Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Талас 11

<< < (4/5) > >>

Dixi:
Робуста на опсаде је ишао,
једва некима до зидина да је пришао,
некима је успео реса да покупи мало,
мада њему до реса није било ни стало.
Да смањи број играча он је хтео,
али на неке тако да крене ипак није смео,
лако су га вратили на место одакле кренуо јуче,
вратио се подвијеног репа, као уцвељено куче.  :)

strah55:
Робуста је завршио задатак који је стављен пред њега. Може се рећи успешно јер је избацио из игре остатак оних који реално нису имали шанси за даљи ток квалификација. У његовом нападу од тешке војске су били само тешки мачеваоци и тешки стрелци, али ипак и то је било довољно да оне који нису дорасли квалификацијама удаљи од циља - места у репрезентацији.
 На првом месту што се тиче наших квалификаната се смењују црвена звезда и старча али моје је мишљење да се њих двојица не такмиче ко ће ту позицију заузети, у сваком случају мислим да без обзира ко од њих двојице заседне на трон играће као тим, нема индивидуалности.

wolkhood:
robusta је разочарао номадске вође, бацили су га у најдубу тамницу коју имају и на ноге му ставили букагије. Нови задатак је добио
Commoner, да ради оно што најбоље зна, тј. да пали, пљачка и разара. Наши витезови се налазе на прекретници. Ко од њих ће да истраје у борби и знојем и крвљу заслужи ту част да преставља своју земљу у епској бици нација. У првих 20 је већина очекивано, али морам напоменути - заслужено. Квалификанти сад је тренутак да покажете од чега сте направљени и да ли стварно заслужујете да се назовете репрезентативцима Србије.

goxi1976:
Robusta је са својом хордом, олако прошао 25981 империјанску тврђаву док га је отпор чекао на 1605 тврђава. На самој половини квалификација видимо да су они најупорнији и даље решени да истрају до краја.
Следећа препрека ће им још једном бити Comonner који је опет решио да проба да се домогне победе на местима на којима је пре тога пао.

Crvena.Zvezda:
Ја бих данашњу репортажу издвојио како бих похвалио свог колегу. Колегу, који свакодневно увесељава много нас... Његове репортаже су веома духовите, може се рећи врхунске!:)
Реч је о репортеру АцаФаца, који је стварно права фаца!  ;D
С' тога овом приликом, молим АцуФацу да настави као и до сада, и да сам му ја и много људи веома захвални  :D :D :D

п.с. не спрдам се, озбиљан сам  8)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију