Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 23

<< < (2/5) > >>

ivan vujovic:
Двадесет трећи напад је у току и све је мање играча који појачавају свој напад.Тако да је очигледно да је овај напад исувише снажан за већину кандидата.Борбе такмичара да се домогну места које води на светско првенство су жђестоке па су и промене врло честе.Готово је извесно да ће сви кандидати који се пласирају имати прекомилион бодова сто је одличан резултат у квалификацијама и охрабрује да наша репрезентација може остварити добар резултат на светском првенству.Напад овај пут иде у све провинције и сужен је маневарски простор наших кандидата тако да це одбранити се од овог напада у свим провинцијама за многе бити немогућа мисија.Ко ће изабрати најбољу стратегију сазнаћемо за око7часова.

M038:
Нема места за бег
следећи напад истовремено напада све провинције.
Напад је прилично озбилјан а такмичарима не даје никакве могућности за неке посебне калкулације.
Сада је само потребна јака војска и храбро дочекати непријатељске нападе.
Хоће ли сви одбранити све своје провинције?
Јесмо ли можда у фази када ће поједини жртвовати једну провинцију зарад одбране других?
Пратите наше извештаје како би добили одговоре на ова питања.

Swaba:
Ближи се нови напад,и све је неиѕвесније ко ће на Светско такмичење да представља своју нацију...
Распоред првих петнаест играча је следећи:
1-stons13
2-SrbHristov
3-luki.lux
4-Crvena.Zvezda
5-bichboziji
6-starca
7-majstorinho87
8-Ivanisevic
9-St_Vujadin
10-ivancacak
11-yoda.master
12-Kbalkanika
13-sasa_montana
14-zemunac69
15-Swaba

acafaca:
Контактирао сам врача, како бих предвидео развој ситуације у Квалификацијама и био корак или два исперед свих. Највећи од свих врачева Лажни Димитрије. Намучио сам се док сам стигао до њега. Морао сам да прођем кроз уски пролаз у пећину и избегнем неколико замки, али навикао сам ја јер посао репортера нија лак. Затекнем га како виси на компу.
- Добар дан, да ли си ти Лажни Димитрије?
- Ја сам Лажни Димитрије, зато што лажем.
- Значи ниси Лажни Димитрије?
- Не јесам!
- Ко предводи следеће талас, о велики Врачу?
- Yovanna
- Какви ће бити резултати напада, о свемогући?
- Биће резултата, ево видим и кафа ми се пије. Оћеш и ти?
- Може, слатка мени.
- А ранг листа, о свевидећи?
- Има нека листа и бројеви иду од 1,2,3 па тако даље.
- А напад, о господару времена, дај ми неки знак, неки сигнал, да помогнем нашима у Квалификацијама.
- Нападнуте су 4 провинције са 44к војске и са 4к тешких копаља. Идем да закувам кафу.
- 4 прове, 44к војске, са 4к копаља. 4 четворке, то је неки знак, мислим се ја.
- Сутра је финале, Бразил - Шпанија, може ли нека помоћ за клаџу, о велики гуру?
- Може. Каква ти је кафа?
- Кафа је добра, ал` је горка као чемер. Дај шећер!

evega:
јована, јован, чудо направи, нема шта за таквог борца ишта лоше казати осим самог њеног учинка а то је
 Победе у нападу    82 765
Порази у нападу    4 624
Непријатељских војника убио    34 315 512
Својих војника изгубио    76 731 496
ипресивно, зар не
ранг листа је јос после 8 таласа била суштински позната са мањим променама у самом редоследу,,,
свака част момци за фантастичну игру, да имамо више таквих где би нам био крај

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију