Империја Онлајн - Великани > Питања

Vojska na pijac

<< < (2/3) > >>

igor:
reci ti meni ako dodje u minus mora vojska raspusteni to ne isplati bolje idu na pijac

Ivan-dark:
Сасвим је нормално да је свима пружена могућност одабира тактике коју ће применити у игри.

Самим тим играч нападачки настројен,  прави војску мора бити и агресиван нападач. Без напада он не може да одржава војску.

Исто тако играч који жели да економски развија налог, то ће радити док не дође до елитних јединица и онда ће све уложити у војску која ће њему и његовим савезницима омогућити освајање реалма.

Обе тактике воде брзом развоју царства и једном циљу освајању реалма.

igor:
neki igrac igraju u ratu neki farma ali igrac regrutuju vojske i dostaviti na pijac za zlato zasto nema opcije...Sta ce da radi igrac igraju Farmer sto ne bi proda vojske na pijac..

Ivan-dark:
На пијаци се не даје војска за ресурсе, тако је игра направљена и тако фунционише.
У војним касарнама можете распустити војску.

T-IMBE:
Ovo mi deluje kao nepotrebno komplikovanje a ima i rupa...dobiješ na srećku kovčeg zlata i niko jači tri dana... kupiš vojsku za sve pare. Bolje je po meni razmena resa (kao na invaziju i sp) Nedavno je bio i predlog da se uvede posebna vrsta vojske koja se može dobiti samo za dije ( "...da kupim i da budem najjači"). Možda bi bilo bolje da se razmisli o korigovanju rata i pljački. Ko je lud da brani provinciju od pljačke kada se gubi 1/5 seljaka max - nivo tvrdjave, a pritom se raspoloženje lako popravlja kovčegom...nekada se opljačkana provincija 3 dana oporavljala-sada to nije duže od minute. Po meni bi trebalo sa svakim napadom ubiti polovinu seljaka u napadnutoj provi-a deo njih "prebaciti" sebi-recimo (opet) 1/5 ide napadaču. Realno, to pljačke te vrste i jesu u stvarnosti, ovde uđeš u selo, pobiješ neke seljake i "pokupiš im neku situ" a roblje nikuda. Pobedničke saveze treba dodatno nagradjivati ( npr. 1 nivo sav.istr pobedniku-po izboru...ili nešto tako-zlato uvek treba)
Takođe i opsade treba korigovati...nekad je bio pojam srušiti t9 a sada to ne umeju samo retardi koji ne razlikuju ovna od baliste. Atribute poput-ubica generala,miljenik naroda ili sirovine tipa "eliksir" i da ne pominjem...to odavno izgubilo smisla odabirati. Lepo je što se igrica razvija (prečesto u pogrešnom smeru) ali očistite šljam koji se nakupio od tada i sredite malo ovih par sitnica :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију