Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 13975 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #165 послато: децембар 29, 2012, 11:45:17 пре подне »

Neka ostanu i igraju samo povlašćeni... Nek im se i dalje poklanjaju dijamanti... I nek "ti povlašćeni" i dalje ostanu ubeđeni da znaju da igraju...
Kao što reče Demar, kako stoje stvari, ostaće i ovaj forum da se na njemu dopisuju samo moderatori....
jer, stvarno, čemu poenta pisati ovde kad njih za sve baš briga....

А та прича да ће модератори да се дописују међусобно, и да нико неће доћи на форум зато што ти ја јавно причам како стоје ствари... Требало би да будеш захвалан што ја нисам један од оних који ће да те праве лудим и да ти пишу небулозе... Што свака моја реченица има почетак и крај, што ниједна није остала недоречена... Што уопште дискутујем са вама овде данима... Буди реалан и реци ми дал си сусрео још некога из ИО Тима који је постуио исто као ја? :o
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #166 послато: децембар 29, 2012, 11:53:27 пре подне »
A što si se ti zvezdašu moj našao uvređen? Ja sam samo naveo tužnu i istinitu činjenicu koju si ti postavio na jednom svom postu....
ISKRENO, jedino se ti javljaš ovde i pokušavaš da smiriš tenzije.... TUŽNO, jedino se ti javljaš ovde..... A gde su ostali?
Moji postovi se ne odnose na tebe zvezdo...
Moji postovi su odraz mog ogorčenja prema celoj upravi IO.... I JA IMAM PUNO PRAVO da izrazim svoje negodovanje i razočarenje. To pravo mi daju godine i godine provedene na ovoj igri....

Ti meni nemoraš da repliciraš... Ja ako budem imao tebi lično da postavim pitanje, to pitanje će ti biti lično upućeno.... ;)

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #167 послато: децембар 29, 2012, 11:56:21 пре подне »
Лаки, искусио сам слично ако не и исто искуство и пре него што сам почео да радим за ИО Тим, као што сам и рекао већ, преврнуо сам цео ИО наопачке, да би на крају схватио да сам могао и ја да поступим другачије... Да сам поступио другачије не би дошао у ту ситуацију...

Ја Круму за врат не могу да скачем, исто као што неће да слуша вас, неће ни мене... Ја колко сам могао да урадим код њега урадио сам, више од тога не могу... А та прича о статистици, па пази, циљ јесте да остане што више играча на игри, али исто тако, жалосно је али истинито, да никога не занима дал ће 5-10-20 људи да престане да игра, јер ће исто толико доћи нових... Ја се вас нисам одрекао, нити вас ја терам са игрице, чињенице говоре да ви планирате да престанете, не због мене, него због неких људи који су изнад мене. И ја ту не могу да помогнем...

Hvala ti na ovom odgovoru, iako je taj post postavio D.Rose a ne ja... :D

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #168 послато: децембар 29, 2012, 11:58:07 пре подне »
Тренутно нема ко други да вам се јави на овом форуму... Једина особа која би могла да вам помогне више од мене, а ценим да би вам помогла више са конкретнијим чињеницама, јесте Мартина. Али нажалост, она је на одмору, с' тога остајем ја сам овде... Осећам се прозваним, јер и мене лично, да не тражим постове, прозивате и причате против мене, као да сам ја нешто урадио... Нападајући глобално цео ИО Тим, нападате и мене, због тога се ја осећам прозваним и имам потребу да се изјасним...
Такође, као модератор овде, и неко ко је укључен у ИО Тим, и једино одговорно лице тренутно овде, морам да вам напишем пар ствари, као што сам и урадио... У сваком случају, нећу више... Али верујте да, није све увек црно или бело... И да сте могли и ви да поступите другачије тако да не дођете у ову ситуацију... afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #169 послато: децембар 29, 2012, 12:07:20 поподне »
A šta smo mi mogli druže da uradimo? Mi smo igrali pošteno i samo sa znanjem smo tom Max_-u oduzeli dvorac i produžili eru.... Tek tada su počeli problemi jer su ONI NAMESTILI RATOVE.... Pogledaj kad je počelo da se odbrojava za gospodara sveta.... To je bila inicijalna kapisla.... Nismo mi počeli... Oni su počeli....
I onda je kulminiralo... Onda se vratiš unazad, pa vidiš kako "neko" Mikca i ostale tovari dijamantima, kako "neko" Mikcu javlja IP adrese, itd.. itd... Sve ono što se krčkalo tokom cele ere....
No, šta je tu je...
Lično, sada mogu da kažem samo hvala IO jer je uspela da me otera sa igre....

