Империја Онлајн - Великани > Остали светови

O cemu se ovde radi

<< < (2/3) > >>

brkes.rs:
Pa kako da ne kliknem 10 puta na globalnu mapu a da nadjem neprijateljsku koloniju ili koloniju koju treba da izradim....???Ma dobo kako god vidim da ovde nema odgovora samo trosim vreme i zivce.

brkes.rs:
I koliko sam primetio da ovo vazi samo za mene jer pojedini igraci namestaju pijacu i klikcu vise od tih 10 puta ali to je ok...dok za pojedine vazi parola e pa ti to ne mozes...Evo primer  dinozauru svet Romanian 19 prebacuje rese sa nekoliko profila preko pijace....Pratim ga preko spijunaze mesec dana i njemu nista sigurno ne smeta cim moze da kupi a ako ja kliknem na pijacu odmah provere...Nema pravda je zadovoljena.Hvala

Ivan-dark:
Намештње било какво није дозвољено,ако имате шта да пријавите можете то урадити на супорт. Овде конкретно Вам кажем, промените интернет претраживач, проверите да ли имате одговарајући јава програм, очистите кеш меморију.

brkes.rs:
Moze adresa gde se tacno prijavljuje???

Ivan-dark:

--- Цитат: brkes.rs  јануар 10, 2016, 12:52:45 поподне ---Moze adresa gde se tacno prijavljuje???

--- Крај цитата ---
Kористите искључиво support_rs@imperialsupport.org . За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Напишите све податке везане за догађај, ваше корисничко име и свет у коме играте.
Добићете одговор од администрације

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију