Аутор Тема: Špijunaža  (Прочитано 373 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Špijunaža
« послато: април 04, 2014, 10:16:42 пре подне »
Kako objasniti ovo

moja

Špijunaža 19+5 
Broj špijuna 15 000 komada  :D dobro utrniranih
Zlato 1.5 M

Špijuniram neprijatelja u prov 1. prolaze mi špijuni dobijam izveštaj , mnogo resursa , malo vojske , špijuna 4 000 i nešto .
Napadam ... 30 min do udara , putujem ...
U međuvremenu , proveravam opet špijunima ( ponovo ih šaljem ) stanje isto ...
Zatim posle 10 minuta isto radim , isti izveštaj ...
Još 5min. do udara , želim da ispratim bitku sa špijunima... opet ponavljam isto ... šaljem špijune ... GUBIM špijune 2ooo i nešto ...
Napad ide 3-4 min do udara, šaljem opet .... opet gubim dovoljan broj ...ne prolazim ...
Napad se završio ... sva sreća pa sam dobio bitku ... U međuvremenu dižem ja špijunažu , diže i savez ... špijuni uveliko utrenirani ,nadoknadio izgubljeno i pojačo ljudsvo u špijunima ...

Sledeći dan ... isti igrač , isti postupci , sve do slova i tačke kako je gore napisano ...
opet gubim špijune ....
Po savezu diskusija , ne dešava se samo meni ... i drugi prijavljuju iste probleme ... pokušavamo kroz priču naći realno objašnjenje ... nema ga ...

Sada ste vi na redu ... molim odgovor ...

Hvala

Ван мреже chirurgico

  • Редов
  • *
  • Поруке: 26
  • Углед: +6/-0
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #1 послато: април 04, 2014, 10:21:30 пре подне »
Da li ste razmišljali da je igrač koga napadaš podizao kontrašpijunažu? Kao i saveznu kontrašpijunažu  ;)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #2 послато: април 04, 2014, 10:23:27 пре подне »
Kako objasniti ovo

moja

Špijunaža 19+5 
Broj špijuna 15 000 komada  :D dobro utrniranih
Zlato 1.5 M

Špijuniram neprijatelja u prov 1. prolaze mi špijuni dobijam izveštaj , mnogo resursa , malo vojske , špijuna 4 000 i nešto .
Napadam ... 30 min do udara , putujem ...
U međuvremenu , proveravam opet špijunima ( ponovo ih šaljem ) stanje isto ...
Zatim posle 10 minuta isto radim , isti izveštaj ...
Još 5min. do udara , želim da ispratim bitku sa špijunima... opet ponavljam isto ... šaljem špijune ... GUBIM špijune 2ooo i nešto ...
Napad ide 3-4 min do udara, šaljem opet .... opet gubim dovoljan broj ...ne prolazim ...
Napad se završio ... sva sreća pa sam dobio bitku ... U međuvremenu dižem ja špijunažu , diže i savez ... špijuni uveliko utrenirani ,nadoknadio izgubljeno i pojačo ljudsvo u špijunima ...

Sledeći dan ... isti igrač , isti postupci , sve do slova i tačke kako je gore napisano ...
opet gubim špijune ....
Po savezu diskusija , ne dešava se samo meni ... i drugi prijavljuju iste probleme ... pokušavamo kroz priču naći realno objašnjenje ... nema ga ...

Sada ste vi na redu ... molim odgovor ...

Hvala
Коју верзију играш и реци ми да ли је био онлине тај кога си напао.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #3 послато: април 04, 2014, 10:24:22 пре подне »
nije moguće da je to uradio ... nije bio u savezu , a sam nije mogao , jer odneo sam mu ja resurse , a i moji članovi saveza, a kredit nije dizao , jer je ostao porušen još 2 dana,posle naših napada ...

Za ivana

v6 161 ... ne verujem da je ceo dan bio online ... a u vreme napada bi bar pomerio resurse , znači nije bio ... ili je " ludak" pa voli da ga pljačkaju
« Последња измена: април 04, 2014, 10:25:56 пре подне CarDušanSilni »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #4 послато: април 04, 2014, 10:25:48 пре подне »
samo u slucaju da imas 5lev vecu spijunazu od protivnikove kontre,ce ti spijuni uvek proci,u ostalim prilikama uvek ima sanse da ne prodjes,zavisno od procenata spijuna,razlike u spijunazi-kontri,svima se to desava,vecita misterija spijunaze,procices 3x ali 4x padnes  :)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #5 послато: април 04, 2014, 10:28:18 пре подне »
nije moguće da je to uradio ... nije bio u savezu , a sam nije mogao , jer odneo sam mu ja resurse , a i moji članovi saveza, a kredit nije dizao , jer je ostao porušen još 2 dana,posle naših napada ...

Za ivana

v6 161 ... ne verujem da je ceo dan bio online ... a u vreme napada bi bar pomerio resurse , znači nije bio ... ili je " ludak" pa voli da ga pljačkaju
Без обзира да ли члан савеза или не може имати + на контра-шпијунажу од вештине великана.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #6 послато: април 04, 2014, 10:28:41 пре подне »
samo u slucaju da imas 5lev vecu spijunazu od protivnikove kontre,ce ti spijuni uvek proci,u ostalim prilikama uvek ima sanse da ne prodjes,zavisno od procenata spijuna,razlike u spijunazi-kontri,svima se to desava,vecita misterija spijunaze,procices 3x ali 4x padnes  :)

tako nešto smo i mi konstatovali ... u svazu ...
primetili smo da i kada je zlato manje od 400 000 nema šanse da prođeš čak i onog igrača koga si špijunirao vrlo lako i konstantno . ( govorim o špijuniranju igrača kada ga pljačkaš konstantno ) recimo 3-4 napada...

Ван мреже CarDušanSilni

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 62
  • Углед: +11/-1
  • - Свет 84 -FIGHTER-
    • Погледај профил
Одг: Špijunaža
« Одговор #7 послато: април 04, 2014, 10:30:50 пре подне »
Без обзира да ли члан савеза или не може имати + на контра-шпијунажу од вештине великана.

Da ... mada evo ti primera znači moj je bio nagruvan špijunažom i kontrašpijunažom ... tako da baš oko toga nisu čista posla , nešto tu ne štima ;)