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #170 послато: децембар 29, 2012, 12:11:28 поподне »
A šta smo mi mogli druže da uradimo? Mi smo igrali pošteno i samo sa znanjem smo tom Max_-u oduzeli dvorac i produžili eru.... Tek tada su počeli problemi jer su ONI NAMESTILI RATOVE.... Pogledaj kad je počelo da se odbrojava za gospodara sveta.... To je bila inicijalna kapisla.... Nismo mi počeli... Oni su počeli....
I onda je kulminiralo... Onda se vratiš unazad, pa vidiš kako "neko" Mikca i ostale tovari dijamantima, kako "neko" Mikcu javlja IP adrese, itd.. itd... Sve ono što se krčkalo tokom cele ere....
No, šta je tu je...
Lično, sada mogu da kažem samo hvala IO jer je uspela da me otera sa igre....

На невиђено тврдим да сте знали да ће војска из дворца да се помери, да ли сте ви то урадили или је неко урадио за вас, знали сте... Самим тим, ако већ играте поштено, да би играли против противника који вара како кажеш, морате да играте своју игру од почетка до краја уместо што се и ви уваљујете у њихову игру...

''Против будале не можеш да се бориш, он те прво спусти на свој ниво па те ту победи...''

Могли сте другачије, да сте ви њих напали и побили војску, без тих померања, нико не би ту ништа урадио и победа би била ваша... Ако као што тврдиш, знаш да неко вара (а ја то не потврђујем да је истина), онда се заинатиш и из принципа га победиш својим знањем и активношћу, а не тако што ћеш да се спустиш на његов ниво...
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #171 послато: децембар 29, 2012, 12:21:23 поподне »
На невиђено тврдим да сте знали да ће војска из дворца да се помери, да ли сте ви то урадили или је неко урадио за вас, знали сте... Самим тим, ако већ играте поштено, да би играли против противника који вара како кажеш, морате да играте своју игру од почетка до краја уместо што се и ви уваљујете у њихову игру...

''Против будале не можеш да се бориш, он те прво спусти на свој ниво па те ту победи...''

Могли сте другачије, да сте ви њих напали и побили војску, без тих померања, нико не би ту ништа урадио и победа би била ваша... Ако као што тврдиш, знаш да неко вара (а ја то не потврђујем да је истина), онда се заинатиш и из принципа га победиш својим знањем и активношћу, а не тако што ћеш да се спустиш на његов ниво...

ALO SRBINE
:D
Ja pokušavam da ti objasnim redosled stvari.... PRVO SU RATOVI NAMEŠTENI da bi se uzeo ratni i nadoknadila vojska koju smo im mi uništili.... Od ratnog plena iz NAMEŠTENIH RATOVA su napravili 350.000 balista?????
Ajde, molim te, ti kao moderator bi trebao to da znaš, da mi kažeš nešto.... Je li moguće da bilo ko napravi 550.000 prema jedva 100.000 vojnih bodova protiv 2 izuzetno aktivna i jaka saveza? I SVE TO ZA 3 DANA???
Ja o tome pričam... Pusti ti pomeranje vojske i "hakovanje" koje izgleda uopšte nije ni bilo hakovanje... To se desilo mnogo kasnije...

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #172 послато: децембар 29, 2012, 12:34:37 поподне »
ALO SRBINE
:D
Ja pokušavam da ti objasnim redosled stvari.... PRVO SU RATOVI NAMEŠTENI da bi se uzeo ratni i nadoknadila vojska koju smo im mi uništili.... Od ratnog plena iz NAMEŠTENIH RATOVA su napravili 350.000 balista?????
Ajde, molim te, ti kao moderator bi trebao to da znaš, da mi kažeš nešto.... Je li moguće da bilo ko napravi 550.000 prema jedva 100.000 vojnih bodova protiv 2 izuzetno aktivna i jaka saveza? I SVE TO ZA 3 DANA???
Ja o tome pričam... Pusti ti pomeranje vojske i "hakovanje" koje izgleda uopšte nije ni bilo hakovanje... To se desilo mnogo kasnije...

Па ја теби покушавам да објасним једну ствар већ данима... Ок, претпоставимо да су они наместили ратове, нико од Администратора није реаговао... Зашто се спуштати на њихов ниво? Зашто их не победити на поштено?
Ок, нисте могли да победите другачије, онда узмеш и олупаш им неког играча, узмеш медаљу, узмеш неке друге дворце, узмеш бронзану медаљу и ОНДА тек ОНДА одеш и поспеш паљбу по њима да су преваранти... Али ти останеш доследан својој игри, не спушташ се на њихов ниво... Ја као неко ко гледа са стране, за мене ту тренутно нема разлике између вас, варали они варате ви... Бољи преварант је победио... За мене је ту крај приче... А да сте ви одиграли до краја поштено као што сам рекао, сви би вам скинули капу и били бисте већи победници него они...
« Последња измена: децембар 29, 2012, 12:39:17 поподне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #173 послато: децембар 29, 2012, 12:45:43 поподне »
cuj hakiran nalog... koje nebuloze pisete... ajde ne vucite me za nos da trazim screenshot od igraca kojem je on poslao pass...

