Аутор Тема: bag  (Прочитано 1329 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже nikolatosic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
bag
« послато: октобар 02, 2013, 16:50:19 поподне »
nestala su mi 1000 ekonomska boda zasto i ako je moguce da mi se vrate 

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #1 послато: октобар 02, 2013, 20:39:00 поподне »
Najmsesnija tema koju sam d0o sad video sto kaze valjda kida trebali bi nam neki biseri :D
Da ti neko mozda nije pobio spije :D ?

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #2 послато: октобар 02, 2013, 21:47:24 поподне »
Najmsesnija tema koju sam d0o sad video sto kaze valjda kida trebali bi nam neki biseri :D
Da ti neko mozda nije pobio spije :D ?

Смешна теби тема или не човек се јавио јер има неки проблем, какав год да је проблем, мали или велики, проблем  је и за такве ствари форум и постоји, а ти као члан овог форума си у обавези да поштујеш сваког члана овог форума, непоштовање корисника форума може бити санкционисано зато бих те крајње културно замолио да се не спрдаш овде на рачун других чланова без разлога и потребе.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #3 послато: октобар 02, 2013, 21:48:42 поподне »
nestala su mi 1000 ekonomska boda zasto i ako je moguce da mi se vrate


Замолио бих те да се обратиш на имејл адресу support_rs@imperialsupport.org

У својој пријави наведи своје корисничко име, свет у којем играш и опиши проблем који ти се десио.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #4 послато: октобар 02, 2013, 21:49:02 поподне »
Još jedan u najavi...

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #5 послато: октобар 02, 2013, 22:13:16 поподне »
Najmsesnija tema koju sam d0o sad video sto kaze valjda kida trebali bi nam neki biseri :D
Da ti neko mozda nije pobio spije :D ?

Svakako je moguce da je lik pocetnik i da jos ne shvata princip toga da vojska nosi ekonomske bodove, mozda mu ih je neko ubio pa tako nesto jos nije shvatio, ipak, sasvim je moguce u slucaju da igra ovaj novi CS7 da je u pitanju neki bag, naime, bas sinoc oko 3 ujutru je moj saveznik izgubio bitku iako bi po svim normama bitke protivnik trebao da izgubi; protivnik prilikom napada na tvrdjavu ne gubi maceve usled morala, a evidentno je bilo na snimku da su macevi i dalje rusili tvrdjavu sa 35 morala.

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #6 послато: октобар 02, 2013, 22:25:01 поподне »
и мени се иста ствар десила  :)
а што се тиче дечка који је изгуби 1к бодова могуће,јер је било багова данас и јуче колико оћеш...

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #7 послато: октобар 02, 2013, 22:29:54 поподне »
и мени се иста ствар десила  :)
а што се тиче дечка који је изгуби 1к бодова могуће,јер је било багова данас и јуче колико оћеш...

Ma CS7 baguje strasno, ja imam toliko gradjevina da ne znam vise ni gde da ih postavim - doduse ovo nije bag, ne znam ni sto sam to spomenula. :)

Ma, bitno da je Petrovic faca, spustio je klinca na zemlju! :D

Meni se tako nesto nije do sada desilo, ali mi se desilo da mi se pomesaju izvestaji spijunaze i naravno kada napadam nezavisne gradove i imam spijuna u njima i posaljem 5 - 6 napada simultano na razlicite gradove - mogu biti i razlicite tezine, i kada pogledam spijunazu svaki put mi za sve otvara istu spijunazu, neki grad 12156, zapamtila sam vec naziv jer ga vidjam otkako je poceo server. :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #8 послато: октобар 02, 2013, 22:37:35 поподне »
ја сам због тога до сада вратио макар 3-4 напада  ;D стварно зеза шпијунажа  :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #9 послато: октобар 02, 2013, 22:40:52 поподне »
ја сам због тога до сада вратио макар 3-4 напада  ;D стварно зеза шпијунажа  :D

Zamisli kako je meni, ej, ja sam tamo sama na mapi, u 100 nemam nikoga ko pljacka nezavisne gradove, ajde od 35 - 40 gradova drugog nivoa sto ja napadam neko mi uzme 5, ali ja ne mogu da se snadjem, ja vise ne znam gde sam koji napad poslala, i onda tako gledam i gledam i samo saljem napade pa ako oderem dva puta isti grad - a desavalo se - jebi ga, necu sada da povlacim napad samo zato sto nisam sigurna jer spijunaza ne radi. :D

Eno muku mucim sa gradjevinama, ne mogu da ih spojim i jos malo pa moram da rusim drvece i puteve samo da bi sve stalo a 3 ipo sata sam provela uredjivajuci grad!!! :O

Jednom mi se spijunaza toliko pobrkala da sam se zakucala kao najveci nub u grad nivoa cetiri a ja bila uverena da saljem na dvojku, jos pazi ovo: http://prntscr.com/1uv471 (te ikonice mi malo rade malo ne...)
« Последња измена: октобар 02, 2013, 22:42:22 поподне MK110 »

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #10 послато: октобар 02, 2013, 22:43:07 поподне »
ја сам све по ћошкова потрпао а оно основно у средини  :D тако да не мучим муку са тим  :) а ваљда ће брзо да уведу спајање грађевина па ће ти бити мање гужве

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #11 послато: октобар 02, 2013, 22:49:13 поподне »
ја сам све по ћошкова потрпао а оно основно у средини  :D тако да не мучим муку са тим  :) а ваљда ће брзо да уведу спајање грађевина па ће ти бити мање гужве

http://prntscr.com/1uv5wr Sta mislis zasto mene nervira sto nema te opcije, uruznice mi se grad jos vise!  *cry*

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #12 послато: октобар 02, 2013, 22:55:50 поподне »
а вала начичкала си тих баштица  ;D ;D
http://prntscr.com/1uv7t8 овако ти је једноставније  ;D а и глупо ти је тај пут сад и та мала дрвца...кад скочиш са бодовима имат ћеш љепше  ;D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #13 послато: октобар 02, 2013, 22:58:36 поподне »
а вала начичкала си тих баштица  ;D ;D
http://prntscr.com/1uv7t8 овако ти је једноставније  ;D а и глупо ти је тај пут сад и та мала дрвца...кад скочиш са бодовима имат ћеш љепше  ;D

Neka hvala, moje je lepse! :D Nego, sta ti mislis da cu ja samo zato sto trenutno nemam lepse stvari da ostavim prazno, nece moci dok sam ja na strazi! :D

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: bag
« Одговор #14 послато: октобар 03, 2013, 01:32:17 пре подне »
онда ће да ти ради гумица  ;D ;D а то боли  ;D