Аутор Тема: Недеља 3  (Прочитано 7406 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Недеља 3
« послато: мај 31, 2013, 10:02:41 пре подне »
У овој теми сви репортери ће писати о догађајима у трећој недељи Светског првенства 2013!  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Недеља 3
« Одговор #1 послато: јул 22, 2013, 09:39:26 пре подне »
Недеља 3!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #2 послато: јул 22, 2013, 10:03:18 пре подне »
Добро јутро свима 18-ти је дан светског првенства и наши момци су опет по четврти пут добили Турке у рату и то са доста разлике Србија је имала 424 144 војних бодова а Турци 184 572 војних бодова.Осим рата наши репрезентативци су напредовали и сада су на осмом месту ранг листе са 176 875 761 бодова.Такође се изменио и домет утицаја савеза Бугари су пали на треће место домета, престигли су их Пољаци.Код нас у репрезентацији највише  бодова има bichboziji који је на ранку војних бодова први, затим stons13,majstorinho87,Srdjan1012 итд.
ДОМЕТ И УТИЦАЈ   
Croatia    33.38%
Poland    27.04%
Bulgaria    23.09%
Turkey    16.89%
Romania    0%
СТАТИСКИКА НАШЕГ ТИМА
1    bichboziji             51 763 414    
2    stons13            17 012 372    
3    majstorinho87    12 258 480    
4    Srdjan1012    10 243 493    
5    SrbHristov    9 945 090    
6    Swaba             9 911 936    
7    St_Vujadin    9 704 383    
8    Ivanisevic    9 238 512    
9    Crvena.Zvezda 8 374 007    
10    luki.lux            7 765 820    
11    yoda.master    7 066 111    
12    Kbalkanika    7 058 398    
13    M038            6 895 021    
14    ivancacak    5 724 113    
15    starca            4 558 620    
« Последња измена: јул 22, 2013, 13:13:39 поподне nidjobre »

Ван мреже bojana84

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 159
  • Углед: +2/-2
  • осветник
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #3 послато: јул 22, 2013, 11:43:12 пре подне »
Добар дан Србијо још један дан на светском првенству је прошао и још једна победа над Турцима 424 144 према 184 572. Одбројавање почиње за 3 дана Хрватска је опет избила на прво место са дометом утицаја 33,38% друга је Пољска са 27,04% а на трећем месту је двоструки шампион Бугарска 23,09. Мада како би се рекло није ништа готово док судија не одсвира крај тако да има ту још да се игра.
кроз ватру и воду дигнуте главе стазом ПОБЕДЕ ЧАСТИ И СЛАВЕ (ЈСО)

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #4 послато: јул 22, 2013, 11:53:34 пре подне »
     Добар дан осамнаести дан је на светском првенству. Победили смо Турску по четврти пут у рату. Тренутно стање ратова - СРБИЈА победа 10 порази 0 , браво момци !!!!!!!  Засад имамо укупно 9 медаља за битке дана. Наш орао   bichboziji  има 2 597 799 војних бодова и тренутно је први на ранг листи по војним бодовима . Како год завршили на крају , витезови осветлили сте образ Србије и стекли велики респект међу играчима широм света. А оно што мене посебно одушевило је ваше достојанство и ћутање ( да тако кажем ) . Ви се не хвалите по форумима , не омаловажавате противнике мада сте неке унаказили . Ви причате само ратовима и то показује да сте осим великих играча и ВЕЛИКИ ЉУДИ  . Пошто је дошла инвазија комшија Хрвата на наш форум и неко истеривање правде мало сам завирио код њих на форум и имао сам шта да видим. Они први на ранг листи по економских бодовима , воде већ дуже време а само причају о нама  и то не само обични посматрачи већ и њихови репрзентативци . Фармају људи троше дијаманте у великим количинама и прикривено се  диве нама тј ВАМА и  нашој Србији . Има појединаца који нормално причају али има и оних који нас оговарају и омаловажавају  ваш успех .  У томе предњачи њихов играч кокоцар , којем су прорадили комплекси . Све у свему мислим да би они радо мењали своје фармање са нашим ратовима.  На друге форуме нисам залазио ал вероватно је ситуација иста или слична . Ко год да освоји првенство мислим да се више прича и причаће се о СРБИЈИ и о вашим успесима у ратовима .  Свака част нашим репрзентативцима !!!!!!!!!
    Топ 10 репрзентација http://prntscr.com/1gtxdo . Скочили смо на осмо место на табели а ни седмо није далеко. Хрватска и даље прва и повећава своју предност , браво за комшије .
    Топ 10 играча http://prntscr.com/1gtxp5 . Турски репрзентативац efeece пао је на пету позицију , а први је Шпанац     FRANCESC_PL     са 139 748 933 бодова.
   Бугари су узели дворац Румунима и у већини двораца су храмови дигнути на максимум . Следи борба за отимање двораца . Графикон утицаја савеза изгледа овако  http://prntscr.com/1gty7b
      До следећег јављања ............................................................. репортер стевас

Пс. неко ми је убио голуба писмоношу па сам имао проблема са достављањем извештаја , али сада сам набавио Српског орла обученог да преноси извештаје . Ако буде на нивоу наших репрзентативца неће више бити проблема са доставом .


« Последња измена: јул 22, 2013, 11:58:45 пре подне stevas »

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #5 послато: јул 22, 2013, 12:25:22 поподне »
Морамо да поменемо да наша репрезентација није незапажена на овом првенству.
Иако економски слаби,трн смо у оку многима са врха табеле.
То су показали учестали напади на нашу репрезентацију током такмичења.
Осећали су све време да је Србија та која им донекле може помрсити конце и трудили су се да нас унапред осујете у томе.
Жар борби је приметан,играчи лагано донирају своју војску и надају се неком подухвату који ће обележити њихово учешће на овом првенству.

Ван мреже kalunga

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 165
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3 дан 18 СП
« Одговор #6 послато: јул 22, 2013, 14:28:04 поподне »
Добар дан Србијо.

Трећа недеља је и слижбено почела и доњеће нам почетак такмичења за Господара света на Светском првенству. Неке репрезентације су већ доста добро подигле утицај али сви који мисле да са два дворца могу освојити првенство гадно се варају тако да ће борбе за дворце тек да почну у овој недељи.

Што се тиче наших орлова јуче су поново испрашили турке по 4-ти пут и ставили им до знања ко је главни у том делу мапе.
Наравно јутрос се тај ратни плен одразио и на бодове па смо напредовали и на ранг листи, сада смо на позицији 8 по економским бодовима. Што се тиче војних бодова једина конкуренција су нам Бугари који имају милион војних бодова више од нас али то нетреба да чуди јер су Бугари синоћ отели дворац Румунима и тако стекли велики број војних бодова.
Неприкосновени краљеви што се тиче ратова смо ипак ми Срби јер из 10 ратова имамо 10 победа и једина смо репрезентација са тим скором. То је чар ове игре и свако ко мисли да се империа игра само са дијамантима и фармањем погрешио је игру и треба брзо прећи на FarmVille.
Како написати извештај а не споменути нашег феноменалног орла bichboziji који има чак 2 597 799 војних бодова, па толико немају неке репрезентације  из топ 10 ако изузмемо бугаре,румуне и турке остали немају сви заједно војних бодова као наш орао.
То би значило да сам bichboziji има више војних бодова од 90 играча заједно. Нема шта сјајна игра нашег орла, свака част и осталим репрезентативцима сви они играју на високом нивоу који се може одиграти само ако се игра СРЦЕМ.

Толико до следећег јављања, поздрав из Републике Српске  :) ;) :D
« Последња измена: јул 22, 2013, 14:36:34 поподне kalunga »

Ван мреже wolkhood

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 128
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #7 послато: јул 22, 2013, 15:18:55 поподне »
Не знам да ли случајно или не, Орлови су данас објавили, четврти рат, Турској. Можда овo не би било необично да данас није Свети Беликомученик Прокопије, у народу познат као ПРОКОП. Кроз историју је много пута понављана реченица ''СРПСКИ ПРОКОП - ТУРКИ ПОКОП.
Орлови су у свом стилу кренули у овај рат, силовит почетак и још силовитији крај. Иако овај рат још није завршен, може се констатовати да су остварили и десету победу на првенству. 
20.07.2013   starca се окитио медаљом за битку дана, а несретни shortykrones из Венецуеле и даље размишља шта га је то снашло и како.

Бугари су данас изгубили дворац (остао им је централни) од Турака, па стање на глобалној мапи изгледа овако

До следећег јављања срдачан поздрав од репортерског тима.

Ван мреже bobapinana

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 50
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #8 послато: јул 22, 2013, 16:41:11 поподне »
Ево и трећа недеља протиче а ситуација на глобалној мапи се све више заоштрава.
Румуни су изгубили западни дворац од Бугара и сви се труде да што више повећају утицај а табела тренутно изгледа овако
Име савеза   Домет утицаја
Croatia   33.38%
Poland   27.04%
Bulgaria   23.09%
Turkey   16.89%
Romania   0%

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #9 послато: јул 22, 2013, 17:05:24 поподне »
Добар дан   драги  читаоци наши  орлови  се данас  налазе на 8. месту  завршили  јос 1 рат  и сада је  фантастични  10 према 0 .Комшије Хрвати  су и даље  1. на ранг листи   такође и  по  утицају  двораца су  први.
Српски  орлови  изгледа  тразе  неку  нову  прилику  за неки  нови  рат  пошто  немогу  да се  такмиче са  дијамантима   могу  храбросћу
СА  МАЧЕМ У  РУЦИ  И СРБИЈОМ  У СРЦУ

