Аутор Тема: Dupli, trodupli nalozi ...  (Прочитано 3679 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #15 послато: јун 25, 2013, 17:16:09 поподне »
U redu, pošalji mi ali znaj da ću ih sutra proveriti pošto mi se za 15 minuta završava radno vreme.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Horus

  • Гост
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #16 послато: јун 25, 2013, 17:18:40 поподне »
Iskreno, Martina, ja nigde ne vidim pravilo koje nam zabranjuje da javno diskutujemo o multi nalozima. Nikoga mi nismo imenovali, samo govorimo sta se desava i sta nam smeta... Ne vidim problem u tome ili bilo kakvo krsenje pravila. Samo izrazavamo svoje nezadovoljstvo, nista vise. ;)
problem je u  samom spominjaju istoga. zasto. nekad prije 4 godine isle su automatske provjere svaki mjesec , i kome se poklapao IP  automatski je dobio ban da je najjaci racun bio zakljucan na 48 sati , a ostali zauvijek. danas je situacija drugacija. danas nitko ne provjerava osim ako netko ne prijavi. a kad netko prijavi onda se desava slijedece: ako multiacc ne trosi dijamante tada ce ga administratori zakljucati, ako trosi , tada ce onaj koji je prijavio dobiti poruku da je s racunom sve u redu. znaci iako u pravilu igre pise da je multiacc zabranjen, organizator ga presutno dozvoljava ako mu to donosi novcanu korist. sto je sramotno , ali je tako

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #17 послато: јун 25, 2013, 17:20:12 поподне »
Nije nikakva frka. :) Na tom serveru sam izdrzala vec dva meseca skoro sa multi nalozima, izdrzacu jos jedan dan, ali cu se truditi da ih suzbijem do te granice da normalno moze da se igra. :D

To sto si napisao, Horuse, znam i ja sama. Ni ne ocekujem da se banuju multi racuni tih likova sto jedu dijamante, mada bih im ja licno rekla da izaberu jedan na kojem ce igrati, ali ako trose na 5 racuna, ufff... previse velika zarada za propustiti :D

Horus

  • Гост
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #18 послато: јун 25, 2013, 17:24:58 поподне »
Nije nikakva frka. :) Na tom serveru sam izdrzala vec dva meseca skoro sa multi nalozima, izdrzacu jos jedan dan, ali cu se truditi da ih suzbijem do te granice da normalno moze da se igra. :D

To sto si napisao, Horuse, znam i ja sama. Ni ne ocekujem da se banuju multi racuni tih likova sto jedu dijamante, mada bih im ja licno rekla da izaberu jedan na kojem ce igrati, ali ako trose na 5 racuna, ufff... previse velika zarada za propustiti :D
da , ali realno je ocekivati ako je organizator postavio neka pravila ,da ih se i drzi. a ne da ih ignorira zbog sitne zarade

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #19 послато: јун 25, 2013, 17:25:01 поподне »
Ne znam kako je bilo pre 4 godine pošto nisam bila ovde ali istina je da je sada drugačija situacija. Objasnila sam još davno u istom podforumu način kažnjavanja po relativno novim pravilima. Ako prijavite meni multi nalog proveriću ga u roku od 24 sata (izuzev vikenda kada ne radim) i obavestiću vas o rezultatima provere. Ne otkrivamo način za proveru igračima isto tako ne otkrivamo igraču koji uloži žalbu na blok jednog naloga, ime naloga koji je podneo prijavu za proveru.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже SerbiaMaster

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 268
  • Углед: +47/-57
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #20 послато: јун 25, 2013, 17:27:13 поподне »
Mozda ovo zvuci kretenski, ali da li postoji mogucnost da se uvede 1 racun 1 ip adresa?? :)

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #21 послато: јун 25, 2013, 17:30:28 поподне »
Nije moguće iz mnogih razloga.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #22 послато: јун 25, 2013, 18:01:51 поподне »
Mozda ovo zvuci kretenski, ali da li postoji mogucnost da se uvede 1 racun 1 ip adresa?? :)

Ne bi bilo normalno, jer onda imas samo dva racuna na cuvanje. Ako ti neko da sifru mozes i njegov da nadgledas a znam da to ostavlja trag u vidu IP adrese, ali barem se vidi ko kako ulazi na racun. Kako bih ja cuvala po jos 3 - 4 dodatna racuna kada bi bilo takvo pravilo. :D

Ja nemam problem sa tim da se sifre racuna razdele pa da svako moze da ga cuva, ali mi se ne svidja sto neki igraci igraju sami na nekoliko racuna. To je vec druga prica.

