Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 17

<< < (3/5) > >>

Srdjan012:
Иза нас је још једна битка,најтежа до сада. Овај напад је предводила Darina по први пут са довољно војске да може да нападне три независне провинције. Darina је однела 30 603 победе и убила 118 975 085 недужних сељака, док су империјани извојевали 1 607 победа.
Стање на лествици у нашој квалификационој групи није се у многоме променило.
Упоредни преглед стања топ20 пре напада Darinе и након: http://prntscr.com/1bgl05
Следећи напад предводи “flinstoun”, са нова три напада на провинције овај пут опсаде тврђава.

acafaca:
Врућине не попуштају. Краве су се претвориле у гнуове (или гнуе. Множина од гну. Мислим на ово http://prntscr.com/1bgo6t), а козе су се претвориле у антилопе. Само још ми нисмо постали црни. Облака нема на видику. А и сво пиво и клакер попили су номади са Асгардом, па смо морали да пошаљемо караван по нове количине. Неће скоро стићи. Иду нашим новим аутостазама. На њивама смо посадили краставац, а родила банана. И док смо седели у хладу три палме ту поред тора, стари врач се сетио да је оваква жега забелешена још пре прошлих квалификација и да су тада људи узимали лој од оваца, у њега су насецкали црни лук и тим се мазали свуда по телу. "То је најбољи лек против врућине, ево пише у старим летописима" рече врач. Па ако су наши стари то радили, онда је то сигурно најбоље. Узели смо неколико буради лоја, док су жене сецкале лук. Помешамо све то у компактну масу и почнемо да се мажемо. Мажу се и жене. Сачекали смо мало да видимо делује ли овај природни дезодоранс. Нисмо знали како да га назовемо па смо измислили име. Зваће се лосион (ло-лој + onion-ион=лоион=лосион). Па добро баш није много помогао око врућине, али нас зато комарци обилазе на километар. Неке врсте комараца су изумрле када смо се прошетали селом. И номади су осетили мирис лосиона. Па су зато напад поделили на три дела. Да поделе воњ. Мисле да ће тако да прођу боље. Послали су Дарину да води пљачку. Сећете се, то је она брђанка што сама поткива свог коња. Она је одрасла са овцама па јој лосион неће сметати. А ми се нисмо окупали.

gagovic:

На западу ништа ново, рекао би Е.М. Ремарк, а ја бих додао ни у квалификацијама.
Darina је свој задатак обавила нешто боље од већине својих претходника али ништа спектакуларно да би њен резултат заслужио неку озбиљнију анализу. Све у свему 52622 победе и 3010 пораза.
  На табели се полако издвајају два играча. То су starca и stons13. Чини се да су њих двојица већ обавили велики део посла и по ономе што су показали у досадашњем делу, заиста би требало да се догоди чудо па да квалификације не заврше успешно.
  flinston и његове три опсаде су следећи изазов за империјанске борце.

bojana84:

Darina ми опет послала армаду
покушала да уништи и последњу наду.
Али као и остали савезници њени
није знала на шта све су војници ми спремни.
Ударила главну провинцију прво
ал прошла је ко кад врабац удари у дрво.
После прве кренула је да опљачка другу
и тада је осетила горчину и тугу.
трећи удар нисам смела да гледам ни сама
нећу да описујем јер сам једна дама.
Све у свему културна сам и цура сам фина
не нападај да не прођеш исто ко Darina
Ако решиш ипак да не будеш жив
ти нападај, после кукај "ђаво ми је крив".

wolkhood:
Darina је завршила са ударом, тако је закључен 17 талас номадских напада. После удара прва 3 играча су задржала своје позиције.
Crvena.Zvezda и  ivancacak су заменили места, други дан за редом bichboziji граби према врху, за разлику од јучерашње ранг листе, данас се попео за још 3 места. Нови удар на наше империјане предводи flinstoun, 3 опсаде је послао. Хоће ли играчима бити довољно времена да све искалкулишу и поставе најефектнију одбрану. Желим да им мечеви буду оштри и да опет поразе противника.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију