Конкурс > Приче 2013

Девети круг - Приче о ИО

(1/2) > >>

Martina:
У овој теми сви  заинтересовани, мотивисани и инспирисани људи могу поставити своје приче на тему квалификација и предстојећег Светског Првенства Империје Онлајн.    ;)

curvehead:
Нећу писати о нашим представницима на Светском Првенству. Желим им свако добро и сви ми навијамо за њих, али ја ћу на свој слободни начин представити такмичаре из других земаља.
Све што будем написао неће имати за намеру да увреди или омаловажава било кога. Све је ово шала.
Прегледом земаља које учествују на СП 2013. приметих да имамо такмичаре и из Либерије. Meskalito је из племена Мбуту мбуту мтебе, син поглавице и пешачи три сата да би ухватио сигнал за свој нови ајфон. The-Night је црн као ноћ. Trepetlika је неки наш из Врање који живи у Либерију, бате.
Ту је и Мексико. MoleNegro овај је пореклом са Цетиња, чоче. Ј.А.-А.Ј. ај ај ај ај маријачииии!!! Lord_sn0w представник нарко картела Синалоа и уместо мача носи узи. tonaAKD из супарничког картела Ла Фамилија. Иначе у мексичкој верзији Империе Онлине, уместо дијаманата купује се кокаин. Тона, две, товар, два и тако даље. Ту је и Авганистан. Одакле њима интернет уопште? Донели им Амери 100%. Solakobo муџахедин са севера, на кварно игра, ако га провале ови његови има да буде добровољни бомбаш самоубица. igor-rafael, нато војник на положају у Кандахару. Навија да не провале Solakobo-а, иначе оде положај у ваздух. ИО се игра и у Заливским земљама. xxxx77xxxx из УАЕ је у ствари шеик и ако УАЕ ове године не освоји Светско Првенство, купиће ову фирму са све Бугарском приде и има само он да игра. Има и екипа из Гватемале. Не верујем!  И ту су играчи из Норвешке. Боли их уво, `ладно ал` стандард.

d.rose:
xaxaxax :D dobra :D

SrpskiVitez007:
Суморно је јутро у свету Хрватска/Србија 2.Одвија се веома не извесна битка око медаља.Главни фаворити су на почетку били иргачи из савеза Добар_Дан који се сада благо речено распао.Има још савеза у фази распадања који се придружују најјачим савезима из ове 4 ере која траје већ око 75 дана.Тренутно је убедљиво најјачи савез _КЛАОНИЦА_ са вођством дијамантоса Тупека.Многи им преписују злато али издваја се и савез Темплари који броји највише чланова и који поседује Северо-Западни дворац са највише утицаја.Дуго су се водиле битке између Доброг Дана који идаље има доста јаку екипу и _КЛАОНИЦЕ_ која жели само престиж и чији се чланови често закуцавају.Тако је и дошло до обрачуно другог играча на ранг листи фукија из клаонице и трећепласираног крунсија из доброг дана.фуки се наравно закуцао као нико а за изговор узима то што ''нема дијаманте'' а богами има их подоста.Такође се дуго и причало и о играчу Сњуфију који је направио око 100 голдера али се сада убијен и он тако да више неће правити проблеме.Биће ова ера занимљива и не предвидива до самог краја,а ја вас подсећам да не заборавите Светско Првенство и да помогнете нашој репрезентацији јер ваше мало њима значи много,и да читајте репортаже.Поздрав!  ;D

tomimita:
Почело је дуго очекивано Светско Првенство 2013. Увек је интересантно посматрати репрезентације како се боре за победу и наравно навијати за наше ратнике. Надам се да су достојни титуле "представник нације" коју носе и да ће се јуначки борири.
До сада су Бугари доминирали на овом такмичењу. Зато мислим да ако опет победе неће више бити интересантно другим нацијама да се такмиче, па зато верујем да ће ове године победити неко други. Ја стављам паре на Бразилце, а ви како хоћете. Можда би ми могли да се умешамо у борбу за медаљу, али реално свака позиција изнад петог места, по мени је равно освајању првог места. Ту су увек незгодни Турци и Румуни. И Хрвати увек нешто муте, углавном у комбинацији са Бугарима. То би били главни фаворити у овогодишњем издању првенства. А ако би морао да изаберем земљу која може да изненади ове године, типовао бих на Пољаке.
Наравно све прогнозе падају у воду када се у рачуницу убаци и промењива звана дијаманти. Тако да, уживајте пратећи.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију