ИО II: Доба Освајања > Пријава проблема

SVET BETA2 V6 177

<< < (2/3) > >>

Sagittarius82nbg:
dogadja se to i u drugim savezima :))) u v6 161 se to dogodilo par puta kod drugara na nalogu vodi savez mali i tako par puta mu progutalo ress

cholabgd:
danas sam imao situaciju da mi se zamrzao ekran prilikom napada na mene i nijedna ikonica nije bila u funkciji, što je za rezultat imalo da mi je vojska uništena jer nisam mogao da je pomerim.. logovao sam se sa 4 različita pretraživača na 2 različita računara, plus i sa mobilnog telefona, tokom više od 40 minuta i nije bilo uspeha.. ikonice su proradile tek kada je napad završen.. zbog čega se to desilo, kako to da sprečim ubuduće, i da li postoji mogućnost da mi se nadoknadi ta vojska nekako jer greška zaista nije moja

Ivan-dark:

--- Цитат: cholabgd  фебруар 27, 2014, 23:29:10 поподне ---danas sam imao situaciju da mi se zamrzao ekran prilikom napada na mene i nijedna ikonica nije bila u funkciji, što je za rezultat imalo da mi je vojska uništena jer nisam mogao da je pomerim.. logovao sam se sa 4 različita pretraživača na 2 različita računara, plus i sa mobilnog telefona, tokom više od 40 minuta i nije bilo uspeha.. ikonice su proradile tek kada je napad završen.. zbog čega se to desilo, kako to da sprečim ubuduće, i da li postoji mogućnost da mi se nadoknadi ta vojska nekako jer greška zaista nije moja

--- Крај цитата ---
Пошаљите приватну поруку овде на форуму Мартини напишите шта вам се десило и корисничко име налога.

cholabgd:
dobar dan, može li mi neki, molim vas, objasniti zašto više ne dobijam bonus za visoku čast? čast mi je 230, i do jutros je sve normalno radilo a onda se naprasno izgubio bonus, što je između ostalog rezultiralo izgubljenom bitkom u napadu zbog pada morala. hvala unapred

cholabgd:
hoće li neko biti ljubazan da mi odgovori na postavljeno pitanje? takođe, zašto nisu suspendovani napadi u ovom svetu kada se veliki broj igrača žalio na bagove pri napadu na tvrđavu? ipak održavanje vojske košta, a zbog bagova svakim napadom rizikujemo neptreban poraz

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију