Аутор Тема: kako napadati druge  (Прочитано 420 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jasmin2

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
kako napadati druge
« послато: април 04, 2013, 18:54:21 поподне »
kako treba da napadam,ispiše mi da treba da napravim grupe a ja ne znam kako,ako neko zna neka mi javi hvala unapred

Ван мреже SAJONAC

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 123
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: kako napadati druge
« Одговор #1 послато: април 04, 2013, 19:23:09 поподне »
mozda imas od neku vrstu vojske manje od 5 vojnika pa zato nece

Ван мреже fish.

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 59
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: kako napadati druge
« Одговор #2 послато: април 23, 2013, 19:40:11 поподне »
Napad se vrsi iz nekoliko faza:
1- Trebas da imas spijune da bi mogao da spijuniras onog kog hoces da napadnes jer sve je u informacijama o protivniku. Proucavanja za spijune i 1 spijuna dobijas radeci zadatke na pocetku igre.

2- Treba ti vise od 200(Za imperijana) ili vise od 400(za nomada) vojnika da bi mogao da posaljes napad. Ne mozes da saljes grupe manje od 5 vojnika. Pobrini se da imas vise vojske od 200 to jest 400 jedinica.

3- Simulator: Uzmimo u obzir da si nasao adekvatnog protivnika i da si ga spijunirao, kad otvoris izvestaj spijunaze pri sredini izvestaja sa desne strane imas link gde pise: Boricu se kao "Napadac" klikom na link "Napadac" otvorice ti se simulator sa ucitanim jedinicama sa obe strane. Od tebe se zahteva da "modifikujes" istrazivanja: Klikom na karticu "Podesi parametre" otvorice ti se prozor sa vojnim proucavanjima, podesi tako da proucavanja protivnika budu za 2 nivoa veca od tvojih. Na kraju odaberi tip bitke imas 2 tipa: 1- Opsada tvrdjave (Opsadom tvrdjave uzimas protivnicke resurse), i 2- Bitka na polju (Napadas protivnicke jedinice van garnizona). Nakon kratkog rada ispod ce ti izaci Napadac pobeda ili Branilac pobeda, ako napadas treba da ti pise Napadac pobeda.

4- Sam napad na neprijatelja: U izvestaju spijunaze odaberi na dnu izvestaja dugme NAPAD, odaberi koje jedinice hoces da posaljes i potom odaberi tip napada.

Nadam se da sam ti pomogao, kucao sam svaki korak detaljno posto vidim da si pocetnik.

Srecno sa napadima, zelim ti da postanes veliki ratnik. ;)

by fish.