ИО II: Доба Освајања > Озбиљне расправе

Zaključavanje tema!?

(1/2) > >>

T-IMBE:
Vidim da su katanci na svakoj drugoj temi.Da li je to baš nužno? Kako da se razvije dijalog i zdrava rasprava ako se katanac stavlja na prvi "oblačić"  :(

Martina:
Уколико је тема исцрпљена, дискусија се затвара а иста закључава.

T-IMBE:
U nekim temama je bilo još mesta dijalogu...posebno mislim na onu temu o ratu koju je Lav Imperija pokrenuo. Ratovi su izgubili smisla,naročito na hr rs 8 svetu,na drugim "siromašnijim" svetovima ima smisla ratovati ali opet nije to to! Mislim da je to problem koji trebamo rešiti,ako njegov predlog nije prihvatljiv u celini možemo li kroz razgovor doći do predloga koji ima smisla i svima (većini) je u interesu...ili jednostavno ukinimo ratove.Platimo ogromnu sumu zlata da bi ratovali protiv nekog ko samo beži i sklanja vojsku,saveznici ne uskaču u besplatne jer ne vide interes,pojedinci pljačkaju sami sebe sa minimumom vojske(uz "pomoć" prijatelja)-nikoga i ne zanima pobeda u ratu. Bitniji je varvar 10 lvl jer donosi više prihoda. Ranije je svaki iole ozbiljan igrač jedva čekao rat da bi pravio vojsku od potencijalnog ratnog plena  :-\

No.1:
Svaka ti je ka Njegoseva!!!!! Rat je izgubio smisao i ko se seca ranijeg igranja moze da zali. Bilo bi dobro da naprave jedan svet bez varvara, mracne tvrdjave i poklona. Experimentalno nek probaju, a ja bih ga rado igrao, znam jos dosta igraca koji bi se takodje prikljucili. Mozda to oduzim vise vremena od sadasnje igre ali je zanimljivije.

T-IMBE:
Pa uporedi osećaj dok nekom loviš vojsku u ratu iz kontre i keziš mu se u pp a on vrišti moli i kune sa lovom na varvara(bilo kog levela)  ;D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију