Рат за превласт > Генерална дискусија

Kakvi su vasi utisci o ratu za prevlast

(1/6) > >>

DusanNS:
Voleo bih da vidim koji su vasi utisci o ovoj novoj igri na Imperiji?

Ja licno sam strasno razocaran ... Ovo sa savezima iz kojeg ne mozes da nikoga izbacis ili da predjes iz jednog u drugi je lepo zamisljeno ali je na delu smehoteka bioskop ... Ja licno sam ubo savez ko nosem u g.... Jedina bitka za prevlast koju sam video je lik iz Saudijske Arabije koji se od pocetka tj formiranja saveza kandidovao evo do sada 3 put za vodju ... Formiranje savezne armije gde su potrpali laku vojsku ... Rat koji evo traje 10-ak sati gde nijedan od vodja se ne pojavljuje ni komandira a saveznu vojsku nam delju likovi iz agresorske armije koji imaju stotinak hiljada bodova a mi koji smo online samo mozemo da gledamo ... Inace sam usao cisto da probam i eto samo sam se poceo nervirati jer sam imao srecu da sam kanda upao u neko obdaniste i samo cekam da se odnekud pojavi i ISIS pored ovog saudijca a mi ostali da krenemo u emigraciju ... Mozda sam ovo trebao da napisem i u konkursu za pricu jer se traze duhovite price na ovu tematiku no ovo je ipak ispalo tuzno za one moje sapatnike u savezu koji iole nesto zele da igraju ... Od svog rata ja samo vidim rat za mesto vodje i prevlast u savezu no tako je to valjda kad imas nekog sa tog podrucja gde se kokaju i na live i odsecaju glave za banalnije stvari ...

brankobope:
Ево ти моје запажање.
Такмичење јесте лепо замишљено, приметио сам да су се у доста Савеза кандидовали за лидера  други играчи који су активнији од системски постављеног вође. Такође сам приметио да има доста сложних играча који су међусобно поделили чуваре налога како би што више допринели савезу у којем су распоређени. Тако сте могли и ви а можете још увек , да се договорите вас неколико и да преузмете контрилу над Савезом уколико мислите нешто да постигнете. Још увек није касно.

DusanNS:

--- Цитат: brankobope  август 26, 2015, 12:06:07 поподне ---Ево ти моје запажање.
Такмичење јесте лепо замишљено, приметио сам да су се у доста Савеза кандидовали за лидера  други играчи који су активнији од системски постављеног вође. Такође сам приметио да има доста сложних играча који су међусобно поделили чуваре налога како би што више допринели савезу у којем су распоређени. Тако сте могли и ви а можете још увек , да се договорите вас неколико и да преузмете контрилу над Савезом уколико мислите нешто да постигнете. Још увек није касно.

--- Крај цитата ---

Ma kakvi ovde za vreme rata gori dve lampice od 30 clanova i nijedna od vodecih ili komandira ... Nas par kaze da ne formiraju saveznu vojsku oni to urade ... Eno sada u ratu dodje lik sam lupa po njima i tamani a nema ko ni da je skloni ... Tu je debelo greska u zamisli da to ide ovako ... Ima cak i napustenih carstva koja ne mozes da izbacis a vojska im na polju

brankobope:
То ти кажем, требали сте да поделите међусобно чуваре јер је сваки члан савеза битан поготово у Рату. Напиши тамо свима приватне поруке да се поделе чувари , није битно ко је ко само да имате контролу над савезном војском ако мислите нешто да постигнете на такмичењу.
А то што ће те да изгубите Рат може да остане по страни и да се усресредите на наставак игре.

Sofronijevic:
Sta da se radi kada ne pazite vojisku nmg odoleti :D a sto se tice saveza da su savezi lose formirani to ne moze niko da ospori :( , kod mene igra nas 10 i to kako kad, a ostali su prava katastrofa... :(

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију