Аутор Тема: da li se za ovo dobija ban??  (Прочитано 4444 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mrljo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #15 послато: март 17, 2013, 21:01:16 поподне »
da,zaista sto i VI ne uradite isto tako sto ste VI bolji od bugara

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #16 послато: март 17, 2013, 21:55:40 поподне »
kako nije kaznjiwo :D ali nema weze ja necu da se bahcem sa glupostima..njima na chast ide :)
a shto se tiche zashto mi to ne uradimo...pa eto iz razloga zato shto ne zelimo da padamo na taj niwo :) i medalja nije toliko zadowoljstwo koliko je druziti se sa ekipom i tuci po prewarantima..ja sam owo napisao samo da imate uwid :) odgowor od Kruma znamo unaprijed :
всичко е регулярно , не виждам какъв е проблема :D :D :D
ali samo da znate,wi nowi shto nadolazite...da ako se muchite i muchite i muchite da uradite neshto u eri a imate neki slichan sawez owom na mapi..da znate shta was ochekuje :) a polemika zashto,kako,shto,nije potrebna :)

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #17 послато: март 18, 2013, 09:26:24 пре подне »
Зато што ми немамо са ким тако да се организујемо, то је прва ствар... А друга ствар је, зашто се спуштати на нечији ниво, ниво превараната... Да ли нека медаља значи толико да постанем говно од човека?!
Па мени не значи... :)

a joooj moj boze pa gle koga peglaju :) a covek jadna postena dusa pa sve igra po pravilima :) daj, zvezdo ne prosipaj se molim te!

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #18 послато: март 18, 2013, 11:07:21 пре подне »
a joooj moj boze pa gle koga peglaju :) a covek jadna postena dusa pa sve igra po pravilima :) daj, zvezdo ne prosipaj se molim te!

Пре него што оптужиш некога за неки вид преваре, било би лепо да барем прво имаш неки доказ, а не на основу сумњи да оптужујеш некога... :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #19 послато: март 18, 2013, 12:58:04 поподне »
Pojam nameštenih ratova ne postoji kao termin i kao takav se ne proverava. To ću izrečito dodati u Kaznama u Imperiji Onlajn

http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=59.0


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

aki.032

  • Гост
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #20 послато: март 18, 2013, 13:10:37 поподне »
Znaci ljudi namestajte koliko hocete, niko vas nece kazniti  >:( >:( >:( >:(
« Последња измена: март 18, 2013, 13:12:54 поподне aki.032 »

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #21 послато: март 18, 2013, 17:09:25 поподне »
a martina :) aj samo logikom da krenemo :) pojam namjeshteni ratowi ne postoji? a namjeshtene bitke da...znachi koja je razlika?

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #22 послато: март 18, 2013, 18:14:47 поподне »
dobro martina,ne zasluzujem odgowor :) ...nebitno :)
ali interesuje me zashta nas wi smatrate?? da neshto shto je ochigledno prodje owako? sa odgovorom "Појам намештених ратова не постоји за нас и као такав се не проверава!" ...pa da li treba josh neshto da se doda da bi se zakljuchilo da je owo prewara? :) zar ne postoje prawila owde? koja trebaju da se poshtuju...iz mog ugla gledishta,kao korisnika owe igre prewishe je shikaniranja sa washe strane :) wi wash posao ne obawljate profesionalno,da gde imaju dokazi i zdrawa logika da se radi o namjeshtaljci wi dajete odgowor wan swake pameti :) zar ne treba da se prowjeri swaka moguca prewara? znachi ja sada izmislim neshto,ali neshto shto ide na washu shtetu (necemo na moju,jer izgleda to se ne kaznjawa :D ) i wi to necete prowjeriti? :D napisat cete takaw pojam ne postoji kod nas i to necemo prowjerawati :D :D :D :D mislim da na osnowu truda,wremena i nowca zasluzujem da neshto shto je prewara i shto nanosi meni shtetu bude sankcionisano :)

Ван мреже majstorinho87

  • Редов
  • *
  • Поруке: 41
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #23 послато: март 18, 2013, 20:57:29 поподне »
http://prntscr.com/wujp8

dogovoreni/namesten rat zar nije istko kao i dogovrena bitka ? :D ..sto znaci sticanje sirovina, vojnih bodova i casti, jer sa tim dogovorenim ratom oni su ispunili bar jedan od ovih navedenih uslova :D

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #24 послато: март 18, 2013, 21:22:05 поподне »
Пре него што оптужиш некога за неки вид преваре, било би лепо да барем прво имаш неки доказ, а не на основу сумњи да оптужујеш некога... :)

-kada smo mi imali taj isti problem bio si na strani IO administracije, zakljucavao postove i prekidao diskusije...
-tvoj odgovor na tutubanov post je bilo takodje optuzivanje bez dokaza pa prvo ti iznesi svoje dokaze za tvoj pa cu ja onda za svoj post...

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #25 послато: март 18, 2013, 21:50:42 поподне »
dalibore :D :D :D :D :D :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #26 послато: март 18, 2013, 22:06:29 поподне »
pozz :) vidim da neki dolaze na forum da pokazu samo svoje neko nezadovoljstvo, za sve ima resenje ali nerazumem ovde neke ljude ... zasto niste dolsi nekad onako iz zabave na forum, da pokazete kakvi ste ratnici neku bitku svoju da pokazete, da se pohvalite svojim savezom neko medaljom necim  nista ... samo neke prepirke dolaze u obzir ostalo nista ...

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #27 послато: март 18, 2013, 22:54:45 поподне »
jowke :) ne budi ironichan :)

Ван мреже SAJONAC

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 123
  • Углед: +8/-1
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #28 послато: март 18, 2013, 22:56:42 поподне »
slazem se s jovke od ujutro samo citam neke pridike nista normalno da covek vidi ni cuje  ;D ljudi opustite se nij ovo stvaran rat ajmo malo da se zezamo  ;D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: da li se za ovo dobija ban??
« Одговор #29 послато: март 18, 2013, 22:57:33 поподне »
axaxax strashno :D kakaw lik :D opushten si ti :D