Империја Онлајн - Великани > Свет 177 Int x4

Ризница савеза

<< < (2/3) > >>

Sagittarius82nbg:
nemoj ti da ucis matematicare o tome :D :D :D nisi jedini koj ima problem sa potrosnjom i ja sam gledao u par navrata moju i krstio se al sta vredi oni su profesionalci a osecam da ne znaju koliko je 2 + 2 ...

Palke90:
Проблем је у томе што сам и ја математичар и успут машински инжењер (скоро). А та математика ми није јасна уопште (а положио сам их 3, и статистику али на другом факултету) једино како је могуће да ми нестане 40 милиона злата из ризнице и да одем 260 у минус за пар сати је да је неко направио црну рупу или неку другу врсту сингуларитета у трезору али то је већ астрофизика. И како то да од тад до сад останемо без само 6 милиона? Значи приход преко једне ноћи је био -300 милиона, а сад за 3 дана целих -6 милиона.

No.1:

--- Цитат: Palke90  јул 06, 2015, 01:58:45 пре подне ---Проблем је у томе што сам и ја математичар и успут машински инжењер (скоро). А та математика ми није јасна уопште (а положио сам их 3, и статистику али на другом факултету) једино како је могуће да ми нестане 40 милиона злата из ризнице и да одем 260 у минус за пар сати је да је неко направио црну рупу или неку другу врсту сингуларитета у трезору али то је већ астрофизика. И како то да од тад до сад останемо без само 6 милиона? Значи приход преко једне ноћи је био -300 милиона, а сад за 3 дана целих -6 милиона.

--- Крај цитата ---
Zlato se TELEPRONTOVALO do VAZDUPOHLOVA i odletelo par SVEMIRSKIH GODINA nazad.  :D :D :D

T-IMBE:

--- Цитат: Palke90  јул 06, 2015, 01:58:45 пре подне ---Проблем је у томе што сам и ја математичар и успут машински инжењер (скоро). А та математика ми није јасна уопште (а положио сам их 3, и статистику али на другом факултету) једино како је могуће да ми нестане 40 милиона злата из ризнице и да одем 260 у минус за пар сати је да је неко направио црну рупу или неку другу врсту сингуларитета у трезору али то је већ астрофизика. И како то да од тад до сад останемо без само 6 милиона? Значи приход преко једне ноћи је био -300 милиона, а сад за 3 дана целих -6 милиона.

--- Крај цитата ---
Možda si imao mnogo više vojske ali ih je neko pobio/raspustio.Ukoliko nije to u pitanju možeš da se žališ...ali ti neće pomoći.Mada,ako postoji u blizini neki igrač MASTERSA onda je sve jasno,oni su lopovi i garant ti oni ukrali,pogledaj oko tog mesta okupljanja ko je blizu..

Palke90:
Не, нисмо имали много више војске тек смо почели да гомиламо онако ђутуре ко шта има и зарибали сад немогу ни тврђаву у месту окупљања да направим (фали ми једно 270 милиона голда. :D ) И колико ја видим нема никог из MASTERS-а нигде близу тако да није ни то. Пре ће да буде да ми се злато телепронтовало онолико колико идем у минус из наредних пар година. Само ме занима зашто нигде никог од модератора да се јави. Добро контам игрица багује али могли би бар да се извине за овакве испаде. Ову еру сам једва играо јер уместо да украде лику 14М камена за тврђаву 8 он победи јер се мени "разбежи" војска са 55 морала.  *cry*

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију