Аутор Тема: Пријава проблема администратору!  (Прочитано 5209 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #30 послато: август 21, 2013, 15:04:22 поподне »
Ta mani ga sad imamo vremena za vas lale  ;D ;D ;D ;D ;D

Ван мреже CarRadovan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #31 послато: август 21, 2013, 15:40:18 поподне »
Роса, твоја дрскост ме тјера да ти опет одговорим:
-   Треба ли Роса да те подсјетим да си у самом старту ИО у првој ери молио мене да уђеш у савез који се звао _СРБ_ и да си се тад изјашњавао као Србин?
-   Треба ли Роса да те подсјетим да си и у другој ери тражио да те примим у савез СрбЕмпире_1389 , и оба пута ти није сметао српски назив савеза?
-   Треба ли да те подсјетим да си у савез _СРБ_ ушао са 2 налога од који се један звао d.rose , а други Car_Dusan и да си тај други дао свом комшији и школском другу Данијелу из Даниловграда.
-   Треба ли да те подсјетим да након вашег сазнања да ћу ја предавати на Факултету у Подгорици, да сте ме ти, Данијел и мали Ниџо из Подгорице молили да вам сређујем оцјене у школи, па између осталог и оцјену из твог матерњег СРПСКОГ ЈЕЗИКА.
-   Било теби мило или не Роса, Црну Гору су основали и сачували Срби, а 60% грађана те државе и сад свој језик зове - СРПСКИ. Осим тога, рекох ти горе да постоји још земаља у свијету гдје се језик у Уставу назива једним именом, а лингвистички он опет остаје оно што је и био.
-   Треба ли Роса да те подсјетим да се у твојој држави Црној Гори, коју неупућени називају Републиком, сатанизује све што је српско, а црногорски шовинизам према српству и Србима се односи и на српски језик, српску цркву, српску историју, укључујући и назив твог бившег налога Цара Душана који се назива окупатором (иако су Немањићи родом из Рибнице код Подгорице, а не из Београда, Ниша или Новог Сада).
-   Па ниси ти Роса Јапанац, још мање Црнац или Индијанац како мене вријеђаш (уз благослов ИО админ-а), па да у Србији осјећаш ксенофобију, а притом (ову задњу еру) отворено шириш чисти шовинизам према српству.
-   И на крају, разлика између мене и тебе Роса је што сам ја био, јесам и бићу увијек оно што су и раније моји били. А ти си једну ИО еру Србин, другу Индијанац, а трећу Црногорац... ни сам не знаш шта си. За мене је српство светиња Роса, а ја светињом не тргујем ни правим, а камоли лажним дијамантима. И немаш појма колико сам поносан на сваког  мог претка и рођака који су гинули за ту светињу (од Крајине и Дрине, до Мојковца и Солуна). И немаш појма колико сам поносан на мог блиског рођака, за којег кажу да је тренутно најпознатији живи Србин на планети.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #32 послато: август 22, 2013, 03:40:23 пре подне »
Роса, твоја дрскост ме тјера да ти опет одговорим:
-   Треба ли Роса да те подсјетим да си у самом старту ИО у првој ери молио мене да уђеш у савез који се звао _СРБ_ и да си се тад изјашњавао као Србин?
-   Треба ли Роса да те подсјетим да си и у другој ери тражио да те примим у савез СрбЕмпире_1389 , и оба пута ти није сметао српски назив савеза?
-   Треба ли да те подсјетим да си у савез _СРБ_ ушао са 2 налога од који се један звао d.rose , а други Car_Dusan и да си тај други дао свом комшији и школском другу Данијелу из Даниловграда.
-   Треба ли да те подсјетим да након вашег сазнања да ћу ја предавати на Факултету у Подгорици, да сте ме ти, Данијел и мали Ниџо из Подгорице молили да вам сређујем оцјене у школи, па између осталог и оцјену из твог матерњег СРПСКОГ ЈЕЗИКА.
-   Било теби мило или не Роса, Црну Гору су основали и сачували Срби, а 60% грађана те државе и сад свој језик зове - СРПСКИ. Осим тога, рекох ти горе да постоји још земаља у свијету гдје се језик у Уставу назива једним именом, а лингвистички он опет остаје оно што је и био.
-   Треба ли Роса да те подсјетим да се у твојој држави Црној Гори, коју неупућени називају Републиком, сатанизује све што је српско, а црногорски шовинизам према српству и Србима се односи и на српски језик, српску цркву, српску историју, укључујући и назив твог бившег налога Цара Душана који се назива окупатором (иако су Немањићи родом из Рибнице код Подгорице, а не из Београда, Ниша или Новог Сада).
-   Па ниси ти Роса Јапанац, још мање Црнац или Индијанац како мене вријеђаш (уз благослов ИО админ-а), па да у Србији осјећаш ксенофобију, а притом (ову задњу еру) отворено шириш чисти шовинизам према српству.
-   И на крају, разлика између мене и тебе Роса је што сам ја био, јесам и бићу увијек оно што су и раније моји били. А ти си једну ИО еру Србин, другу Индијанац, а трећу Црногорац... ни сам не знаш шта си. За мене је српство светиња Роса, а ја светињом не тргујем ни правим, а камоли лажним дијамантима. И немаш појма колико сам поносан на сваког  мог претка и рођака који су гинули за ту светињу (од Крајине и Дрине, до Мојковца и Солуна). И немаш појма колико сам поносан на мог блиског рођака, за којег кажу да је тренутно најпознатији живи Србин на планети.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

радоване мој црни радоване  ;D ;D ;D макар немој да лажеш  :)

око 20.7.2011 године (први наш контакт) уједно са тобом (име твог савеза не знам али _SRB_ није било) уједно са zoshua (касније srdjan012 јер је зоки баталио игру) ВОЂОМ _SRB_ савеза...и наравно са вођом srbempire....контакт је настао са ваше стране....јесам ли жељан да се придружим вашим савезима....зашто се сећам тог датума... то је било пар дана пре прве године lake fest-a који пратим дан данас  и фест који радо посјећујем ;)
на крају када сам се вратио са фестивала (који траје 3 дана) прешао сам у савез _SRB_ чије сам име поносно бранио и ту еру на р64 и наредне 2 ере на р38...распитај се мало  :) разлог зашто сам прешао зна срки и зоки  :)
дакле да си ово слагао доказали смо  :)
другу еру на р64 ја нијесам играо него смо се преселили на р38  :) за разлику од тебе који си баталио империју па ниси имао благе представе шта се дешава :) тако да то што сам те ја молио да пређем у СрбЕмпире_1389 је чиста лаж као и горе што си навео  :)
налог Car_Dusan јесте био мој други налог из р64 који сам још на сами почетак дао том пријатељу из Спужа а не даниловграда  ;) и на том налогу је он провео пуних 1 мјесец игре (рачунајмо ера је трајала минимум 9 мјесеци,па колико то значи) и баталио је са империјом...то ниси слагао  ;D браво  ;D
ово четврто,да ти треба да предајеш на факултет у подгорици благе представе нисам имао и да јесам не видим вајде од тога  ;) пошто не знаш пре 2 године ја сам требао да будем 2 година факултета (због личних проблема сам остао на 1 години),да факултета,али на твоју жалост не у подгорици него у котору  :) ако ти треба маил факултета ја ћу ти га са задовољством дати па ћеш прочитати и моје име тамо  :) наравно и податке...дакле на факултет нисам имао српски језик односно матерњи,већ руски и енглески....дакле још једна гнусна лаж  :)

да си прочитао мој први пост упућен теби,наравно са пажњом,као што нијеси...видио би да,односно,протумачио би да се и ЈА сам осећам као србин....да осећам...поријеклом не могу бити мајка ми је рускиња отац црногорац...србин не могу бити...али у душу сам већи србин него ти...ево преко виртуалне игре...на свјетско првенство...одабрао сам да браним боје земље коју више волим и која ми је милија него моја матична (она у којој сам се родио)...а ти који си затупљен својим идеалима,мржњом,скептиком и чиме ли све не...бит ћеш само један обични,мали,па могу рећи и маљешни ксенофобик  :)
овде си написао велике лажи...почевши од те да си ти био вођа _SRB_ савеза...до тога да сам ја молио некога...па до тога да сам преко тебе желио оцјене да средим (пфффф  ;D ;D ) тако да молим те или да се извинеш или да баталиш да обмањујеш шири аудиторијум  ;D ;D ;D и да завршим излагање са радоване...мој црни радоване  ;D

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #33 послато: август 22, 2013, 03:58:57 пре подне »
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #34 послато: август 22, 2013, 06:52:56 пре подне »
dok se opet nezatvori tema da pitamšta se događa sa nalozima? nemogu da pomerim prozore..gde se otvori tu ostane..el to vi nešto čačkate il je do mene :D
« Последња измена: август 22, 2013, 06:55:04 пре подне GRIFIN1 »

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #35 послато: август 22, 2013, 07:18:18 пре подне »
molim vas odgovor što pre ..stvarno je nezgodnno igrati ovako..mapa prekrije gornji deo i nevidim dal me ko napada..a da nepričamo o ostalim
kolega kaže i kod njega ista stvar samo on još od juče tako igra

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #36 послато: август 22, 2013, 09:30:43 пре подне »
Grifina takodje imam isti problem,jos od juce,ali sam mislio da je nesto do mog browsera.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #37 послато: август 22, 2013, 09:50:01 пре подне »
Grifina takodje imam isti problem,jos od juce,ali sam mislio da je nesto do mog browsera.

Molim Vas objasnite mi kakav problem imate u privatnoj poruci. Navedite broj sveta, korisničko ime i priložite mi sliku.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #38 послато: август 22, 2013, 13:46:32 поподне »
popravljeno :) hvala martina sad je mnooogo lakše :)

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #39 послато: август 22, 2013, 14:20:04 поподне »
takodje  ;D
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже serbiankiller

  • Редов
  • *
  • Поруке: 44
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #40 послато: август 22, 2013, 14:22:29 поподне »
Radili su i pre ali samo na mozili inace u chromu je bilo nemoguce igrati sa takvim bugom  ;D ;D

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #41 послато: август 22, 2013, 20:37:46 поподне »
nevolim modzilu..znam da je tmao radilo al me mrzelo da igram na njoj..spora je i guši se kad otvoriš više prozora

Ван мреже CarRadovan

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #42 послато: август 22, 2013, 21:39:03 поподне »
Роса,

Жалосно је да си ти било коме, било шта ''од повјерења''. Да бар мало имаш елементарног кућног васпитања поштовао би најпре моје године, јер сам приближно генерација као твој отац, а онда би поштовао и мој ниво образовања, па и саму колегијалност овде у игри. Да имаш имало образа, не би лагао, а мене безобразниче оптуживао за лажи, јер си и сам потврдио све што сам ти рекао:

Наравно да је савез _СРБ_ основао Зоран - Zoshua, а ко је водио његов налог док се он лијечио... и ко је наставио водити и налог и савез – то си испусто да кажеш. Или заиста не знаш? Спуж је био и остао у опшини Даниловград. Ја нажалост играм сваку еру, а у другој ери (за коју кажеш да нисам играо) освојих сребро.

Све у свему, драго ми је да си поново Србин. И како је матични језик свих Срба – СРПСКИ, ја од администратора ове игре очекујем хитну реакцију и брисање овде исконструисаног (Montenegro) језика.
Такође од истих администратора (оних који се позивају на Правилник) очекујем и реакцију на све досадашње увреде које је горе поменута ''особа од повјерења'' изнијела на моје име и име још неких чланова овог форума.

А ти Роса, остави свој безобразлук и шовинизам за себе. Научи шта значи ријеч ксенофобија, Србине! И немој више никад да ми се обраћаш ни за шта!

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #43 послато: август 22, 2013, 21:54:20 поподне »
Роса,

Жалосно је да си ти било коме, било шта ''од повјерења''. Да бар мало имаш елементарног кућног васпитања поштовао би најпре моје године, јер сам приближно генерација као твој отац, а онда би поштовао и мој ниво образовања, па и саму колегијалност овде у игри. Да имаш имало образа, не би лагао, а мене безобразниче оптуживао за лажи, јер си и сам потврдио све што сам ти рекао:

Наравно да је савез _СРБ_ основао Зоран - Zoshua, а ко је водио његов налог док се он лијечио... и ко је наставио водити и налог и савез – то си испусто да кажеш. Или заиста не знаш? Спуж је био и остао у опшини Даниловград. Ја нажалост играм сваку еру, а у другој ери (за коју кажеш да нисам играо) освојих сребро.

Све у свему, драго ми је да си поново Србин. И како је матични језик свих Срба – СРПСКИ, ја од администратора ове игре очекујем хитну реакцију и брисање овде исконструисаног (Montenegro) језика.
Такође од истих администратора (оних који се позивају на Правилник) очекујем и реакцију на све досадашње увреде које је горе поменута ''особа од повјерења'' изнијела на моје име и име још неких чланова овог форума.

А ти Роса, остави свој безобразлук и шовинизам за себе. Научи шта значи ријеч ксенофобија, Србине! И немој више никад да ми се обраћаш ни за шта!
Bez uvrede al smanji tekst i ljudi ce citati.... :D ovako samo rose procita

Ван мреже Nikolaaa

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Пријава проблема администратору!
« Одговор #44 послато: август 23, 2013, 00:00:08 пре подне »
@Nemanja
Ево и ја да се јавим поводом ових прозивки и вређања. Нећу цитирати твоју поруку јер ће изаћи на две стране, а видим да осталим члановима форума сметају дуги текстови или их мрзи да читају.

Д.Росе,
очигледно је да ниси Вук Караџић, јер је твоја писменост на завидном нивоу кад имена пишеш малим словом ‘’нит сам сава мркаљ нит сам вук караџић него воћка чудновата тврд је ико син те ти зубе поломи (еее нема сада љутиш што поред "азбуке" и горски вијенац мијењам ) ’’
Сигуран сам да се Вук преврће у гробу кад чита твој текст а Његош стиди.

Под 1.
Ја ти нисам никакав друг и не знам шта ти имаш испод сукње, то остави за твоје другаре који су упрљали још један град. Знаш на шта мислим, скоро су се прошетали центром Будве.
Роса је женско име које се најчешће користи у Хрватској, мање у Србији. Ја не кажем да си ти Хрват, али видим да често мењаш националност од Србина до Црногорца па све до Шкота ( знам да си мислио на шкотски килт али ово је иронично ‘’заебат ћеш се јер сам шкот ’’).

Под 2.
Ко си ти да ми причаш шта сам ја и шта ћу да читам.?!
Дечко, ја не знам шта си ти умислио, говориш о неким дијамантима и СП, који немају везе са овом темом. Говориш колико си велики Србин преко игрице, ти си бре брука за Србију и српски народ.
Видим позиваш се на Устав ''Републике'' Црне Горе, вероватно ти је толико драг тај устав па одобраваш и признавање КиМ као независне државе. Тада сте им учинили добро,признали сте Косово, е сад ће и ваш део да узму! Већ је почело потписивање петиције за формирање “Природне Албаније”

Под 3.
Хоћеш да ја тебе иправљам за правописне грешke(требаће ми цео дан). Непознавање граматике је скрнављење српског језика, а самим тим и наше културе. Па си својим текстом опет пљуно на српски језик. Твоје реченице су толико одвратне/неразумне да сам помислио да имаш највише 10 година.

Под 4.
Помињеш неко поштовање, како те није срамота да неког етикетираш да је ксенофобик (у овом случају мене и Радована).Ако ниси приметио ја сам ти се у првој поруци обратио са Ви без обзира што сам написао да си госпођица. Али сад ми не пада на памет да ти персирам, јер си толико неозбиљан и безобразан да то прелази савку меру(све то уз одобравање админа).

П. С. предлажем ти да промениш слику, и да ставиш ову http://prntscr.com/1mpl9r јер ова слика највише показује какав си.