Аутор Тема: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje  (Прочитано 1058 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« послато: фебруар 10, 2015, 00:12:41 пре подне »
Iz dodatnog kovčega sam malopre dobio 340933 zlata i odlučio da na to dodam 10 sati proizvodnje sa 10 dijamanata da bih istrazio centralizaciju. Kupio sam 10 sati proizvodnje ali nisam dobio ništa osim nešto zlata (nisam siguran koliko ali oko 200k). Sad imam višak zlata ali idalje manjak svega ostalog. Molim Vas da mi pomognete da ovo hitno rešim.


Jedno usputno pitanje pošto nisam imao vremena za listanje po forumu: Kako se neko prijavljuje za multi nalog pošto sam video jedan savez u kome samo jedan čovek ima naloge sa istim imenom od 1 do 9.
Unapred zahvalan:
Palke90

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #1 послато: фебруар 10, 2015, 00:19:26 пре подне »
Iz dodatnog kovčega sam malopre dobio 340933 zlata i odlučio da na to dodam 10 sati proizvodnje sa 10 dijamanata da bih istrazio centralizaciju. Kupio sam 10 sati proizvodnje ali nisam dobio ništa osim nešto zlata (nisam siguran koliko ali oko 200k). Sad imam višak zlata ali idalje manjak svega ostalog. Molim Vas da mi pomognete da ovo hitno rešim.


Jedno usputno pitanje pošto nisam imao vremena za listanje po forumu: Kako se neko prijavljuje za multi nalog pošto sam video jedan savez u kome samo jedan čovek ima naloge sa istim imenom od 1 do 9.
Unapred zahvalan:
Palke90
10 Часова производње када узмете ресурси се распореде по свим провинцијама и треба да их скупите  помоћу ове опције овде http://prntscr.com/636a7s

Што се тиче пријаве:
За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org .
 Код пријаве обавезно морате навести и своје корисничко име. За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Можете пријавити максимално 5 играча истовремено. Играч који је био провераван и није кажњен, не може бити пријављен следеће 2 недеље.
Пружите потпуне информације које имате о играчу и ако желите пријавити играча логично је да сте га посматрали и да имате неке ваљане разлоге због којих сумњате да вара.
Забрањено је злоупотребљавати одговор који добијете од ИО Тима. То што је неко кажњен због ваше пријаве, не даје вам право да се хвалите тиме. Такво понашање ће бити награђено са казном у игри.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #2 послато: фебруар 10, 2015, 00:22:56 пре подне »
Lepo bogami. :D
Izvinjavam se na uznemiuravanju, ali tek sam sad shvatio da su resursi bili raspoređeni po provincijama jednako a ne samo u prestonici. Mislio sam bi sve trebalo da bude u prestonici ali sam slučajno pritisao dugme za prenos resaursa kao na svakih 10-ak minuta (kao i obično) i video da ima mnogo a onda shvatio da su resursi raspoređeni. :D
Još jednom se izvinjavam.

PS: pitanje za multi idalje ostaje.
A evo i dokaznog materjala: http://prntscr.com/636d43

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #3 послато: фебруар 10, 2015, 00:24:03 пре подне »
Lepo bogami. :D
Izvinjavam se na uznemiuravanju, ali tek sam sad shvatio da su resursi bili raspoređeni po provincijama jednako a ne samo u prestonici. Mislio sam bi sve trebalo da bude u prestonici ali sam slučajno pritisao dugme za prenos resaursa kao na svakih 10-ak minuta (kao i obično) i video da ima mnogo a onda shvatio da su resursi raspoređeni. :D
Još jednom se izvinjavam.

PS: pitanje za multi idalje ostaje.
A evo i dokaznog materjala: http://prntscr.com/636d43
Што се тиче пријаве:
За пријаву користите искључиво support_rs@imperialsupport.org .
 Код пријаве обавезно морате навести и своје корисничко име. За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Можете пријавити максимално 5 играча истовремено. Играч који је био провераван и није кажњен, не може бити пријављен следеће 2 недеље.
Пружите потпуне информације које имате о играчу и ако желите пријавити играча логично је да сте га посматрали и да имате неке ваљане разлоге због којих сумњате да вара.
Забрањено је злоупотребљавати одговор који добијете од ИО Тима. То што је неко кажњен због ваше пријаве, не даје вам право да се хвалите тиме. Такво понашање ће бити награђено са казном у игри.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #4 послато: фебруар 10, 2015, 00:26:20 пре подне »
Hvala na brzom odgovoru. :D Mada vidim da je copy-paste ali nema veze nesmeta mi. :D

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #5 послато: фебруар 10, 2015, 00:31:31 пре подне »
Hvala na brzom odgovoru. :D Mada vidim da je copy-paste ali nema veze nesmeta mi. :D
Добили сте одговор ,,два у један,, али нисте читали пажљиво за пријаву шта се ради па сам Вам прекопирао.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #6 послато: фебруар 10, 2015, 00:33:29 пре подне »
NIje to, pročitao sam ja i prijavljujem lika za par minuta. Nego dok sa ja pisao da sam našao rese nisam video da je već stigao odgovor. :D Još jednom hvala na brzoj pomoći. :D

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #7 послато: фебруар 10, 2015, 00:35:07 пре подне »
NIje to, pročitao sam ja i prijavljujem lika za par minuta. Nego dok sa ja pisao da sam našao rese nisam video da je već stigao odgovor. :D Još jednom hvala na brzoj pomoći. :D
Нема на чему. ;) ;) ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Problem sa uzimanjem 10 sati proizvodnje
« Одговор #8 послато: фебруар 10, 2015, 10:12:02 пре подне »
Проблем ће бити решен у току дана. Свим играчима који нису добили злато приликом подизања 10-сатне производње аутоматски су враћени потрошени дијаманти.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org