ИО II: Доба Освајања > Питања

Trezor

(1/2) > >>

SrpskiVitez007:
Trebalo mi je zlata za c9 i nasao sam super lika koji ima 65 eko bodova,nista od vojske kuci,kamena,gvozdja i drveta oko 20k i zlata 3M.Napao sam ga sa 2,3M nosivosti ali ipak nisam mu nista uzeo,mene to cudi jer znam da trezor nemoze da sacuva toliko resa.I da napomenem da nije potrosio nista,jer sam ga spijunirao 10-ak puta pre napada i posle jos 1 i imao je isto resa.

Crvena.Zvezda:

--- Цитат: SrpskiVitez007  фебруар 07, 2013, 01:21:15 пре подне ---Trebalo mi je zlata za c9 i nasao sam super lika koji ima 65 eko bodova,nista od vojske kuci,kamena,gvozdja i drveta oko 20k i zlata 3M.Napao sam ga sa 2,3M nosivosti ali ipak nisam mu nista uzeo,mene to cudi jer znam da trezor nemoze da sacuva toliko resa.I da napomenem da nije potrosio nista,jer sam ga spijunirao 10-ak puta pre napada i posle jos 1 i imao je isto resa.

--- Крај цитата ---

Претпостављам да је то 65 000 бодова, јер неко са 65 бодова не може да има 3м злата. Е сад, вероватно је тај играч за то злато купио неке ресурсе у некој споредној провинцији или је пустио неко истраживање... afro

SrpskiVitez007:
da  ;D
mislio sam da sam napisao 65k :D
alikad god njega napadam uzmem mu svega po 0 a ima isto resa i posle i pre napada

SrpskiVitez007:
Nista ne trosi,ali mu nista ne odnesem?  ???

Martina:
Звезда је у праву. Играч у последњем тренутку може потрошити ресурсе на истраживања или изградњу.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију