Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 14

<< < (5/5)

Crvena.Zvezda:
Стање се може се рећи закувава, и све је теже одржати добар биланс, добар биланс тј. позитиван биланс. Из сваког таласа треба изаћи што је боље могуће, боље у смислу, са мањим губитцима а већом зарадом...
Али са друге стране, и даље тврдим да свако ко се иоле разуме и познаје ИО, да се може квалификовати уз мало дијаманата (омогућени свима путем репортера)...
Такође, бих додао, да тренутно постоје 2 играча који су у топ 15, а не заслужују место ни у топ 100, да не бих доводио до свађа, ти играчи нека се пронађу, ја нећу јавно да износим њихова имена...
Толико од мене за данас, више речи у следећој репортажи...

ЦЗ

bojana84:
Iva_Nina је завршила свој напад. Статискички је постигла велики успех, али статистика је само тачан скуп - нетачних података у стварности. Честитке свим квалификантима који су се одбранили и желим им срецу у следећем таласу.

d.rose:
 Iva_Nina је ударила . Њен учинак је 28 975 победа и 1 478 пораза. Много квалификаната није издржало ни половину квалификација а одустали су...да ли је у питању недостатак воље,времена или мотивације не знам али сигурно је то да су остали они који су жељни да престављају своју земљу на светско...још 11 напада номада и све ће да се зна... Импери срећно !

 Следећи напад предводи io_the_stealth.
 D.Rose

M038:
Слаби посустају!
Након овог напада приметно је да појединци дижу руке од квалификација.
Морамо признати да многи нису ни дорасли овом такмичењу али свако паметан ће учествовати до краја и када нема шанси да се избори за пласман ,јер може стећи једно лепо искуство које ће му можда следеће године помоћи да буде међу најбољима.

Martina:
Тема је закључана!

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију