Империја Онлајн - Великани > Питања

bag

<< < (2/5) > >>

MK110:

--- Цитат: Petr0vic  октобар 02, 2013, 20:39:00 поподне ---Najmsesnija tema koju sam d0o sad video sto kaze valjda kida trebali bi nam neki biseri :D
Da ti neko mozda nije pobio spije :D ?

--- Крај цитата ---

Svakako je moguce da je lik pocetnik i da jos ne shvata princip toga da vojska nosi ekonomske bodove, mozda mu ih je neko ubio pa tako nesto jos nije shvatio, ipak, sasvim je moguce u slucaju da igra ovaj novi CS7 da je u pitanju neki bag, naime, bas sinoc oko 3 ujutru je moj saveznik izgubio bitku iako bi po svim normama bitke protivnik trebao da izgubi; protivnik prilikom napada na tvrdjavu ne gubi maceve usled morala, a evidentno je bilo na snimku da su macevi i dalje rusili tvrdjavu sa 35 morala.

d.rose:
и мени се иста ствар десила  :)
а што се тиче дечка који је изгуби 1к бодова могуће,јер је било багова данас и јуче колико оћеш...

MK110:

--- Цитат: d.rose  октобар 02, 2013, 22:25:01 поподне ---и мени се иста ствар десила  :)
а што се тиче дечка који је изгуби 1к бодова могуће,јер је било багова данас и јуче колико оћеш...

--- Крај цитата ---

Ma CS7 baguje strasno, ja imam toliko gradjevina da ne znam vise ni gde da ih postavim - doduse ovo nije bag, ne znam ni sto sam to spomenula. :)

Ma, bitno da je Petrovic faca, spustio je klinca na zemlju! :D

Meni se tako nesto nije do sada desilo, ali mi se desilo da mi se pomesaju izvestaji spijunaze i naravno kada napadam nezavisne gradove i imam spijuna u njima i posaljem 5 - 6 napada simultano na razlicite gradove - mogu biti i razlicite tezine, i kada pogledam spijunazu svaki put mi za sve otvara istu spijunazu, neki grad 12156, zapamtila sam vec naziv jer ga vidjam otkako je poceo server. :D

d.rose:
ја сам због тога до сада вратио макар 3-4 напада  ;D стварно зеза шпијунажа  :D

MK110:

--- Цитат: d.rose  октобар 02, 2013, 22:37:35 поподне ---ја сам због тога до сада вратио макар 3-4 напада  ;D стварно зеза шпијунажа  :D

--- Крај цитата ---

Zamisli kako je meni, ej, ja sam tamo sama na mapi, u 100 nemam nikoga ko pljacka nezavisne gradove, ajde od 35 - 40 gradova drugog nivoa sto ja napadam neko mi uzme 5, ali ja ne mogu da se snadjem, ja vise ne znam gde sam koji napad poslala, i onda tako gledam i gledam i samo saljem napade pa ako oderem dva puta isti grad - a desavalo se - jebi ga, necu sada da povlacim napad samo zato sto nisam sigurna jer spijunaza ne radi. :D

Eno muku mucim sa gradjevinama, ne mogu da ih spojim i jos malo pa moram da rusim drvece i puteve samo da bi sve stalo a 3 ipo sata sam provela uredjivajuci grad!!! :O

Jednom mi se spijunaza toliko pobrkala da sam se zakucala kao najveci nub u grad nivoa cetiri a ja bila uverena da saljem na dvojku, jos pazi ovo: http://prntscr.com/1uv471 (te ikonice mi malo rade malo ne...)

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију