Аутор Тема: vestine  (Прочитано 275 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Atpui

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
vestine
« послато: јун 21, 2015, 19:19:27 поподне »
Zasto ove vestine guvernera nemaju uticaja  ?   

http://prntscr.com/7jl80k

A pojedini igraci pricaju da ni generalska vestina ubica generala ne funkcionise, mada to jednostavno ne mozemo dokazati.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: vestine
« Одговор #1 послато: јун 21, 2015, 19:46:31 поподне »
Zasto ove vestine guvernera nemaju uticaja  ?   

http://prntscr.com/7jl80k

A pojedini igraci pricaju da ni generalska vestina ubica generala ne funkcionise, mada to jednostavno ne mozemo dokazati.

Само да Вам напоменем вештине немају утицаја када је великан на мисији .

За пријаву користите support_rs@imperialsupport.org . За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Напишите  ваше корисничко име и свет у коме играте.
Добићете одговор од администрације.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: vestine
« Одговор #2 послато: јун 22, 2015, 11:07:13 пре подне »
Zasto ove vestine guvernera nemaju uticaja  ?   

http://prntscr.com/7jl80k

A pojedini igraci pricaju da ni generalska vestina ubica generala ne funkcionise, mada to jednostavno ne mozemo dokazati.

ubica generala ne funkcioniše,samim tim i veština begunac sa bojnog polja nema smisla....pored fb kovčega i miljenik naroda nema svrhu,da ne pričamo o carskom atributu "kolonizator" "upravnik vojne stanice" i sl....e sad,zamislite koliko smo ravnopravni kada nam car (prvi) ima urođenog upravnika vojne stanice i miljenika naroda a komšija dobije moral u napadu 12 i konjicu 10 (ili bilo koju borbenu veštinu). on je u startu jači 20%. mislim da se neke veštine trebaju odstraniti a za prvog cara treba postaviti neka ograničenja-i uopšte za cara ograničiti da ne dobija nefunkcionalne atribute

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: vestine
« Одговор #3 послато: јун 22, 2015, 14:53:27 поподне »
,,nefunkcionalni atributi,,Треба прво потврдити грешку на тим вештинама, поправити их да функционишу или их обрисати зависи од ,,стручног тима Империје Онлине,,.
Ако сте пријавили грешку на е маил будите стрпљиви добићете одговор.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже zzz

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 76
  • Углед: +4/-2
    • Погледај профил
Одг: vestine
« Одговор #4 послато: јун 22, 2015, 16:14:44 поподне »
rade "kolonizator" i "upravnik vojne stanice" .
Sto se tice skracenja vojske. Koliko sam uspeo da skapiram radi i to, ali nema uticaj na vreme treniranja vojske u provi odmah nakon sto se postavi velikan za guvernera u provinciji u kojoj zelite da pravite vojsku.
A sto se tice ubice i begunca. Nemam nacin da to testiram.
« Последња измена: јун 22, 2015, 16:44:31 поподне zzz »

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: vestine
« Одговор #5 послато: јун 23, 2015, 20:05:44 поподне »
Ubica ne radi. Bar ne kao što je objašnjeno. Imao sam cara sa 50% urođeno i poslao ga u oko 100 bitaka i nije ubio nikog nijednom. Prilično retko se i dešava da neki general pogine u poslednje vreme...ranije je to bila češća pojava(sem što je jednom mom saigraču varvar ubio generala naslednika u opsadi periferne provincije :D )Samim tim je i begunac suvišan. A upravnik vojne stanice radi samo ako nije kod cara kao što rade i kolonija osobine-ali ne kod cara.

Ван мреже Atpui

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: vestine
« Одговор #6 послато: јун 25, 2015, 08:21:47 пре подне »
Ne znam koji sam nalog koristio da bi se registrovao bilo je odavno tako da sam sifru zaboravio. Sada mogu uci samo preko fb i kad bi se raskinula veza s njim vise nebi mogao na nalog. Pitao sam nadlezne da mi povezu account sa mejlom na fb-ku ali su rekli da to ne moze. Zato i ne mogu da se ulogujem i posaljem mail s mog profila s kojim sam registrovan.