Ван мреже lloka

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 43
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #10 послато: јул 22, 2013, 17:32:32 поподне »
Добар дан велика СРБИЈО!Све честитке нашим ОРЛОВИМА на још једној победи  низу.Многима сте унели страх у кости и многи се боје да уђу у рат са вама јер знају шта их чека.Иако нисмо са дијамантима добростојећи................ма шта то ја причам па нама и нетребају дијаманти,ми смо бољи играчи без њих,играмо храбро и представљамо нашу земљу у правом светлу.Само победе за победама,фантастичних 10 победа,па то нема нигде него само у СРБИЈИ,наши дијаманти су добра шљивовица!Попели смо се на 8 место и храбро идемо даље ка вишем циљу.Све похвале нашим играчима и наравно посебно играчу bichboziji који има 2 597 799 војних бодова а све ово је заслужено тимском игром свих играча.Шта друго рећи него само напред до још победа,сви смо уз вас и очекујемо следећу победу,сад многи савези се прибојавају вашег новог корака и стрепе да им не објавите рат.
« Последња измена: јул 22, 2013, 17:33:03 поподне lloka »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #11 послато: јул 22, 2013, 19:58:50 поподне »
поз гледаоци крај малих и великих екрана  :)
ОБАВЕШТЕЊЕ:због нагомиланог програма пребачени смо на канал недеља 3,од сада нас ту пратите 24х са последњих извештаја СП ИО
нови рекорд,хрватска репрезентација прешла невероватних 500м еко бода као савез,осамљени на врху ранга расту постепено и чувају своја два дворца као бакица пензију  ;D
око њих се вијоре жута и розе боја,бугарска и турска,утицаји расту,а стање се не мења,осим што на другој страни поплавели пољаци то користе,успeњали се на 2 месту са 27.04% има и неких црвених румуна,завучених у ћосак мапе,са равно 0 % утицаја  ;D занимљиво италијани који се налазе на 3 месту по еко бодовима као савез,немају ни један дворац у власништву,изгледа нестало више боја(двораца),само 5 и све заузете,ех ти шкрти бугари ццц на свему се штеди, чак нам папараци јављају да ни траву нису скоро косили на глобалној мапи,тј више није трава,већ прасума,страшно  ;D
ближи се крај ове авантуре,поручио бих само свим такмичарима,пошто смо ми репортери везани недељним уговором за ИО предузеће  ;) ,не журите се нигде,пустите да протече што више дана,свака плата је битна  ;D

Ван мреже gagovic

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 70
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #12 послато: јул 22, 2013, 22:19:22 поподне »
  И као што сам у претходнoм извештају најавио,репрезентација Турске је поново положила оружје пред нашим ратницима.Када се ово првенство буде завршило,без обзира на пласман наше репрезентације у многим статистикама наравно позитивним,ће се помињати Србија.Медаље њених играча,битке дана,ратови и ко зна шта још, биће нешто што ће свакако оставити трага и о чему ће се свакако причати.
  Само храбро до краја,па како буде.Бар вама храбрости не недостаје.
« Последња измена: јул 22, 2013, 22:32:37 поподне gagovic »

Ван мреже acafaca

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 98
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #13 послато: јул 22, 2013, 22:41:43 поподне »
Недеља трећа. Ситуација на фронту монотона. Мало бију ови, мало бију они. Освоји се дворац, па се изгуби. Повећа се утицај, па се смањи. Не видим поенту више. Дајте крај или нека се деси инвазија ванземаљаца на централни дворац па да буде мало интересантније. Да ја осмишљавам ток ове игре и овог СП, то би изгледало овако.
На 48 укидам коришћење дијаманата. Али свако ко купи дијаманте у току тих 48 сати добије 20% више на следећем СП 2014. Тако их аутоматски вежем за следеће првенство, а те дијаманте ће на крају ионако да поједе инфлација, буахахаха. Пошто сам забранио дијаманте, 10% играча је пало у несвест и ударило главом од ивицу стола. Централни дворац нападају ванземаљци. Северни нападају зомбији. Јужни дворац нападају Тамилски Тигрови, а у западном дворцу Кинези отварају тржни центар. Све девојке такмичари на СП добијају поклон у виду дијаманата наравно, неће ваљда да добију улошке. Укину бих источни дворац, никад ми није био симпатичан. А одмах после тога би покренуо цунбами и порушио све дворци и подавио све зомбије, ванземаљце и Кинезе. Е после тога, у постапокалиптичној ИО би све почео из почетка. Ето тако. Иначе ми смо 8.

Ван мреже sasasin

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 33
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Недеља 3
« Одговор #14 послато: јул 22, 2013, 23:27:42 поподне »
добро вече почела је и 3 недеља светског првенства...Србија заузима 8 место и добија све пред собом у биткама а играчи само ређају битке дана.стање са дворцима и дометом утицаја је следеће http://prntscr.com/1gxaxv..првих 10 савеза су http://prntscr.com/1gxbax..и првих 10 играча http://prntscr.com/1gxbgu