Аутор Тема: potreban odgovor oko kretanja  (Прочитано 330 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже kopejka

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
potreban odgovor oko kretanja
« послато: април 22, 2014, 19:26:03 поподне »
pozdrav , imam dva problema , jedan je kretanje trupa po mapi , naime gde god da ih posaljem i na naj udaljenije igrace oni putuju od 25 do 40 minuta da li je to normalno , drugi problem je kod zadataka koji se ispunjavaju u dostignucima , pod kontra spijunazom mi neregistruje ispunjavanje zadatka naime imam vec zarobljenih vise stotina spijuna a jos tamo stoji da ispunim prvi korak i zarobim jednog , molio bi neki odgovor ili savet inace sve ovo je u svetu 84 unapred hvala  :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: potreban odgovor oko kretanja
« Одговор #1 послато: април 22, 2014, 19:36:36 поподне »
Ако говориш о свету 84 у верзији 5, ради се о свету брзине х2. Најкраћи задатак, тј. време путовање војске, ван рата, јесте 20 минута до активног играча и 5 минута до напуштеног царства. Истраживањем картографије можеш смањити време путовања јединица.

Што се тиче достигнућа које си навео, вероватно мислиш на достигнуће које се односи на то да заробиш непријатељске шпијуне. То подразумева да кликом на контрашпијунажу у твом командном центру уочиш непријатељске шпијуне у твом царству и да потом кликнеш на дугме "Контрашпијунажа" (уоквирено је зеленом бојом), а налази се у продужетку броја непријатељских шпијуна који се налазе инфилтрирани у твом царству, и да наведеним кликом твоја контрашпијунажа наравно буде успешна. У том случају ћеш успешно заробити шпијуне.


Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже kopejka

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: potreban odgovor oko kretanja
« Одговор #2 послато: април 22, 2014, 19:55:11 поподне »
radi se o tome da ja sada imam tu brzinu iako mi je kartografija 6+1 ako ja sada stignem do nekoga ko je naj udaljeniji sto da ulazem dalje u kartografiju , drugo ja znam to za kontra spijunazu ali sam naveo da sam vec zarobljavao vise stotina i da nije registrovao sistem

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: potreban odgovor oko kretanja
« Одговор #3 послато: април 22, 2014, 20:25:44 поподне »
radi se o tome da ja sada imam tu brzinu iako mi je kartografija 6+1 ako ja sada stignem do nekoga ko je naj udaljeniji sto da ulazem dalje u kartografiju , drugo ja znam to za kontra spijunazu ali sam naveo da sam vec zarobljavao vise stotina i da nije registrovao sistem

У том случају што се тиче постигнућа обрати се имејлом на support_rs@imperialsupport.org , наведи своје корисничко име налога, свет у којем играш и опиши проблем да провере.

А што се тиче картографије нисам сигуран да најбоље разумем твоје питање,,,, ако се жалиш на то што пребрзо стижеш до удаљенијих играча онда је разлог томе ниво твоје картографије , питање је и колико има играча у том свету, на којој удаљености се налази најудаљенији активни играч у односу на тебе, који састав јединица шаљеш на њега....све то има утицаја на време путовања твоје војске.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: potreban odgovor oko kretanja
« Одговор #4 послато: април 23, 2014, 13:04:25 поподне »
radi se o tome da ja sada imam tu brzinu iako mi je kartografija 6+1 ako ja sada stignem do nekoga ko je naj udaljeniji sto da ulazem dalje u kartografiju , drugo ja znam to za kontra spijunazu ali sam naveo da sam vec zarobljavao vise stotina i da nije registrovao sistem

Prvo, trebalo bi da kažeš u kom svetu igraš.... Zašto? Ako igraš u svetu, gde ima mali broj igrača, kao što se meni jednom desilo u r50, gde mi je najudaljeniji igrač bio na 120 daljine, onda to nije greška u igri nego jednostavno trenutno loš izbor sveta za igru.... I u tom slučaju se ne može ništa uraditi...

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: potreban odgovor oko kretanja
« Одговор #5 послато: април 25, 2014, 18:57:31 поподне »
Vezano za nagradu u dostignućima za kontrašpijunažu, moguće da imaš neko dostignuće pre koje moraš ispuniti, pa ti zbog toga ne daje tu nagradu. Meni se to dešavalo u mega blicu.