Аутор Тема: Kоментари на конкурсе  (Прочитано 1419 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #45 послато: април 24, 2014, 13:38:58 поподне »
Због тога што је потребна пауза. Почели сте олако да схватате смисао нашег конкурса. Учествују једни те исти играчи, радови нису квалитетни и иновативни као што су пре били......... .......Потребно је неко време за инспирацију и прикупљање материјала.  :)

Apsolutno se slazem sa Martnom ali mozda bi mogli da malo poostrite i pravila da ako pesma, prica, video ili slika nemaju IO za temu da budu dikvalifiikovani sa takmicenja.
Koliko ja vidim ima prica koje nemaju veze nisacim, a ponajmanje sa IO. Kada diskvalifikujete par igraca oni koji rese da se takmcie ce dobro da razmisle sta prave ili o cemu pisu.
Mozda bi bilo dobro da nam na pocetku konkursa zadate temu ne samo IO nego npr
- nomadi,
- bitke,
- imperi,
- parodija na IO,
- velikani......

pa da svi pisu i prave radove na tu zadatu temu. Ko ne ispuni uslove, odnosno, ne bude imao rad vezan za zadatu temu dikvalifikacija sa tog kruga i ceka sledeci.




Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #46 послато: април 24, 2014, 13:57:09 поподне »
Већ је било то са темама једном,и нико није поштовао то.
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #47 послато: април 24, 2014, 14:02:07 поподне »
Pa zato ko ne ispostuje - diskvalifikacija.
Onda ce ostali da postuju. Ni smo mi narod za neki dogovor. Nama treba cvrsta ruka
Cvrsta i pravedna onda svi budu ok :)

Ван мреже cadenca

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #48 послато: април 24, 2014, 15:32:54 поподне »
слажем се са ели и мислим а је дала сјајну идеју, ово са темама ми се чини супер и мислим да би требали то пробати, а ко се не држи тога не заслужује нити награду, знам да када сам писао приче да ми је након пар пут постало тешко јер ИО је јако неодређено, смернице би увелико помогле да квалитет буде много боља и да људи са већом радошћу уживају у радовима. жао ми је што се конкурс прекинуо, надам се да ће брзо оживети и да ће га неке нове идеје освежити :)

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #49 послато: април 24, 2014, 20:37:33 поподне »
А могуће и да си ти јовке мало промашио тему  :D :D :D :D
Moguce da ti kleveces ;D

Ван мреже Petr0vic

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 161
  • Углед: +26/-31
  • ...OniKojiNeznaju...
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #50 послато: април 24, 2014, 23:23:15 поподне »
Slazem se i sa eli i sa njovketom :D
Od IO suodustali mnogi igraci kad je izasla v6 ,v5 serveri su poceli da se prazne i gube tu cvrstocu i snagu.Druga stvar je to sto ko kupi vise dija uzima dvorac.Mnogi ili nisu u stanju da kupuju dije ili nece ljudi da bacaju pare na budalastine,pa uzmu koju diju na konkursu,ali sada kad ste ukinuli konkurs da ni mi posteni nemamo gde koju diju da uzmemo.bukvalno smo molili da se napravi jedan svet bez dija ali od toga nema leba.Moj predlog je da Srpsko/Hrvacke svetove svedete na 3:2 servera brzine x2 i jedan x4,i da nas bog vidi tako ce serveri biti jaci "pro igracine" ce kupovati vise dija jer ce konkurencija biti jaca a i mi necemo Bugare terati u minus.Tako da pozdrav za Bugare i ja i jos mnogi im sigurno necemo puniti dzepove.

Ван мреже DexoN998

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #51 послато: април 25, 2014, 00:40:46 пре подне »
A možda bi trebalo i da se uvede, ako npr. neko objavi svoj rad na zadatu temu, koju ste vi zadali predhodno, može da učestvuje u svakom drugom takmičenju.
Evo ovako, ja sad objavim priču, i ne dobijem ništa, ne mogu u sledećem konkursu vezan za priče da objavljujem ništa, već tek tamo sledeći da mogu, a sve ostale konkurse mogu da radim.. :D Ako se razumemo :D  afro

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #52 послато: април 25, 2014, 09:59:40 пре подне »
Slazem se i sa eli i sa njovketom :D
Od IO suodustali mnogi igraci kad je izasla v6 ,v5 serveri su poceli da se prazne i gube tu cvrstocu i snagu.Druga stvar je to sto ko kupi vise dija uzima dvorac.Mnogi ili nisu u stanju da kupuju dije ili nece ljudi da bacaju pare na budalastine,pa uzmu koju diju na konkursu,ali sada kad ste ukinuli konkurs da ni mi posteni nemamo gde koju diju da uzmemo.bukvalno smo molili da se napravi jedan svet bez dija ali od toga nema leba.Moj predlog je da Srpsko/Hrvacke svetove svedete na 3:2 servera brzine x2 i jedan x4,i da nas bog vidi tako ce serveri biti jaci "pro igracine" ce kupovati vise dija jer ce konkurencija biti jaca a i mi necemo Bugare terati u minus.Tako da pozdrav za Bugare i ja i jos mnogi im sigurno necemo puniti dzepove.

Само на српском форуму је постојао конкурс и као што сам рекла није обавезан. Што се тиче света без дијаманата, верзија 4 је у потпуности бесплатна и нема дијаманата у њој.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже eliBatori

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 111
  • Углед: +46/-15
  • Gabriel's angel
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #53 послато: април 25, 2014, 13:49:04 поподне »
Gde moze da se dobije link za verziju 4?

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Kоментари на конкурсе
« Одговор #54 послато: април 25, 2014, 14:21:51 поподне »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6