Аутор Тема: NEUSTRASIVI  (Прочитано 4100 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже nole100

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #75 послато: март 10, 2014, 00:25:08 пре подне »
iskreno mnogo smo nervozni ...ali da vas pobedjujemo! Sve su na nas ljuti bivsi clanovi saveza myrmidonsa i njihovi sateliti i nase obecanje da cemo vas sve u ovoj eri pocistiti.Ljutite se koliko hocete,ovo je viteska igra i ako te bolji pobedjuje treba pobedniku pruziti ruku i cestitati...

nisam bivisi clan mirmidonsa niti bilo ciji satelit, ali nisam ni ljut na vas, emocije cuvam za vaznije ljude i okolnosti. vezano za temu jeste da mi je nacin na koji igrate bljutav, smesan, tragican za ovu igricu.

imate srecu da ovaj forum prati mali% igraca, zato je moj predlog svima da prosire ovu pricu i na FB, i unutar svojih tribuna, da bi sto pre dala sto veci efekat.

Ван мреже silverhaired

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #76 послато: март 10, 2014, 00:27:13 пре подне »
radimo za cia-u gledamo vas i kroz kamere iskljucite skajp bolje kada krenete u wc  8)

vrlo zrela izjava za nekog tko je...1979-o godište?
vi ne raspravljate nijednim argumentom,samo "bacate" zajedljive komentare koji pokazuju i dalje jaku nervozu...
eto,ja sam se sada izložio...hoćete i mene uništiti?:)
ja ću to i dalje shvatiti kao igru...doduše,nepoštenu jer sada znam vaše metode,ali opet ako vuk na sebe stavi janjeću kožu...on je i dalje vuk,zar ne?:)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #77 послато: март 10, 2014, 00:34:19 пре подне »
groom druze moj pa izgleda da ni toj simulator bas ne radi najbolje
http://prntscr.com/2zfvx0
 ;D

Забрањено је постављање извештајa битака који су стари мање од 7 дана - бан


И за све остале важи, нарочито за ове који постављају приватне корисподенције , више нећу упозоравати, ја разумем да сте под утиском, да неки мисле да су оштећени ,али морате поштовати правила форума и пријављивати проблеме у складу са правилима за пријаву.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже dacenda

  • Редов
  • *
  • Поруке: 9
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #78 послато: март 10, 2014, 00:34:39 пре подне »
Potpuno neZreo odgovor ne napadam vas nego trazim odgovore. ali ako me vec vuces ya jezik bezobraylukom da ti odgovorim na tvom nivou " ali ako podjem na WC i pomislim na vas  lakse cu se oprostiti od suvisnog tereta..."

Ван мреже gromm

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #79 послато: март 10, 2014, 00:37:07 пре подне »
hahhaha moj mrace...desilo se umesto pljacke okinuo opsadu sme se i gromm jednom olupati u napadu...prvo lupanje, bolje pogledaj care svoj profil pa izbroj svoja lupanja u napadu.E sad ne znam ako bi se sabrali nalozi Harambasa,Forzamilan,WestWest Mrace Bane90 koliko samo tu ima lupanja u napadu..Gogino jedno ne znaci nista!!!Rekao si mi da se neces odreci medalje i vidim da se sluziz najprljavijom pricom izigravas nevinasce a to nisi ni malo!!

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #80 послато: март 10, 2014, 00:37:18 пре подне »
vrlo zrela izjava za nekog tko je...1979-o godište?
vi ne raspravljate nijednim argumentom,samo "bacate" zajedljive komentare koji pokazuju i dalje jaku nervozu...
eto,ja sam se sada izložio...hoćete i mene uništiti?:)
ja ću to i dalje shvatiti kao igru...doduše,nepoštenu jer sada znam vaše metode,ali opet ako vuk na sebe stavi janjeću kožu...on je i dalje vuk,zar ne?:)
pa dal' da budem ozbiljan pored ovakvih komentara?! hakovani nalozi hahahha i naravno da ces i ti biti unisten :)

Ван мреже silverhaired

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #81 послато: март 10, 2014, 00:40:31 пре подне »
ok,ljudi...hajdemo voditi civiliziranu raspravu!
moderator neka radi svoj posao,slažem se s time,ali nadam se kako i moderator može poslati ovu prepisku na "višu instancu".
gdje ima dima,ima i vatre,zar ne?
ja ne tražim da se izbaci itko tko nije kriv,ali očito su se neki članovi određenog saveza malo "zaigrali" i izgubili pojam o realnosti...jer kada i varaš,treba varati pametno,da te ne ne otkrije i da ne svraćaš pažnju na sebe:)
time ne prejudiciram krivnju,ali simptomatični su odgovori članova prozvanog saveza...

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #82 послато: март 10, 2014, 00:41:38 пре подне »
narode ukratko recite sta nije ok i sta vas interesuje pitajte recicu vam ;D ja kao obican smrtnik ... i o tome sta mozete da uradite povodom toga :D

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: NEUSTRASIVI
« Одговор #83 послато: март 10, 2014, 00:43:22 пре подне »
Тему сте отворили како би пријавили проблем, лепо вам је објашњено на коју имејл адресу да се обратите за пријаву проблема.

Још једном ћу вам дати тему која се односи на правила како се пријављују играчи http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=61.0


Ова тема се закључава јер се претворила у ваше међусобно препуцавање и оптуживање, имате упутство како пријавити проблеме па изволите искористите своје право, уколико се утврде неправилности и за кога се утврде исти ће бити санкционисан. Што се тиче међусобне дискусије имате тему српски спам где можете разговарати између себе.

И молим вас да се придржавате правила форума, пре свега правила које се односи на  одржавање нормалног тона дискусије и међусобног поштовања приликом комуницирања.
« Последња измена: март 10, 2014, 00:47:39 пре подне Normal »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator