Империја Онлајн - Великани > Пријава проблема

napad

(1/2) > >>

dragojeb:
postoji problem kada nekog napadam i pokusam da vidim provinciju u koju napadam spiunaza me odvede u pogresnu provinciju  kada spiuniram iz menija moje misije

MK110:

--- Цитат: dragojeb  октобар 05, 2013, 10:48:42 пре подне ---postoji problem kada nekog napadam i pokusam da vidim provinciju u koju napadam spiunaza me odvede u pogresnu provinciju  kada spiuniram iz menija moje misije

--- Крај цитата ---

Govorila sam ja vec o tim greskama, ali na zalost jos to nije ispravljeno. :)

MarkoDragas:
Aman ljudi izbacite sumulator iz upotrebe pa ovo nema vise smisla svi parametri ukucani 100 % i ja gubim .... STRASNO !!!!! Daj da napravimo anketu ko zeli da se ukine ova stvar samo upropascava igraca

Normal:

--- Цитат: MarkoDragas  октобар 11, 2013, 19:58:53 поподне ---Aman ljudi izbacite sumulator iz upotrebe pa ovo nema vise smisla svi parametri ukucani 100 % i ja gubim .... STRASNO !!!!! Daj da napravimo anketu ko zeli da se ukine ova stvar samo upropascava igraca

--- Крај цитата ---

Не можеш баш увек бити сигуран да си унео параметре противника 100 процената тачно, како можеш бити тако сигуран да си баш сва истраживања погодио.... А што се тиче анкете нема потребе за тим јер сигуно симулатор неће избацити из употребе, како би онда рачунали могуће исходе битке.

Petr0vic:
Stvarno mnogi se zale nba simulator,a i mnogi moji drugovi se zakucavaju na prazan fort neznaju ni sami iz kog razloga :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију