Империја Онлајн - Великани > Свет 177 Int x4

Тврђава ниво 7

(1/2) > >>

Palke90:
Да ли је могуће да је тврђава ниво 7 идаље са неким баговима? Изгубио сам борбу када је тврђави остало 880 хиљада бодова а ја сам имао 94 поена морала.
http://prntscr.com/76x5q0
Ово је кључна рунда, горе се види моја укупна нападачка војска, а доле шта је у тој рунди погинуло. Занима ме како и зашто пошто ме је то назадовало за неких 25000 поена, 9,7М дрва и 2,7М гвожђа изгублјаних у битци плус 2,7М дрва и 12,5М камена које је човек кога сам нападао имао.

Palke90:
Иначе, после ове борбе да сам је добио бих највероватније уништио и војску још једног играча и то би ми донело још некиг 900000 злата на све ово. Наравно и ја бих изгубио поприлично војске али то нема везе јер сам већ ишао у минус са златом.

Martina:
Молим, наведите своје корисничко име, број света и приложите линк битке који делите са савезницима како бисмо детаљно проверили битку. Унапред се захваљујем.

Ivan-dark:
Битку као вашу пресуђује више фактора
1.разлика у војним истраживањима
2.војне вештине великана
3.премијум
4.почетни морал
5.састав војске
Урадио сам симулацију ваше битке при истим истраживањима и без Великана. Нападач губи битку због малог морала и недостатка још мачева.
Погледајте слике.

Ако погледате слику бр. 2 можете видети да нападач губи 60% у симулацији, тако да детаљи одлучују исход.

Palke90:
Идемо редом.
Корисничко име: Palke90
Свет: 177
Линк до битке: [battleRep=366420]Palke90 против maaark86[/battleRep]

За Иван-а: Бураз, урадио сам једно 100 симулација синоћ, са мојим истраживањима на око 13 како и сад стоје, његова подизао и до 15 на све (осим медицину), за војну архитектуру и утврђење сам сигуран да има 12 (због капацитета гарнизона и осталих параметара тврђаве 7), и нигде нисам изгубио низбогчега не због морала. А као што се види у извештају (деталјном по рундама, имате SS) у једној рунди пре него што сам требао да прођем кроз тврђаву (остало 888к а ја јој скидам 1,3М после изгубљених овнова и катапултова) мени нестаје али буквално нестаје сва војска осим стрелаца. Иначе све параметре који су наведени сам користио, чак и то да смо обоје премијум. Што се тиче шансе да изгубим знао сам да постоји, али ми само није јасно како у једној рунди нестаје 6218 тешких мачевалаца, 327 овнова, 2928 тешких коњаника, 1345 лаких коњаника (значи буквално цела прва линија са све коњицом која је у резерви при опсади тврђаве), остаје друга тј, тешки стрелци који су наравно масакрирани још 7 рунди и све то без падања морала испод 50, крајњи морал на крају масакрирања стрелаца ми је 52.

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију