Инвазија Номада > Инвазија Номада 2013 - Таласи

Увод

<< < (3/4) > >>

goxi1976:
 Више од две недеље се прича о квалификацијама за светско првенство. Време је да се опет крене у борбу за част и славу. 23 426 пријављених такмичара, пробаће да се избори за пласман у првих 15 играча који ће представљати своју земљу на светском првенству, сад већ веома популарне игре.
 Наша земља се налази на четвртом месту по боју пријављених. 1441 такмичар ће покушати да се избори за сам врх ранг листе, да би за неких месец дана се нашао као део репрезентације Србије и покушао да помогне својим саиграчима да дођу до неке медаље.
 Свим играчима желим срећу и да истрају до краја.

goxi1976
realm 53

SrpskiVitez007:
Војници,Јунаци!
-Тачно у 15 часова непријатељ се има разбити вашим силним јуришима,разбити вашим стрелама и мачевима,образ нашег царства,наше престонице..ИМА ДА БУДЕ СВЕТАО!
Војници,Јунаци!
-Ви сте се заклели да браните своје царство и свог Краља.Сад је дошло време да ви браните своју земљу,њиве,огњишта!

Ја не пишем због дијаманата него из забаве тако да нећу написати корисничко име и свет ;)

bojana84:

Бразил,Румунија,Турска,Србија и Бугарска су земље у којима су квалификације за светско  првенство пробудили највише интересовања.На Балкану амбиције и самопоуздања очигледно не недостаје,што би се такође могло рећи и за темпераментне Бразилце.
    Као што је познато чека нас двадесет и пет номадских напада на такмицаре империјане,који ће имати ни мало лак задатак да освоје што више економских бодова.Искусни ратници,који су имали прилику да укрсте мачеве у прошлом циклусу ће свакако бити у предности за искуство што не значи да су дебитанти без шанси.
    Оно што ће бити заједничко за све је да ће сви такмичари покушати да се представе у најбољем светлу и пласирају се међу најбоље.

wolkhood:
               Квалификације

Свануо је и тај дан, почетак квалификација.  1441 витез прошао је кроз капију, највећег и најлепшег дворца у српским земљама. Почиње турнир, на ком ће се одредити, којих 15  витезова из српских земаља  имати част да се боре под заставом своје вољене земље. Сви очекују да ће изборити место у националном тиму, али на жалост нема места за све. Почеле су припреме за први удар, који ће највероватније да одреди даљи ток квалификација.  Витезови  храбро дочекајте нападе и постаните репрезентативци. Част је борити се за своју земљу и учествовати на турниру, који ће окупити све најбоље ратнике из целога света .


wolkhood  blic 53

acafaca:
"Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети, него по томе КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМ" - Ово би требао да буде мото свих квалификаната. Само најбољи имаће ту част и привилегују да представљају Србију на Светском Првенству. Конкуренција је велика и биће потребно велико знање и умеће квалификовати се на Првенство. Има места само за 15 одабраних. Њих 15 биће жигосано ознаком "представник нације" и имаће велику одговорност, јер бране углед свих нас. Сада је време да се покаже ко је од каквог материјала направљен, а и фортуна зна да помрси конце с времена на време. Пуно среће свим витезовима, а ми репортери смо ту да све то помно пратимо и забележимо у Летопис СП 2013.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију