Империја Онлајн - Великани > Пријава проблема

Specijalne sirovine

(1/1)

Stitkovo:
Napravio sam trgovačku stanicu za specijalnu sirovinu mirođija-što znači da dobijam minus 10% (-10%) za proviziju objave ali kada hoću da prodajem sirovine na Pijaci provizija mi je + 9%. O čemu se radi? Moje korisnički ime je Stitkovo

KILLERUBICA:

--- Цитат: Stitkovo  август 01, 2014, 00:54:26 пре подне ---Napravio sam trgovačku stanicu za specijalnu sirovinu mirođija-što znači da dobijam minus 10% (-10%) za proviziju objave ali kada hoću da prodajem sirovine na Pijaci provizija mi je + 9%. O čemu se radi? Moje korisnički ime je Stitkovo

--- Крај цитата ---
Нисам Вас најбоље разумео на шта конкретно мислите, молим Вас пошаљите ми путем приватне поруке овакву слику   http://screencast.com/t/CO5FZQxk     и прецизирајте конкретно на шта мислите. Ако мислите на провизију за објаву (10% на слици а код Вас је 9%) тако и треба да буде јер је фиксна провизија за објаву понуде, која се одузима приликом објаве понуде - 10% и она  се може смањити ако је играч Официр Финансија и освајањем терена специјалне сировине Мирођије.Ви имате освојену специјалну сировину Мирођије која смањује провизију за објаву понуда на пијаци за 10%  (значи Мирођија одузима 10% од фиксих 10% приликом објаве понуде а то је 1%, значи сада Вам је фиксна провизија приликом објаве понуда 9%).
Додатак појашњења:
Официр финансија има  специјални бонус - 50% ниже фиксне провизије (нпр;играч који је официр финансија има фиксну провизију од 5% али стварна мера зависи од статуса лојалности....)

Stitkovo:
Aha, ok, hvala. Dakle, to je to, ni podizanje nivoa trgovačkog puta tu ništa ne menja, tako?

KILLERUBICA:

--- Цитат: Stitkovo  август 01, 2014, 14:46:25 поподне ---Aha, ok, hvala. Dakle, to je to, ni podizanje nivoa trgovačkog puta tu ništa ne menja, tako?

--- Крај цитата ---
Подизањем нивоа трговачког пута не мења се фиксна провизија али се подиже трговачки потенцијал и повећавају приходи злата у царству.

Stitkovo:
Hvala. Pozz

Навигација

[0] Индекс порука

Иди на пуну верзију