Империја Онлајн - Великани > Питања

napad

<< < (4/5) > >>

Ivan-dark:

--- Цитат: vetropir  март 29, 2016, 13:14:28 поподне ---samo pokusavam da shvatim kako jel kao sto rekoh i mene su napadali i dobiali bitke sa zavrsnim moralom od 20

--- Крај цитата ---
Не можете се уздати  да ако сте прошли неколико тврђава 8 да можете безбрижно рушити све по мапи.
Само појачајте Ваш састав са  више опсадних јединица.

Drakula79:
Koliko ja igram ovu igru jednom sam se opekao jer vojna medicina i vojna vjezba su mi bili jako losi svaki napad na mene ljudi su me drali kao ovcu :-D  i to je presudno kod napada kao i koju vojsku imas makar moje misljenje ako imas npr lake maceve zaletis se na t9 sa njima bez opsadnih masina ugasio si ga jer su im manji zivotni bodovi od teskih a manje trose zlata to je istina ali ja licno ne volim da radim lake maceve kada teski si 2puta jaci i zivotni duplo jaci i napad duplo jaci. A ako saljes kopljanike u ovom slucaju kao nomad na njima ce ti puci  moral jer ih lako tuci strijelci to je moje misljenje. A u odrani vojska ne bjezi zbog niskog morala mozda grijesom ali ja igram sa imperima i jako sam zadovoljan sa njima, pogotovo lada su tvrdjave u pitanju t9 sa 90m zivotnih mislim da nije  losa

vetropir:
da znam i zato je meni v medicina 21 i sva vojna istarazivanja su jaka i zbog toga se i cudim ovome jeste da je iperska vojska jaca u odbrani i tvrdjava jaca ali licno mislim da bi u ovom mom slucaju svako dobio ovu bitku ...mada mozda i gresim

vetropir:
l dobro bilo proslo  ;D idemo dalje

Drakula79:
Naravno ponovo se radi vojska :)  bista bez da uradis vojnu medicini 30 lvl ili zavisi kolika je savezna i ona ces imat manje gubitke:)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију