Аутор Тема: aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo  (Прочитано 2709 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
« Одговор #30 послато: август 18, 2015, 18:42:01 поподне »
Problem imam vodio sam u ratu 43k razlike sada je samo 11k??????????????????????//rat koji smo platil 400m zlata a vidite cene u megi 140 V-5 naravno posto se u V6 neratuje
МОГУ ДА МЕ КАЗНЕ, ДА РАДЕ ШТА ХОЋЕ АЛИ ИМА ДА ТИ КАЖЕМ!
АЈДЕ ПРЕСТАН ИДА ЛУПАШ СВАШТА О В6 И КАКО СЕ ТАМО НЕ РАТУЈЕ!
АКО НЕ ВОЛИШ ТУ ВЕРЗИЈУ НЕМОЈ ДА ЈЕ ИГРАШ, ИГРАЈ ОНО ШТА ВОЛИШ И ОЛАДИ ВИШЕ! НИКО ОД НАС КОЈИ ИГРАМО В6, А ИГРАЛИ СМО И В5, НЕ ПРИЧА НИШТА ЛОШЕ О В5....ЈЕДНОСТАВНО ДОШЛА ЈЕ НОВА ВЕРЗИЈА И ПОМИРИ СЕ СА ТИМ...НИКО ТЕ НЕ ТЕРА ДА ИГРАШ И АКО ТИ СЕ НЕ СВИЂА НЕМОЈ АЛИ ОСТАВИ ОНЕ КОЈИ ХОЋЕ ДА ИГРАЈУ И ПРЕСТАНИ ДА ЛУПАШ СВАШТА!
ОВО СЕ ОДНОСИ И НА ОСТАЛЕ...КОЛИКО ГОД ДА ИГРАТЕ И КО СТЕ БРИГА МЕ АЛИ НИКО СЕ НЕ МЕША У ОНО ШТА ВИ РАДИТЕ, НЕ МЕШАЈТЕ СЕ ВИ У ОНО ШТА ДРУГИ РАДЕ!
АКО ВИ НЕ ЗНАТЕ ДА РАТУЈЕТЕ У В6 НЕКО УМЕ И ИДЕ МУ ДОБРО!

ДОВИЂЕЊА  >:( >:( >:(
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже vladimir.s

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 51
  • Углед: +4/-0
    • Погледај профил
Одг: aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
« Одговор #31 послато: август 18, 2015, 18:54:27 поподне »
Aj ti u V-6 i posalji se u setnju imas opciju ;)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
« Одговор #32 послато: август 18, 2015, 19:05:55 поподне »
Замолићу Вас да обратите пажњу на понашање, ако сте оштећени пошаљите поруку на
support_rs@imperialsupport.org
 За пријаву на горе наведени е-мејл користите е-мејл с којим сте регистровали кориснички налог на ИО. Анонимне пријаве ће бити игнорисане.
Напишите све податке везане за догађај, ваше корисничко име и свет у коме играте.
Добићете одговор од администрације

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6