Аутор Тема: Генерална дискусија  (Прочитано 17456 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #195 послато: јул 31, 2013, 00:49:12 пре подне »
cuj on moze ipak je on srbin to samo oni mogu da dizu :D
а ти џаба ако си неки жгољавац  ;D онда те и ја могу отрести левицом  ::)

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #196 послато: јул 31, 2013, 00:55:02 пре подне »
а ти џаба ако си неки жгољавац  ;D онда те и ја могу отрести левицом  ::)
a cuj mozes i desnicom i levicom da mi otreses :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #197 послато: јул 31, 2013, 00:56:57 пре подне »
a cuj mozes i desnicom i levicom da mi otreses :D
оооо па види ти њега хехехехее  ;D ала смо шпицасти .. .ма назчиће тебе јовке како да се понашаш  ;)  afro
« Последња измена: јул 31, 2013, 01:03:52 пре подне jowke »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #198 послато: јул 31, 2013, 00:58:28 пре подне »
оооо па види ти њега хехехехее  ;D ала смо шпицасти .. .ма наичиче тебе јовке како да се понашаш  ;)  afro
:D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #199 послато: јул 31, 2013, 00:59:14 пре подне »
кад те тата твој и мама нису научили ја ћу хехехе ал то са таквима тешко иде да знаш у старту :D
« Последња измена: јул 31, 2013, 00:59:55 пре подне jowke »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #200 послато: јул 31, 2013, 01:08:34 пре подне »
кад те тата твој и мама нису научили ја ћу хехехе ал то са таквима тешко иде да знаш у старту :D
ma uce oni mene cijeli zivot ajde bogati ima dana za ucenje uci se dok si ziv tako kazu :D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #201 послато: јул 31, 2013, 01:09:10 пре подне »
Молила бих вас да престанете с препуцавањем, да се приметити да вам је досадно али зар не мислите да је доста с провокацијма? Хрватима честитамо на убедљивој победи вероватно ћу и сама бити присутна на уручивању награде у офису Империје Онлајн. Форуми су власништво наше игре а правила су јасна, изречито су забрањене провокације на националној основи и распламсавање ватре. Ако имате нешто рећи једни другима зашто то не бисте урадили путем приватних порука?

Уживајте у игри и дружењу.  :)

Za one kojima se nije dalo učiti ćirilicu u školi:

Molila bih vas da prestanete s prepucavanjem, da se primetiti da vam je dosadno ali zar ne mislite da je dosta s provokacijma? Hrvatima čestitamo na ubedljivoj pobedi verovatno ću i sama biti prisutna na uručivanju nagrade u ofisu Imperije Onlajn. Forumi su vlasništvo naše igre a pravila su jasna, izrečito su zabranjene provokacije na nacionalnoj osnovi i rasplamsavanje vatre na tu temu. Ako imate nešto reći jedni drugima zašto to ne biste uradili putem privatnih poruka?

Uživajte u igri i druženju.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #202 послато: јул 31, 2013, 01:11:36 пре подне »
Молила бих вас да престанете с препуцавањем, да се приметити да вам је досадно али зар не мислите да је доста с провокацијма? Хрватима честитамо на убедљивој победи вероватно ћу и сама бити присутна на уручивању награде у офису Империје Онлајн. Форуми су власништво наше игре а правила су јасна, изречито су забрањене провокације на националној основи и распламсавање ватре. Ако имате нешто рећи једни другима зашто то не бисте урадили путем приватних порука?

Уживајте у игри и дружењу.  :)

Za one kojima se nije dalo učiti ćirilicu u školi:

Molila bih vas da prestanete s prepucavanjem, da se primetiti da vam je dosadno ali zar ne mislite da je dosta s provokacijma? Hrvatima čestitamo na ubedljivoj pobedi verovatno ću i sama biti prisutna na uručivanju nagrade u ofisu Imperije Onlajn. Forumi su vlasništvo naše igre a pravila su jasna, izrečito su zabranjene provokacije na nacionalnoj osnovi i rasplamsavanje vatre na tu temu. Ako imate nešto reći jedni drugima zašto to ne biste uradili putem privatnih poruka?

Uživajte u igri i druženju.  :)
super onda se vidimo na dodjeli bit ce mi drago upoznati te :D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #203 послато: јул 31, 2013, 01:16:38 пре подне »
Takođe, biće mi izuzetno drago čuti sve tvoje žalbe o meni i mom radu sa srbima pred nadležnim, jedino mi nije jasno na kojem jeziku ćemo razgovarati u njihovom prisustvu.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #204 послато: јул 31, 2013, 01:17:01 пре подне »
ја вам честитати нећу пошто то нисте заслужили хехехехе а ја сам тако популаран тамо на оном форуму да ми је јако жао неких  што се нећу појавити тамо хехехе драги моји фанови понуда важи још 10 к дија аутограм .... а ви видите :D
« Последња измена: јул 31, 2013, 01:18:31 пре подне jowke »

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #205 послато: јул 31, 2013, 01:17:22 пре подне »
Takođe, biće mi izuzetno drago čuti sve tvoje žalbe o meni i mom radu sa srbima pred nadležnim, jedino mi nije jasno na kojem jeziku ćemo razgovarati u njihovom prisustvu.  :)
madjarskim :D

Ван мреже goronja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #206 послато: јул 31, 2013, 01:17:29 пре подне »
super onda se vidimo na dodjeli bit ce mi drago upoznati te :D

 ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #207 послато: јул 31, 2013, 01:20:00 пре подне »
Moja poslednja molba za obustavu provokacija i neslanih šala! U Bugarskoj je 1:20 te bih išla spavati ako dozvolite gospodo?  afro


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #208 послато: јул 31, 2013, 01:21:12 пре подне »
hheheheheh Мартина немој тако постидеће се међу светом :D

Ван мреже mandjooo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: Генерална дискусија
« Одговор #209 послато: јул 31, 2013, 01:21:23 пре подне »
Takođe, biće mi izuzetno drago čuti sve tvoje žalbe o meni i mom radu sa srbima pred nadležnim, jedino mi nije jasno na kojem jeziku ćemo razgovarati u njihovom prisustvu.  :)
nemam ja vremena iznositi tim u uredu gluposti ja sam se dogovorio sa svojim bugarima tamo i idem piti cim uzmem medalju :D imam ja tamo dosta ljudi koje znam preko skypa a da bi gubio svoje vrijeme u uredu necu