Upravo sam napravila brljotinu pri prijavljivanju... To se desava kada se ne cita pazljivo. :D Idem da menjam e-mail adresu da ne saljem ponovo :D

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #23 послато: јун 25, 2013, 18:03:56 поподне »
da , ali realno je ocekivati ako je organizator postavio neka pravila ,da ih se i drzi. a ne da ih ignorira zbog sitne zarade

Pa znas kako, neko plati kovceg 200 evra a ti ga eleminises... Ne znam kolika je plata administratorima, ali sigurno da taj jedan kovceg nosi pola njihove plate, neka nosi i 30%, vidis li na sta mislim? Vise ce imati novca bruto na ovaj nacin, a samim tim i neto. :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #24 послато: јун 25, 2013, 22:10:41 поподне »
MK grijeshish :D politika firme je takwa...znachi oni iz wrxa su to donijeli...a ne administratori..shta njix briga je li owaj dao 1000e na mjesec...ako wide neprawilnost banowat ce ga...ali zato firma gubi zaa sledeci mjesec 1000e i narawno da sada onaj iz wrxa to nece dozwoliti :)

Ван мреже MK110

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 222
  • Углед: +16/-15
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #25 послато: јун 26, 2013, 03:05:04 пре подне »
MK grijeshish :D politika firme je takwa...znachi oni iz wrxa su to donijeli...a ne administratori..shta njix briga je li owaj dao 1000e na mjesec...ako wide neprawilnost banowat ce ga...ali zato firma gubi zaa sledeci mjesec 1000e i narawno da sada onaj iz wrxa to nece dozwoliti :)

Nisam ja ni mislila da je to politika administratora  :-[ Oni samo slusaju gazde, kao i svi mi, uvek slusas sta ti kaze onaj na vrhu. :)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #26 послато: јун 26, 2013, 05:13:21 пре подне »
sad da be bude ono da se ne banuju oni koji troshe dije :D :D banuju se i ti :D ali samo kada ga prijawi onaj koji troshi wishe dija od njega  ;D ;D ;D

Ван мреже vinda01

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #27 послато: јун 26, 2013, 07:33:27 пре подне »
Mozda ovo zvuci kretenski, ali da li postoji mogucnost da se uvede 1 racun 1 ip adresa?? :)

mislim da to ne bi bilo u redu jer ja ne bi nikad mogla da igram! Samo bi zloco igrao mene bi banovali ili njega jer nas dvoje  koristimo istu adresu :) Pomisli da ima mozda i tog,jeste da izbjegavamo i ne igramo iste svijetove zajedno ali to ne mjenja cinjenicu da nas dvje igra 2 naloga :)) bili bi po tom dupli nalog a u stvari nije :) ;)

Ван мреже gis86

  • Редов
  • *
  • Поруке: 25
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #28 послато: јун 26, 2013, 11:37:10 пре подне »
Neko igra na 2,3,10 naloga bez dija...neko potrosi po par hiljada dija za eru ... ja mislim da se tako samo smanjuje prednost dijamantasa i igra svodi na ravnopravnost...i ne vidim zbog cega bi se takvi imali pravo uopste zaliti na tako nesto...? vrlo dobro znamo kako se vojska stice i koliko brzo putem otvaranja sanduka ...a kako putem bez dija... tako da svako igra onako za sta je sposoban ;)

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Dupli, trodupli nalozi ...
« Одговор #29 послато: јун 26, 2013, 11:56:05 пре подне »
ali postoje prawila :) nije isto kupiti chokoladu i ukrasti chokoladu ;) niko nikome ne brani da koristi propuste...jer ubijedjen sam to rade i oni koji troshi mnogo dija...ali prawila postoje na tebi je ocesh li ix se pridrzawati ili ne...ali s obzirom kakwe su kazne...ne treba ix se pridrzawat :D :D :D