ИО II: Доба Освајања > Питања

sala ili ????

<< < (2/12) > >>

banostar:

--- Цитат: vladimir.s  март 02, 2015, 14:58:16 поподне ---Mnogo toga oni mogu ubaciti u V5 ali nezele lakse je ugasiti verziju V5 da se igra farma V6 lakse im je ubaciti brdo programa u V5 da je ugase a nisu ni sveni da ti isti programi imaju i u V6 pa da mi daju brdo karamela nebih je igrao zato sto nema nikakve veze sa ratnom igrom ni sa strategijom...

--- Крај цитата ---

i  v5  polako  gubi  smisao 8)

vladimir.s:
Pa gubi smisao zato sto su ih admini zapostavili nezele nista resit ni na vreme ni nekim kaznama za programe samo opomene pa doklen misle da ce tim nacinom ljudi poceti V6 igrat....
Da su pametni vratili bi obavezan off 6H sto je bio...a ne ljudi hrcu i dan i noc na alarmu cemu smisao ako je ratna igra...

banostar:

--- Цитат: vladimir.s  март 02, 2015, 18:48:35 поподне ---Pa gubi smisao zato sto su ih admini zapostavili nezele nista resit ni na vreme ni nekim kaznama za programe samo opomene pa doklen misle da ce tim nacinom ljudi poceti V6 igrat....
Da su pametni vratili bi obavezan off 6H sto je bio...a ne ljudi hrcu i dan i noc na alarmu cemu smisao ako je ratna igra...
  sto  se tice  6  sati off stvarno fali u  igri  i  treba da se  vrati  ja  sam  predlagao  ali  jok


--- Крај цитата ---

vladimir.s:
Naterao bi ja admine malo da igraju prvo posto imam osecaj da nikad nisu ni igrali ovu igru nit znaju sa kakvim se problemima susrecu igraci.....

ELEMIRAC:
Лепо је то што се залажу за напредак игре,али ако овако буду занемаривали В5,то неће довести до повећања играча В6,него само до смањења играча целокупне игрице :)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију