Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 13

<< < (2/5) > >>

acafaca:
13. Малер. Неће ово на добро да изађе. Још и yovanna предводи опсаду. Кад год се нека жена умеша међу нас севају варнице. Или је то због симболике 13-ог таласа, атмосфера је лоша. На синоћњој вечери после напада наши витезови су се препирали ко је кога обрукао, ко је изгубио напад, а пласиран је као Барса на табели.
Витез 1 - Ја сам највећи витез и најопакији сам од свих вас, ја имам тазе почупане обрве, бре!!!
Витез 2 - Немаш ти појма, ја сам витез реда змаја, јер имам нове тренерке марке пума!!!
Витез 3 - Ја ово нећу да трпим, зар ја који сваки дан гланцам медаље на новом монитору, да имам најмање дијаманата!!??
Витез 4 - Брука!!! Брука!!!! Ћале ми је дао само црвену за ужину, нећу моћи да купим дијаманата кило!!! Шмрц х 2
Витез 5 - Ја имам нове апликације на меку, чобани.
Свиња 1- Грок!!!
А yovanna јаше лагано, јер зна да су наши прасићи стигли за клање.

majstorinho87:
У току је 13и талас опсада тврђаве предводи га yovanna. За разлику од претходног пута овај пут смо сазнали несто више о њој. Тако да ћемо укратко написати пар речи о томе.
Не знамо тачно њене године. Рођена је у сиромашној сељачкој породици негде богу иза ногу. Била је једно од петоро деце. Како је била дете сиромашне породице никад није научила читати и писати, а време је проводила у планини чувајући стада и певајући песме уз врло честу селидбу са њеном породицом. Прича се да је дозивела визију са 13 година како ће учествовати у великом освајачком рату и ето је пред зидинама наших империјана. Нисмо успели сазнати како се њена визија завршила, али знамо сигурно да ће бити велика опасност по многе.

majstorinho87

kalunga:
Надовезаћу се на репортажу колеге majstorinho87 и додати своја сазнања о yovanna.
У  5 таласу када је моја војска поразила yovanna заробљено је пар номадских војника који су подвргнути испитивању током кога су већина њих испустили своје душе у најстрашијим мукама али један је проговорио. То је био Velix, најмлађи брат yovanna.

Velix нам је испричао да је yovanna једне прилике спасила живот краљевом сину flinstoun у битци код Ђавољих стена и ту стекла велику наклоност код краљевске породице која јој је у захвалност доделила северне делове Краљевства номада.

Yovanna је још позната и као најољи трагач краља Mony коме још нико никад није успео побећи. Постоји изрека код номада у којој кажу да кад за неким трага  yovanna тај је већ мртав.

Сретно свима у надолазећим нападима  ;) :) :D

SrbHristov:
По обичају, на недељу дана, радимо статистички пресек интересантних података ранг листа, без аналитичких коментара. Како смо дошли до половине квалификација за Светско првенство ИО 2013., дошли смо и до закључка да ће квалификације трајати ама бар још толико. Та чињеница је многе такмичаре узбудило, а навијаче још више. Зато ради разоноде, и ни због чег другог, ево података након последњег напада Commoner-а, а које ћете заборавити одмах после читања.

Ранг листа по војним бодовима
1. Crvena.Zvezda – 9699
2. SrbHristov – 9.612
3. stons13 – 9.480
4. starca – 9.379
5. majstorinho87 – 9.327
6. luki.lux Ivanisevic – 9.158
7. yoda.master – 9.082
8. Srdjan1012 – 8.791
9. St_Vujadin – 8.758
10. zemunac69 – 8.040

Ранг листа часних бораца :D
1. keki96 – 314
2. BloodyDolor – 310
3. SRPSKI_VODJA – 298
4. edwarttrip – 290
5. maljicenko – 262
6. еvega – 261
7. vampir79 – 261
8. strabonis – 239
9. bronzikum – 236
10. andjeomiki – 231


Ранг листа играча који редовно појачавају напад
1. (1) starca – 15%
2. (2) stons13 – 20%
3. (3) Crvena.Zvezda – 20%   
4. (4) majstorinho87 – 18%
5. (5) yoda.master – 20%   
6. (6) SrbHristov – 17%   
7. (8)  luki.lux – 20%
8. (11) Ivanisevic – 14%
9. (12) Swaba – 15%
10. (13) zemunac69 – 16%
11. (15) M038 – 15%
12. (27) …zagor… - 20%

Још увек немамо носиоца медаље међу нашим квалификантима за битку дана.

jowke:
Прошао је и 12 напад хорди номада који је предводио Commoner. Империјани су се добро одбранили али ипак неки нису успели... Статистика 12 напада је: 
Номади су победели у 47 316 напада док су Империјани успели да се одбране 4 490  напада,побијено је 284 741 435  цивилног становништва.
У току је 13 напад предводи га yovanna.Хорде номада ће  кренути свом силом на наше такмичаре,желећи да поразе такмичаре који се добро држе у досадашњем току квалификација.
До удара yovanna има још 15 сати, надам се да наши борци неће поклекнути пред непријатељем.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију