Аутор Тема: Razlog  (Прочитано 937 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Razlog
« послато: септембар 13, 2014, 23:07:52 поподне »
Vece svima moze li se znati zasto ste promenili vreme menjanja ljestvica pre je bilo mislim u 7 ujutro pa na 9 pola 10 zadnje 3-4 ere...pa sad je mislim oko 11 nisam upratio tacno vreme sta se ceka svi da ustanu i potrose resurse cemu svrha ako je igrica napravljena da jedni drugima otimamo resurse ili se ide na to da se svede igra na hramove samo i dijamante???naravno pitam za V5 verziju ne v6 neznam kako je stanje tamo....

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #1 послато: септембар 13, 2014, 23:45:28 поподне »
Vece svima moze li se znati zasto ste promenili vreme menjanja ljestvica pre je bilo mislim u 7 ujutro pa na 9 pola 10 zadnje 3-4 ere...pa sad je mislim oko 11 nisam upratio tacno vreme sta se ceka svi da ustanu i potrose resurse cemu svrha ako je igrica napravljena da jedni drugima otimamo resurse ili se ide na to da se svede igra na hramove samo i dijamante???naravno pitam za V5 verziju ne v6 neznam kako je stanje tamo....

Извињавам се, али ја нисам разумео ваше питање зато вас молим да ми мало појасните... О каквим "љествицама" ви говорите...

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #2 послато: септембар 14, 2014, 00:42:44 пре подне »
rang lista igraca..................ujutro je pre bilo u 7 pa ste pomerili na 9 pola 10  sad je oko 11...........

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #3 послато: септембар 14, 2014, 01:04:05 пре подне »
rang lista igraca..................ujutro je pre bilo u 7 pa ste pomerili na 9 pola 10  sad je oko 11...........

Задња 2 дана постоји баг око ранг листи због увођења новина у игри.... Највероватније је то у питању....

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #4 послато: септембар 14, 2014, 12:00:23 поподне »
A oce li se to ubrzo resiti???ove godine ili...posto u megi 1-2 dana znace puno........

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #5 послато: септембар 14, 2014, 16:30:59 поподне »
A oce li se to ubrzo resiti???ove godine ili...posto u megi 1-2 dana znace puno........

Сада вам не могу одговорити на то питање... Распитаћу се сутра и јавићу вам... Али, заиста не видим на који начин може да тај проблем са ранг листом утиче на вашу игру? Ако тражите играче који су вам у 2х рангу, зашто их не тражите преко мапе?

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #6 послато: септембар 14, 2014, 18:40:27 поподне »
Nerazumes me ocito ujutro ustanem pogledam rang liste i vidim ko se nije makeo sa bodovima,znaci nije se ni probudio toga spijam i farmam...a sada ste pomerili na 11 sati kada svi ustanu i potrose lakse mi mnogo ne samo meni svima mislim preko rang liste traziti ko je zahrkao pravo a ko ne  afro....

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #7 послато: септембар 14, 2014, 20:26:57 поподне »
Nerazumes me ocito ujutro ustanem pogledam rang liste i vidim ko se nije makeo sa bodovima,znaci nije se ni probudio toga spijam i farmam...a sada ste pomerili na 11 sati kada svi ustanu i potrose lakse mi mnogo ne samo meni svima mislim preko rang liste traziti ko je zahrkao pravo a ko ne  afro....

Ја то разумем. Само што ја пратим играче који су ми у х2 рангу и до одређене даљине (зависно колика ми је карта) јер оне предалеко, да будем искрен и негледам... :)
У сваком случају, стоји онај одговор који сам ти већ дао.... Тако је како је... Морамо имати стрпљења.... :)

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #8 послато: септембар 15, 2014, 11:40:21 пре подне »
Igram megu V5 naravno ne farmu V6 i do 400 su mi igraci svi skoro u 10 min..a ti ociti nisi igrac ili si bivsi...I neznam koji je razlog mjenjanja LJESTVICA  ili rang liste nazovite je kako ocete ...ako su se igraci navikli vec tad kad je bilo...nerazumem cemu vodi igra na dije i hram :D strasni ste

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #9 послато: септембар 15, 2014, 14:08:57 поподне »
Igram megu V5 naravno ne farmu V6 i do 400 su mi igraci svi skoro u 10 min..a ti ociti nisi igrac ili si bivsi...I neznam koji je razlog mjenjanja LJESTVICA  ili rang liste nazovite je kako ocete ...ako su se igraci navikli vec tad kad je bilo...nerazumem cemu vodi igra na dije i hram :D strasni ste

Као прво, ја сам само пробао да вам помогнем саветом шта да радите док се ранг листе не ажурирају, јер ја сам играч као и ви и веровали ви или не, имам пуно разумевање за проблеме са којима се играчи сусрећу.
Као друго, када говоримо о ЉЕСТВИЦАМА.... Када је ова игра почела постојао је само енглески превод у коме постоји РАНГ ЛИСТА... Потом је, касније, у игри уведен и хрватски превод у коме се уместо ранг листе користи реч ЉЕСТВИЦА али сам ја и тада радије користио енглески превод.... Пошто ја помажем играчима на СРПСКОМ форуму, као што и видите, ја одговарам на српском и пишем на српском, ћирилицом. И апсолутно нисам   дужан да знам шта је ЉЕСТВИЦА. А ви ако вам је милији хрватски од српског превода, слободни сте да се обратите на хрватском форуму, где ће знати шта значи ЉЕСТВИЦА.....


Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #10 послато: септембар 15, 2014, 14:52:34 поподне »
"Љествица" користе сви са говорног подручја бише југе.  ;)
И ми користимо "Лествица", тако да је у питању дијалект, а не нека страна реч која треба да се преводи.  ;)
Ако форсираш срБски језик и ћирилицу, користи онда Лествица, која је наша изворна реч.
И немојмо о граматици више  ;D

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #11 послато: септембар 15, 2014, 16:41:22 поподне »
"Љествица" користе сви са говорног подручја бише југе.  ;)
И ми користимо "Лествица", тако да је у питању дијалект, а не нека страна реч која треба да се преводи.  ;)
Ако форсираш срБски језик и ћирилицу, користи онда Лествица, која је наша изворна реч.
И немојмо о граматици више  ;D

Овде се не говори о граматици... Свако је слободан да користи свој дијалект и ја ту немам ништа против, а такође и нико не треба да се љути ако неко не разуме одређени "дијалект". Да до неспоразума не би долазило потребно је само користити терминологију саме игре која је одлично преведена... Да разјаснимо, ја заиста немам ништа против нити једног страног језика, ни против хрваатског нити било ког другог. Заиста немам и они који ме познају лично то одлично знају.
У осталом, свако може да се увери, да на Империји не постоји термин лествица или љествица већ РАНГ ЛИСТА.
Свако ко је читао горње постове, може да види да сам ја само хтео да помогнем али нисам разумео питање и културно сам и лепо замолио да ми се објасни значење термина "љествица".
За мене је ова тема завршена.

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #12 послато: септембар 17, 2014, 14:58:16 поподне »
kako tema zavrsena a nista niste rekli konkretno ili veze nemate o tome.....ZNA LI SE KOJI JE RAZLOG MJENJANJA LJESTVICA ILI RANG LISTA AKO KO STA RAZUME ILI NE OVDE...

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #13 послато: септембар 17, 2014, 15:13:03 поподне »
Није било никаквог мењања, у питању је био баг који је сада отклоњен,

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: Razlog
« Одговор #14 послато: септембар 17, 2014, 16:29:00 поподне »
Hvala proverim sutra :)posto je danas isto oko 11 pomerene svi ustali nigdje resa :D