Аутор Тема: CAST  (Прочитано 271 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже raspatikaj

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
CAST
« послато: април 01, 2014, 17:02:16 поподне »
Treba da popravite - promenite u vezi Casti da se malo lakse moze vratiti cast na 0 ... Ja sam ne znajuci usao u veliki minus cast-i i sad tesko se borim i slbo mogu da se borim. Inace treba da stavite na mapi da priblizno isto ravnopravnu jacinu komsija. Posto moje komsije sve maksimum do 50000 bodova a tu cast ne mogu. Ako nadjem nekog veceg da bi isao za borbu minimum mi treba sat ipo do njega da stignem a samim tim mi smanjen moral tako da znam da cu izgubiti i da necu dobiti CAST... Trebalo bi malo da oko toga olaksate da se mozemo vratimo na nulu - sve sam pokuso ali nije uspelo..

JaSamZIR

  • Гост
Одг: CAST
« Одговор #1 послато: април 01, 2014, 17:09:29 поподне »
kada dodjes do teske vojske lako ces povratiti cast. samo napravi dosta bacaca koplja i posalji njih zajedno sa ostalemo vojskom na opsadu tvrdjave gde ima strelaca ;)
« Последња измена: април 01, 2014, 17:10:23 поподне JaSamZIR »

Ван мреже raspatikaj

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: CAST
« Одговор #2 послато: април 02, 2014, 05:31:43 пре подне »
Imam tesku vojsku ali problem mi je sto ja u blizini nemam igraca koji nije iznad 50 bodova  ili mozda malo vise...  I slao sam na duge razdaljine cekajuci po sat ipo vremena da dodjem.   Izgubim jer nemam moral tako da ne dobijam cast ili   pobedim ali ne izgubim skoro nimalo vojske....   

Vec nedelju mozda vise se mucim oko toga i vec polako i odustajem od igrice jer nema smisao ne mogu da pomognem savezu ja licno ne mogu da se borim... Pa sta da radim da se smaram...

JaSamZIR

  • Гост
Одг: CAST
« Одговор #3 послато: април 03, 2014, 00:39:05 пре подне »
Pa sta da ti kazem osim da svi, kako im nestaju igraci u blizini koji su u dometu x2 sa bodovima razvijaju upored sa tim kartografiju kako bih jurili dalje igrace, tako da trebas vise da poradis na nju. Sledeci put kada napadas nekog znaci samo trazi strelce da ima oni su najbitniji , koristi simulator , ne moras celu vojsku da saljes sve sto imas nego posalji vojsku koja ce imati bar dobar deo bacaca koplja u njoj a ne oko 10% celokupne poslate vojske, ali gledaj u simulatoru da je jedva dobijes. ja sam pre slao i vojske sa po 200-300k bacaca koplja da se zrtvuju samo za cast . tako da nikad nije lako cast da dobijes ali mnogo se isplati i vredi se zrtvovati za nju.
« Последња измена: април 03, 2014, 00:43:44 пре подне JaSamZIR »