ИО II: Доба Освајања > Пријава проблема

Potrebna pomoc hitno!

<< < (2/2)

Normal:

--- Цитат: zorasin  март 26, 2013, 09:58:41 пре подне ---Uz to sinoć sam imao malo više od 100.000 u zlatu,a jutros 33.000???

--- Крај цитата ---

Ако ти је војска била на задатку током ноћи вероватно је потрошила ту разлику у злату која ти недостаје.

zorasin:
Nije bila na zadatku! Čini mi se da mi se ovo još jednom ranije desilo, ali nisam bio siguran. SADA SAM 100% SIGURAN. Uostalom imam izveštaj o prodaji A ZLATA NEMA!!!

zorasin:
Укупно одржавање војске у Царству    252
Vojska je bila u tvrdjavama! Kažem preko noći nisam igrao, jutros FALI ZLATO!!! Niko me napadao nije. Proizvodnja se slaže, izveštaj o prodaji stigao pre 10 sati . Evo kopije Успешно сте продали 16000 Гвожђе за 117760 Злато

Martina:

--- Цитат: zorasin  март 26, 2013, 11:31:57 пре подне ---Укупно одржавање војске у Царству    252
Vojska je bila u tvrdjavama! Kažem preko noći nisam igrao, jutros FALI ZLATO!!! Niko me napadao nije. Proizvodnja se slaže, izveštaj o prodaji stigao pre 10 sati . Evo kopije Успешно сте продали 16000 Гвожђе за 117760 Злато

--- Крај цитата ---

Pišite mi o svom problemu u privatnoj poruci i navedite svoje korisničko ime i broj sveta.

Навигација

[0] Индекс порука

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију