Аутор Тема: vazal  (Прочитано 1008 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

aki.032

  • Гост
vazal
« послато: новембар 03, 2012, 23:31:37 поподне »
Sta treba da uradim da provincija koju sam pretvorio u vazala bude na nuli ili u plusu sa zadavoljstvom iako joj podignem porez za jedan. mom drugu je zadovoljstvo na nuli kad podigne porez za jedan ali nema koloniju dragulji

MOLIM OBJASNJENJE, HVALA!

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: vazal
« Одговор #1 послато: новембар 04, 2012, 05:04:53 пре подне »
Sta treba da uradim da provincija koju sam pretvorio u vazala bude na nuli ili u plusu sa zadavoljstvom iako joj podignem porez za jedan. mom drugu je zadovoljstvo na nuli kad podigne porez za jedan ali nema koloniju dragulji

MOLIM OBJASNJENJE, HVALA!

Можеш да активираш премиум као би добио +10 на задовољство, можеш да оснујеш колонију како би добио +10 на задовољство... Можеш да освојиш чудо и да добијеш +5 на задовољство, можеш да добијеш бонус и од статуса лојалност... Свашта нешто може да се уради како би омогућио да повећаш порез а да ти задовољство буде у плус...
У крајњој линији, држи пола дана са порезом и пола дана без пореза и имаћеш добар биланс задовољства а узимаћеш порез барем пола дана :)
« Последња измена: новембар 04, 2012, 05:05:38 пре подне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

aki.032

  • Гост
Одг: vazal
« Одговор #2 послато: новембар 04, 2012, 18:36:06 поподне »
IMA LI U SVETU 93 JOS NEKA SLOBODNA SIROVINA DRAGULJI? :D

Ван мреже mill

  • Редов
  • *
  • Поруке: 19
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: vazal
« Одговор #3 послато: новембар 04, 2012, 22:03:52 поподне »
zvezdo zaboravio si: mozes da budes u federaciji saveza koji drzi domen uticaja koji te pokriva :D

le$a

  • Гост
Одг: vazal
« Одговор #4 послато: новембар 28, 2012, 18:55:02 поподне »
Sta treba da uradim da provincija koju sam pretvorio u vazala bude na nuli ili u plusu sa zadavoljstvom iako joj podignem porez za jedan. mom drugu je zadovoljstvo na nuli kad podigne porez za jedan ali nema koloniju dragulji

MOLIM OBJASNJENJE, HVALA!
Ako nisi jedan od igraca koji koriste dijamante onda moj predlog za tebe je da na svakih 24h priredjujes malu predstavu ali ne sa trenutnim zadovoljstvom vec sa efektom po satu.