Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 144736 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #300 послато: јануар 03, 2013, 10:09:50 пре подне »
ajde ljudi bre iskuliraj te malo ... jebo te ako nas u igrici jebe ko stigne ne mora i sami sebe ovde da jebemo redom... opustite se ajde malo da se skrasimo i da vidimo sta cemo .. ocigledno da nesto nestima a sta treba razotkriti

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #301 послато: јануар 03, 2013, 10:16:21 пре подне »
Evo naterali ste me da prekrsim svoju rec (rekao sam da necu ovde vise pisati ali moram)
1. Da razjasnimo neke stvari Martina pravi ogromnu gresku ali to je zbog vasih pritisaka nazina Max__ZajeB___ hrvatskim savezom , za pocetak to je mesovit internacionalni savez u kom ima 14 srba i 9 hrvata(te dve nacije su vecina) ostalo su stranci a, sto prakticno znaci da mi imamo 14 srba koji su svakog dana online a neka pokazu ti veliki srbi OBILICI koliko je kod njih aktivno i koliko je srba u savezu ...
2. Srbi iz maxzajeb su za obilice poturice i oni bi nas klali tupim nozem, zbog takvih kao sto smo mi srbija izgubila kosovo i jebace nam sve zivo i mrtvo (to imam sve slikano i cuvam i ko zna mozda lete i privatne tuzbe zbog toga )
3. Pokusali ste na prevaru da uzmete nesto sto smo zasluzili i nesto za sta smo se 7 meseci trudili i nije vam upalilo , hvala adminima sto su vratili baliste ali mi smo tog jutra izgubili 11M katrafakta tvrdjavu 10 , 9 , 8  i 7 u dvorcu i dva okupljalista s tvrdjavom 9 i to sve zbog te prevare i vracene su nam samo baliste ali mi smo za nedelju dana sakupili 7M katrafakta a vi za nedelju dana 300k u tome je razlika vi nam nikada niste bili konkurencija , i od kada vam je izbacen spijun svakog dana sam vam bar po jednom lovio vojsku st dokazuje koliko vi znate o igri
4. Cisto da znate prvobitno je planirano da ja budem vodja a u 105 smo dosli samo zbog onog ---SCORPIONA--- (a o je tek prica ne ispricana ne zelim ni jednu rec vise na njemu da potrosim )  Ali zbog privatnih obaveza prva 2 meseca sam propustio pa sam zbog toga bio prvi ministar , a mi smo u ratovima pokazali ko smo i sta smo a o vasim prevarama se svuda prica a vi se time ponosite ...
izvinjavam se administratorima ali samo zelim da znate pravu pricu a ne ove nebuloze koje slusate od pojedinih ovde

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Српски спам!
« Одговор #302 послато: јануар 03, 2013, 10:20:49 пре подне »
sagittarius82 upozoravam te da povedeš računa o svom rečniku i ponašanju na forumu zbog toga što ću preduzeti rigorozne mere sledećeg puta.

Ledeni objasni kakvu grešku ja pravim?



Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #303 послато: јануар 03, 2013, 10:24:22 пре подне »
pazi bre covece ja ne igram taj realm ali sam upucen jer ga igraju igraci koji su samnom igrali r93 i osvojili ...ti pricas neke price i neke nebuloze.. prvo su optuzbe o hakovanom nalogu ??? pa gde su dokazi ?drugo sda pricas o casnom ratovanju a oba rata ste namestili sto tvoj vodja sam ovde rekao i podsmejava se ... 3 ako ti mislis da su ovde ljudi koji i ne igraju taj 105 naivni ko francuske sobarice i da poveruju u tvoju glupost i laz onda si jako smesan... jer ako si sa nekime neprijatelj neprijatelj si do kraja a ne posle odjednom ovaj objavjuje ovom rat ovaj onome i na kraju samo vi pobedjujete :D :D to je jako smesno a da ne pricam o ponudama hadakuri srebro .gameoftrones bronzu ili obrnuto.. sve te vase price ne piju vodu... a za ostale pretnje me iskreno zabole ...ko ti je tebi i ostalima pretio vasa stvar a jasno je ko dan da si ti koji si govorio kako pazis na mikcev nalog.. pisao ono srbinu da ces mu jebes mater cetnicku itd.. ako to nije mikac pisao .. e zbog toga vas treba sve uzduz i popreko !!!u svakom realm-u a  veliki propust je administracije sto na takve uvrede nije reagovala tu idu trajni banovi a ne pohvalnice i povracaj vojske i ostala sranja sto je vas komandir uradio a ne neki tamo igrac iz obilica ...

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #304 послато: јануар 03, 2013, 10:25:06 пре подне »
Martina
Community Manager


radi sta hoces ... za druge stvari samo znate da cutite!!! pitao sam te bio nesto kao i ostale pravite se mutavi...

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #305 послато: јануар 03, 2013, 10:31:14 пре подне »
Martina rekao sam da je greska jer nazivas Max___ZajeB___ hrvatskim savezom ,
E ovako pijatelju , ja sam mikcu cuvar i ako ne igras realm 105 ne bi trebao da se mesas jer su se sluzili najprljavijim sredstvima , ja i mikac se cujemo svakog dana preko moba i ne plasirajte te gluposti o njegovom nacionalizmu a tu sliku sto ti pominjes za cetnike to je cista fotomontaza ja sam spreman desnu ruku da dam za tog coveka 3 godine igramo zajedno znam kako dise , to sto oni rade samo pokusavaju da mu sruse ugled ali nesto im slabo ide , pa kako bi se ti osecao da imas 370k balista na polju i 2.6M kata i vidis da ide na tebe 4 napada od po 3M kata i ta 4 napada ni jedan ne prolazi i 5 sekundi pre udara neko makne kate i oni pociste baliste , i to je postenje ? i to nije prevara , ali nije im upalilo jer su probili pass mog prijatelja iz stvarnog zivota covek ima 50 godina , kada su toliko posteni zasto mu na nijednu poruku nisu odgovorili cute kao misevi a nisu ni nista bolji od miseva

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Српски спам!
« Одговор #306 послато: јануар 03, 2013, 10:35:01 пре подне »
Otključala sam vam temu i pazite da ne dozvoljavate sebi mnogo. Ako se meni obraćate nemojte da mi govorite u trećem licu! Ja se ponajmanje pravim luda i neću ispravljati tuđe krive drine to da bude jasno!


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #307 послато: јануар 03, 2013, 10:35:47 пре подне »
sagittarius82  i reci ti meni po cemu je taj demar veci srbin od mene ili od nekog srbina sto igra sa mnom u savezu ? po tome sto stavlja avatar cetnika s nozem u zubima ? ako je to onda nemam nikakav dalji komentar  ,

Ван мреже ledeni

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #308 послато: јануар 03, 2013, 10:38:00 пре подне »
uuuu Martina jos samo bic fali   :P
salim se nemoj da mi zameris , idem samo sam hteo da kazem neke stvari koje su cista istina , pozdrav svima i srecna nova godina

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #309 послато: јануар 03, 2013, 10:42:17 пре подне »
Martina rekao sam da je greska jer nazivas Max___ZajeB___ hrvatskim savezom ,
E ovako pijatelju , ja sam mikcu cuvar i ako ne igras realm 105 ne bi trebao da se mesas jer su se sluzili najprljavijim sredstvima , ja i mikac se cujemo svakog dana preko moba i ne plasirajte te gluposti o njegovom nacionalizmu a tu sliku sto ti pominjes za cetnike to je cista fotomontaza ja sam spreman desnu ruku da dam za tog coveka 3 godine igramo zajedno znam kako dise , to sto oni rade samo pokusavaju da mu sruse ugled ali nesto im slabo ide , pa kako bi se ti osecao da imas 370k balista na polju i 2.6M kata i vidis da ide na tebe 4 napada od po 3M kata i ta 4 napada ni jedan ne prolazi i 5 sekundi pre udara neko makne kate i oni pociste baliste , i to je postenje ? i to nije prevara , ali nije im upalilo jer su probili pass mog prijatelja iz stvarnog zivota covek ima 50 godina , kada su toliko posteni zasto mu na nijednu poruku nisu odgovorili cute kao misevi a nisu ni nista bolji od miseva


pa cekaj bre tebi su sve fotomontaze ?????a cime ti dokazujes da ti je neko mrdno vojsku? optuzili ste za hakovanje naloga i jer neko to pronasao ? ajde mi reci sad , drugo u r93 su se desavale gore stvari i evo neka ti Martina kaze dal je sankcionisala nesto ona ili Krum? jeste al u filmu ajde da se volimo .. covek odjednom poceo da skace po 1m bodova dnevno :D :D to je normalno znas .. ukrade ceo makedonski savez i nikome nista :D onda otvori 100 naloga raznoraznih i onda se gruva resursima i nikome nista ... pazi koliko god da igras mora da ti bude jasno da ako ne kupujes dijamante ti si samo budala na igrici .. kao sto sam ja i jos mnogi .. uskracen si za sve ...tako da i ovo sto vam progledase kroz prste za ratove je velika sramota ...pricas o casti a nesto namestas to je pravedna igra? pa taj skime si ratovao odjednom u tvom savezu,drugo mikac okacio kako juri goldere a kako mu rudnik izbacuje 3 puta za redom zlato :D :D pazi plav jesam ali glup nisam jasno je da vam je to neka farma za resurse .. sto eto opet prolazi nekaznjeno.. i jasno je da vam neko debelo pomaze od administracije ako ne cak i svi .. kao sto mi je saveznik prosledio poruku njega i jos jednog iz drugog sveta kako mu govori da je sreca sto u vasem savezu su vecina administratora i kako je nekom i brat  pa je tako i vojska vracena .. tako da manite me svih vasih postenja i casti i ratnika i heroja i vitezova i koje kakvih govana.. ni dunav a ni sava niti bilo koja reka moze ikoga da opere ...i stvarno je zalosno sta svi od igre napraviste..aj sad uzdravlje

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #310 послато: јануар 03, 2013, 10:48:32 пре подне »
sve je uredu ledeni.. opusti se i uzivaj ... ti si ko i ja jedan smrtnik ovde i ono kako ovi iznad kazu tako je .. kaok njima odgovara moze im se .. samo treba svi videti sa kakvim ljudima imaju posla  i to je to !

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Српски спам!
« Одговор #311 послато: јануар 03, 2013, 15:46:54 поподне »
srecna svima nova godina i svi buduci praznici,,,,,puno uspeha u zivotu i svemu sto radite,,,,,kako kaze nas narod,,,"..sviraj, sviraj pa za pojas zadeni..." tako i ovome  dosao kraj. ja vas pozdravljam i zelim samo da vam skrenem paznju da i ovde i u igri predstavljate ne samo sebe, nego i svoju zemlju, pa se potrudite da to cinite sto dostojanstvenije, postenije i casnije,,,,ne prodajte " veru za veceru,,,"  i samo dok ste ".. svoj na svome,," postovace vas svi i saigraci i neprijatelji. sve najbolje i to je to,,,GAME OVER

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #312 послато: јануар 03, 2013, 21:43:32 поподне »
Videcemo MIkac ko je budala polako ... Da je neki srbin otisao na onaj sugavi Hrvatski forum proteran bi bio ! zato vozi ovde ne trebas nikome

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #313 послато: јануар 03, 2013, 21:47:09 поподне »
TI decko ovde nema sta da trazis dosao si ovde samo da provociras idi bre tamo na vas krasni forum pa tamo treniraj zivce njima !

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #314 послато: јануар 03, 2013, 21:53:49 поподне »
ne nerviraj se jowke  ;) kako ide tamo kod vas  :)