Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 22

<< < (2/4) > >>

acafaca:
Ало!!! Е!!! Ја сам!!! Кад ће крај?
Још три таласа?
Добро је, ја сам мислио да ово нема крај.
Ко напада сад?
Цоммонер? Знам га, био он и раније. Добар сам са његовом сестром. Лепосавом. Добра је Лепа, хихихи.
Шта напада? Пљачка 1, 2 и 3.
Шта кажеш? Не 3. него 4. Па лепо кажи, шта мумлаш.
Какву војску води?
Копља и стреле?
Има и бацаче копаља?
Каква је то војска која баца копља, па чиме ће да се боре ако баце оружје?
Свашта!!!
И балисте води? Па добро.
Како стојимо на ранг листи?
Како на којој, па на овој за квалификације.
А бре човече, квалификације за Светско првенство.
Не у фудбалу, то нас не интересује, него за Империу Онлине.
Како не знаш, ти треба да знаш!!!
Ко је то?!
Ау!!! Ја се извињавам, погрешио сам број. Извините молим Вас.
Пријатно.


Crvena.Zvezda:
Тотални бедак као и сваки дан, прође још један талас, а ово и даље траје... Иако је остало још само мало времена до краја, ја и даље не видим крај овој агонији...
Следећи талас је први у низу који иде на све 4 провинције, иде на 4 опсаде, што значи да сада ако некоме одбрана попусти (што чисто сумњам) може много да падне на ранг листи, и да изгуби своје место... Према томе, баците се сви на рачунање и спремајте одбране... Остало је још 23 сада и 30 минута до удара, и више него довољно да се одбрана припреми...

ЦЗ

evega:
Commoner
Војни развој
Војни бодови    1 662 459
Војни чин    Маршал
Победе у одбрани    1
Порази у одбрани    3
Победе у нападу    78 870
Порази у нападу    5 316
Непријатељских војника убио    17 178 037
Својих војника изгубио    76 527 836
Опљачкано становништво / број пљачки
довољно је да се види његова статистика и свима ће бити јасно какав је ово номадски ратник,,,,
ал не лежи враже иде нама yovanna, и то можете мислити на сад све 4 провинције решена да поруши све што се порушити може, ал и за то империјан има решење,,,,
остаје нам да видимо крајњи резултат
поздрав ратницима

Dixi:
Commoner је окончао 22 талас. Могу слободно да кажем да немам идеју шта да напишем. Што се тиче ранг листе стање је скоро исто, ту су углавном исти играчи у самом врху и већ се назире донекле састав наше репрезентације. Искрено ја једва чекам да почне Светско првенство, ове квалификације су сувише монотоне и убијају сваку вољу за квалитетним репортажама. Још мало је остало до краја...  :)

strah55:
stons13 или SrbHristov...или можда Crvena.Zvezda...или ће неко други избити из другог плана и заузети прво место на ранг листи. Скоро па је познат састав репрезентације, бар што се тиче првих десет играча...неизвесно ће можда бити за остала места али радује нас што ће у репрезентацију сигурно ући део екипе која се познаје међусобно и који су играли већ раније. Уздамо се у то да ће тимски рад имати ефекта на предстојећем Светском првенству.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију