Аутор Тема: greska u carskoj porodici - svi naslednici imaju nula godina II  (Прочитано 256 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Cole5

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
greska u carskoj porodici - svi naslednici imaju nula godina II
« послато: април 07, 2014, 15:31:17 поподне »
posto ste mi zakljucali temu prinudjen sam da otvorim novu po istom pitanju.
Martina u prednhodnoj temi po ovom pitanju da li svesno ili nesvesno kao administrator dozvoli ste da se tema udalji sa sustine i presli na ligvisticko prepucavanje ko koliko poznaje leatinski jezik i sta rec tribun oznacava... nebih da ova tema skrene sa sustine a sustina je da u v6 Mega Blitz ima dagove u carskoj porodici u svim naslednim redovima.
cuvar sam naloga dvoici svoih saigraca iz saveza ( Hamilton5 i sheldon5 ) i kod oboice postoi isti problem da naslednici imaju nula godima.
kod mene ste otklonili bag u prvom naslednom redu ali zato postoji bag u drugom i ostalim redovima nasledjivanja.
Kod mene ima pored ovog problema da mi se naslednici smenjuju po godinama, cas je stariji jedan a posle par sati bude stariji drugi nasledik.
______________________________________________________________________________

ako vam svakiigrac u v6 Mega Blitz mora ponaosob pisati i traziti da otklonite ovaj bag koji se odnosi na starost naslednika po naslednim redovima onda je po meni izlisno igrati...

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi naslednici imaju nula godina II
« Одговор #1 послато: април 07, 2014, 15:38:06 поподне »
posto ste mi zakljucali temu prinudjen sam da otvorim novu po istom pitanju.
Martina u prednhodnoj temi po ovom pitanju da li svesno ili nesvesno kao administrator dozvoli ste da se tema udalji sa sustine i presli na ligvisticko prepucavanje ko koliko poznaje leatinski jezik i sta rec tribun oznacava... nebih da ova tema skrene sa sustine a sustina je da u v6 Mega Blitz ima dagove u carskoj porodici u svim naslednim redovima.
cuvar sam naloga dvoici svoih saigraca iz saveza ( Hamilton5 i sheldon5 ) i kod oboice postoi isti problem da naslednici imaju nula godima.
kod mene ste otklonili bag u prvom naslednom redu ali zato postoji bag u drugom i ostalim redovima nasledjivanja.
Kod mene ima pored ovog problema da mi se naslednici smenjuju po godinama, cas je stariji jedan a posle par sati bude stariji drugi nasledik.
______________________________________________________________________________

ako vam svakiigrac u v6 Mega Blitz mora ponaosob pisati i traziti da otklonite ovaj bag koji se odnosi na starost naslednika po naslednim redovima onda je po meni izlisno igrati...

Проблем ће данас бити решен, за максимум 30 минута добићете обавештење у игри о отклањању проблема.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Cole5

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: greska u carskoj porodici - svi naslednici imaju nula godina II
« Одговор #2 послато: април 08, 2014, 10:10:12 пре подне »
Проблем ће данас бити решен, за максимум 30 минута добићете обавештење у игри о отклањању проблема.

rekli ste sto ste rekli
problem nije resen a nisam ni obavestenje dobio...

OVO JE CISTO SABOTIRANJE IGRACA ZAR MISLITE DA SMO MALA DECA KOJE CE TE VI ZALAGIVATI GOVORECI DA CEMO DOBITI LIZU DA BI BILI MIRNI >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: greska u carskoj porodici - svi naslednici imaju nula godina II
« Одговор #3 послато: април 08, 2014, 11:21:10 пре подне »
Програмери имају одређене потешкоће при отклањању овог проблема. Разумем да сте изнервирани али овим нећете убрзати процес решавања.

ИО тим се извињава због насталих неугодности. Проблем ће бити решен у најкраћем могућем року.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org