Аутор Тема: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA  (Прочитано 1465 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже BokiKg

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« послато: јануар 18, 2016, 20:01:35 поподне »
Voleo bih da mi neko od prijatelja na forumu objasni svrhu igranja ove igre sada kada je uvedena novina vidljivosti istrazivanja,i kako nadmudriti rivala?Ja ne vidim da to ima smisla jer ovo je strategija u kojoj se trudis da napravis faktor iznenadjenja i protivniku ne das mogucnost da te lako pobedi.Sa ovom promenom igra je izgubila svoj smisao i nadam se da ce se veina sloziti samnom,zasto da postoje istrazivanja ako ih svi vide,ostalo je jos samo da se obelodani tacan broj vojnika svima i onda ova igra nece imati nimalo tajanstvenosti.Zao mi je a moram da kazem da je zbog ovakvih suludih ideja upropascena veoma dobra igra,i verujem da ce veoma veliki broj igraca zbog ovoga prestati da igra ako se ubrzo ovo ne ukine.Iskreno se nadam da ce vecina odreagovati kao ja jer noci nespavanja i razmisljanja sta i kako raditi sada vise nema svrhe apsolutno nikakve.
Измени поруку

Ван мреже crni-zmaj18

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #1 послато: јануар 19, 2016, 14:55:07 поподне »
slazem se sa tobom

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #2 послато: јануар 19, 2016, 23:20:10 поподне »
Neko u IO hoće da opravda svoe postojanje i radno mesto na silu izmišljajući ovakve šarene gluposti...sve mi se manje igra i sve manje i igram

Ван мреже Igor_...

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 112
  • Углед: +4/-3
  • http://youtu.be/1xS5spMOGEM
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #3 послато: јануар 20, 2016, 00:32:59 пре подне »
da napravis faktor iznenadjenja i protivniku ne das mogucnost da te lako pobedi
mislim da se ovaj iznenadio

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #4 послато: јануар 20, 2016, 13:16:23 поподне »
Igore koji si ti od ove dvojice.  ;D ;D ;D
Daj tvoju bitku da vidimo kako se neko iznenadi.  :P
Moram da se složim sa BokiKG. sad je vidljivo sve. Nekad smo naslućivali šta ko ima sada kad vidimo da ima jaka ekonomska istraživanja i bodove koje ima možemo da procenimo i koju vojsku ima. Možda vizuelno lepše izgleda ali nema svrhu osim da ti netrebaju špijuni više.

Ван мреже BokiKg

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #5 послато: јануар 20, 2016, 19:33:06 поподне »
Bas tako No.1 vise spijunaza ne treba,veoma dobar primer je bitka koju je Igor postavio da je branilac u trenutku napada imao opciju da vidi nivoe istrazivanja napadaca mislim da se ne bi postavio sto znaci da nece biti vise epskih bitki jer aktivni igraci sada kada je sve vidljivo sebi nece dopustiti pravo na gresku jer ce imati predstavu o tome koliko je jak protivnik.Sada je veoma lako sracunati kolika savezna istrazivanja ima neki savez jer su istrazivanja igraca vidljiva a moje misljenje je da bi sve to trebalo da se ne vidi u tom slucaju umece i snalazljivost igraca bi dolazila do izrazaja.Nadam se da ce se srediti ovaj problem a namesto njega mogli bi recimo uvesti rangiranje za igrace koji u toku ere imaju najvise bitaka dana ili nesto tome slicno,pa za takve igrace odrediti neke premije to bi po meni bilo puno realnije.

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #6 послато: јануар 21, 2016, 10:17:17 пре подне »
 ;D ;D ;D
Код ових играча нема шта да се гледа јер су истраживања на максимуму. Овде је само број и састав војске битан.
Пример: Играч има 100к бодова, нађе играча који има исто толико бодова али је у врху са изградњом или економијом. Опуштено можеш да га рушиш ако си војно јачи и увек ћеш наћи код њега ресе. Има разних комбинација али је битно да се сад све лепо види.
Предлога има разних и добрих али на жалост ми не одлучујемо или не желе да чују глас играча. Док приход расте од продаје дија неће ни слушати, можда кад им опадне приход схвате да негде греше.
Игра је направљена да неко заради а на нама је да одлучимо шта и како, никог не терају да игра.

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #7 послато: јануар 21, 2016, 12:00:05 поподне »
;D ;D ;D
Код ових играча нема шта да се гледа јер су истраживања на максимуму. Овде је само број и састав војске битан.
Пример: Играч има 100к бодова, нађе играча који има исто толико бодова али је у врху са изградњом или економијом. Опуштено можеш да га рушиш ако си војно јачи и увек ћеш наћи код њега ресе. Има разних комбинација али је битно да се сад све лепо види.
Предлога има разних и добрих али на жалост ми не одлучујемо или не желе да чују глас играча. Док приход расте од продаје дија неће ни слушати, можда кад им опадне приход схвате да негде греше.
Игра је направљена да неко заради а на нама је да одлучимо шта и како, никог не терају да игра.

Vidim, i tebe kupili...tuga!

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #8 послато: јануар 21, 2016, 13:20:02 поподне »
Vidim, i tebe kupili...tuga!

ali su dobro platili :P.

Vreme će pokazati da li su oni u pravu ili mi ali je pitanje da li će neko od nas još biti na igrici i videti to. Evo malo su smanjili varvare i mnogi kukaju. Oni bi napustili igru kad bi ukinuli varvare jer ne znaju kako da igraj, kao što ovi koji se vrate posle velike pauze ne znaju da igraju sa varvarima i ovim tvrdjava.

Ван мреже BokiKg

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: VIDLJIVOST ISTRAZIVANJA
« Одговор #9 послато: јануар 21, 2016, 14:47:59 поподне »
U pravu si No.1 zalosno je ali istinito da se ne cuje glas igraca mada bi trebalo jer igraci bi trebali da ucestvuju u kreiranju ove igre mislim da ukazu na propuste kojih ima i to svi znamo.Ja do sada nisam komentarisao na forumu ali mislim da sada treba mnogo nas da se ukljuci u resavanju ovog problema iako mislim da verovatno nece obratiti paznju na ovo nase pisanje.Varvare su umanjii i kampovi se pojavljuju mnogo daleko sto je znatno otezalo igru,ali nekada varvarskih kampova nije ni bio pa se opet igralo sto znaci da se moze igrati i bez njih jedino ovo da uklone i mislim da bi opet koliko toliko igra imala oblik ratne strategije sa ovim sto se vide istrazivanja igra po meni nema smisla.