Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 23

<< < (3/5) > >>

starca:
Талас 23!
Још само 3 напада, сви квалификанти полако губе зивце, ово је постало неподношљиво, и исчекујемо крај...

Напади су сад кренули на све четри провинције, и напади су јако озбиљни, једна грешка може да направи обрт на ранг листи, мала је разлика између првог и петнестог играча!

Дакле једна грешка ће одлучити, и сви поред оволике монотоније и досаде морају да остану максимално прибрани до краја

strah55:
Готов је и 23 талас, још два таласа до краја...до почетка Светског првенства. Што се мене тиче ја једва чекам крај квалификација, ово је постало сувише монотоно, искрено дивим се овим играчима у квалификацијама како имају живаца за ово, разумем да мора да постоји неки вид квалификација, али мислим да би ово требало да се мало измени, бар да буде колико толико интересантније....првих пар дана је било лепо, еуфорија, све нешто интересантно, два зеца, три зеца,,,али већ после неколико таласа,,,пука досада!

Dixi:
3,2,1....или у преводу 23,24,25 :) Углавном сви ишчекујемо крај. Коначан списак репрезентативаца, екипу која иде тамо да нас представља, на јединствени догађај у свету Империје Онлајн. Искрено мало се плашим да се не уморе од ових квалификација, ова монотонија и "преписивање" из таласа у талас може да утиче на њихову психу :) Шалим се наравно,,,издржите још мало, и идемо тамо да се играмо.

Crvena.Zvezda:
Прође и овај напад... Нема шта много коментарисати, али морамо запазити веома јаку борбу око позиција 13-17, играчи се из сата у сат смењују на позицијама и можемо закључити да ће ту буквално бити жестока борба до задњег дана квалификација. Такође, и на врху табеле СрбХристов је избио на водећу позицију из мрака... Нико то није очекивао, али морамо честитати Христову!

ЦЗ

d.rose:
Yovanna је завршила своје нападе у овогодишњим квалификацијама...њен учинак је 34 655 победа
и 901 пораз...ићи математиком...има испод 200 импера која су до сада успела да се одбране од свих номадских напада....остала су свега још 2 таласа..први од њих предводи један од номадских вођа Mony...за њим марширају трупе које планирају да опустоше империјанску популацију до краја.....
ранг листа у квалификацијама за Црну Гору је следећа

D.Rose

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију