Аутор Тема: Koriscenje hack programa  (Прочитано 5090 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Baltazzor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
  • LEGION_IX
    • Погледај профил
Koriscenje hack programa
« послато: децембар 26, 2012, 11:09:14 пре подне »
Posto necete da mi odgovorite u privatnim programima,ovde ce te morati.  proscris,croacaru,raidenx iz saveza ArmataAlba  koriste hack program za ubrzavanje vremena i tako proizvode vecu kolicinu resursa. Program se zove Cheat Engine. Verovatno koriste i sifre jedan od drugog. Molim momentalnu proveru njihovih naloga i detaljnu naravno. Ocekujem odgovor u skorije vreme....Hvala najlepse...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #1 послато: децембар 26, 2012, 12:21:25 поподне »
Posto necete da mi odgovorite u privatnim programima,ovde ce te morati.  proscris,croacaru,raidenx iz saveza ArmataAlba  koriste hack program za ubrzavanje vremena i tako proizvode vecu kolicinu resursa. Program se zove Cheat Engine. Verovatno koriste i sifre jedan od drugog. Molim momentalnu proveru njihovih naloga i detaljnu naravno. Ocekujem odgovor u skorije vreme....Hvala najlepse...

Ако си поруку послао Мартини, Мартина је на одмору до 2-гог Јануара. Можеш да пошаљеш мејл на support_rs@imperialsupport.org па ће Тигер да провери. ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Baltazzor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
  • LEGION_IX
    • Погледај профил
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #2 послато: децембар 26, 2012, 15:52:29 поподне »
Martina mi je rekla da je na odmoru i rekla mi je da posaljem Tigeru, tako sam i uradio ali odgovor nikako da dobijem, a oni su sve jaci i jaci...stvarno nerazumem igrao sam sa svim najacim igracima i ovako se jos nesto nije desilo, mora da je upitanju neka prevara.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #3 послато: децембар 26, 2012, 15:55:50 поподне »
Martina mi je rekla da je na odmoru i rekla mi je da posaljem Tigeru, tako sam i uradio ali odgovor nikako da dobijem, a oni su sve jaci i jaci...stvarno nerazumem igrao sam sa svim najacim igracima i ovako se jos nesto nije desilo, mora da je upitanju neka prevara.

Рекох ти, можеш да пошаљеш мејл на support_rs@imperialsupport.org Тигеру, или можеш да напишеш мејл на енглеском на support@imperialsupport.org неко ће ти се сигурно јавити и проверити. ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

le$a

  • Гост
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #4 послато: децембар 26, 2012, 20:20:16 поподне »
Taj program je bezvredan za ovu igru. On ti samo ubrza vreme na satu ali ne i proizvodnju, istrazivanja, treniranje vojske. On ti moze omoguciti samo da umesto npr jednog prvog kovcega da otvoris on ubrza toliko vreme da u toku jednog dana ti mozes otvoriti nekoliko kovcega, kao da je proslo par dana u jednom. Dok ako ti treba tako neki dobar hak cuo sam za generator da je bukvalno svuda efikasan i u svakoj online igri. Ali treba se plati.  :-[

Ван мреже Baltazzor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
  • LEGION_IX
    • Погледај профил
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #5 послато: децембар 27, 2012, 10:21:42 пре подне »
Ma ovi siguno nesto koriste, jer je prosto nemoguce da igraju toliko dobro...svet je poceo nema ni mesec dana,ja sam vec potrosio 400dijamanata i nemogu da im pridjem sa poenima. Neracunam sto vec imam premium...upravo su pobegli izvan x5 dometa

Ван мреже Baltazzor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +0/-0
  • LEGION_IX
    • Погледај профил
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #6 послато: децембар 27, 2012, 20:13:39 поподне »
E ovo je nemoguce. siraugustin  iz istog saveza ko i ona 3 igraca,samo sto ima 7,7k bodova. Lik ima 900 spiuna i spiunazu 16 molim nekog da mi objasni kako je to moguce?

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Koriscenje hack programa
« Одговор #7 послато: јул 12, 2013, 20:29:04 поподне »
Mozda je samo to dizao i unapredjivao,a ne ostalo.A moguce je da je to nalog za spijunazu.Cesto to rade na nalozima koji napuste igru a daju nekom sifru pa onda ti drugi tu dizu spijunazu da bi mogli sve da ispijuniraju i naravno daju sifru tog naloga saveznicima :)
Gotovo svaki jaci savez to ima.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''