Аутор Тема: Molim pomoc  (Прочитано 443 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже trnigor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Molim pomoc
« послато: април 21, 2014, 11:43:27 пре подне »
Pozdravljam vas imam problem pre aktiviranja praznicne zastite imao sam preko 3m zlata, a sad imam svega 60000, neznam sta se desava al imam problem kad sam u igrici zlato mi ide u plus cim izadjem iz igrice zlato mi ide u minus, i eto desilo se da mi zlato bukvalno nestalo ako se ovako nastavi do sutra cu biti u minusu sto znaci da cu morati raspustiti vojsku a samim tim onda vise nema svrhe igrati igricu , zna li neko u cemu je problem pozdrav

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: Molim pomoc
« Одговор #1 послато: април 21, 2014, 11:57:42 пре подне »
Koju je to verzija sto igras v5 ili v6

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Molim pomoc
« Одговор #2 послато: април 21, 2014, 12:47:48 поподне »
Pozdravljam vas imam problem pre aktiviranja praznicne zastite imao sam preko 3m zlata, a sad imam svega 60000, neznam sta se desava al imam problem kad sam u igrici zlato mi ide u plus cim izadjem iz igrice zlato mi ide u minus, i eto desilo se da mi zlato bukvalno nestalo ako se ovako nastavi do sutra cu biti u minusu sto znaci da cu morati raspustiti vojsku a samim tim onda vise nema svrhe igrati igricu , zna li neko u cemu je problem pozdrav


Ако си под заштитом не верујем да би ти злато тек тако само од себе ишло у минус јер се одржавање војске не наплаћује. Има ли још неко приступ твом налогу осим тебе, чувар налога или неко коме си дао шифру, па да улази на твој налог и троши то злато на неки начин?

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже trnigor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Molim pomoc
« Одговор #3 послато: април 21, 2014, 22:23:02 поподне »
niko mi nije cuvar naloga, cak sam pomislio i na to da mi neko ulazi na nalog i promenuo sifru i dzabe  *cry*

Ван мреже trnigor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Molim pomoc
« Одговор #4 послато: април 21, 2014, 22:25:37 поподне »
v6

Ван мреже ivanica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 28
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Molim pomoc
« Одговор #5 послато: април 21, 2014, 22:30:13 поподне »

Ван мреже ivanica

  • Редов
  • *
  • Поруке: 28
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Molim pomoc
« Одговор #6 послато: април 21, 2014, 22:39:29 поподне »
i jos jedna stvar...apsolutno ne vidim svrhu dela recenice ,,NEMATE SAMO VI TAJ PROBLEM",jer svi koji su postavili ovu vrstu pitanja u odeljku pitaj igraca,su dobili odgovor sa gore prikazanim dodatkom u recenici...

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Molim pomoc
« Одговор #7 послато: април 21, 2014, 22:41:35 поподне »

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Molim pomoc
« Одговор #8 послато: април 21, 2014, 22:49:41 поподне »
i jos jedna stvar...apsolutno ne vidim svrhu dela recenice ,,NEMATE SAMO VI TAJ PROBLEM",jer svi koji su postavili ovu vrstu pitanja u odeljku pitaj igraca,su dobili odgovor sa gore prikazanim dodatkom u recenici...
Taj dodatak u zagradi je naznaka da generalno postoji problem u igri kod igranja putem android aplikacije.