- ako ima neko pass ima pravo da radi sta hoce sa tim nalogom sto je i normalno i ako i upropasti taj nalog krivica vlasnika je sto mu je dao pass.
- samo se izgleda u IO moze smatrati hakiranim acc , acc kojem je pristupito sa sifrom ( imate li vi elementarno znanje koje je potrebno ili svakog ko zna tipkati po tastaturi primate u IO tim )

Ajde da prihvatimo ovu cinjenicu kao pravicnu:
dajete mi vi iz IO tima brojeve kreditne kartice i pin i kada vam ispraznim racune vi lepo pisite supportu u banci i recite da vam je racun hakiran pa da vidim hoce li vam vratiti pare ili ce ti reci tvoj je problem sto si nekome dao pin kod , sto je ekvivalent pass u igri.

Ajde pametnjakovici odgovorite mi i posaljite mi podatke u pp pa da vidimo.

Zaboravio sam napomenuti : 50% vaseg novca cu Vam poslati W.U. i kada vam banka vrati vase pare zbog hakiranja bicete u plusu 50%

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #174 послато: децембар 29, 2012, 12:55:14 поподне »
Da bi došlo do nečega, prvo mora da ima POVOD da bi osle toga imali POSLEDICE....
Danima se ovde priča, ali svi mi nešto "preskaču" POVOD.... Čak i taj muto od Kruma, koji kaže da "namešteni ratovi nisu predmet kontrole"?????
Aman ljudi.... koliko je ova igra postala BESMISLENA..... :(

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #175 послато: децембар 29, 2012, 13:14:08 поподне »
Гледај да ти испричам једну причу и завршавам са писањем овде...

Играо сам еру на Тактичком 129 свету, кренули смо поштено од почетка, играли играли... Дошао је тренутак да преваранти ступе на снагу, тако се и десило, кренуле су разноразне малверзације, људи скачу по неколико милиона бодова за пола дана-дан... И можеш да замислиш шта још... Обратиш се Администраторима и добијеш одговор: ''Они купују дијаманте, због тога''...  Ок, прогуташ причу једном, два пута... Али након неког времена схватиш да они то константо раде, изнова и изнова... Ми станемо да размислимо шта да радимо, кренути лошим путем или наставити нашим и одустати од победе... Одлучимо да кренемо поштеним путем, они узму већину двораца али не и један наш... Да не дужим причу, на крају те ере нико није победио, ни преваранти, ни дијаманташи... Нико! Захваљујући нама, и нашем савезу, јер смо држали тај 1 дворац који је био од пресудног значаја свима... На крају ере, сви савези на том свету су честитали мени и Шваби на борби. Борили смо се око тог замка данима и ноћима, и само ЗНАЊЕМ, смо их зауставили да победе... Када је цео свет честитао нама двојици на борби, мени је то била довољна сатисфакција, није ми била потребна никаква имагинарна медаља да би се хвалио било где... За мене је тих пар реченица било и више него довољно...

Поента целе приче јесте да ће превараната увек бити, али да теби нико не може да скине Медаљу зарађену за битку дана, да нико не може да ти ускрати право да некоме помрсиш рачуне... Спустити се на њихов ниво, само постајеш као и они, и не добијаш ништа са тим...

Поздрав и желим вам све најбоље у животу...  afro
« Последња измена: децембар 29, 2012, 13:14:50 поподне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже ---SCORPION---

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #176 послато: децембар 29, 2012, 13:33:50 поподне »
cuj hakiran nalog... koje nebuloze pisete... ajde ne vucite me za nos da trazim screenshot od igraca kojem je on poslao pass...

- ako ima neko pass ima pravo da radi sta hoce sa tim nalogom sto je i normalno i ako i upropasti taj nalog krivica vlasnika je sto mu je dao pass.
- samo se izgleda u IO moze smatrati hakiranim acc , acc kojem je pristupito sa sifrom ( imate li vi elementarno znanje koje je potrebno ili svakog ko zna tipkati po tastaturi primate u IO tim )

Ajde da prihvatimo ovu cinjenicu kao pravicnu:
dajete mi vi iz IO tima brojeve kreditne kartice i pin i kada vam ispraznim racune vi lepo pisite supportu u banci i recite da vam je racun hakiran pa da vidim hoce li vam vratiti pare ili ce ti reci tvoj je problem sto si nekome dao pin kod , sto je ekvivalent pass u igri.

Ajde pametnjakovici odgovorite mi i posaljite mi podatke u pp pa da vidimo.

Zaboravio sam napomenuti : 50% vaseg novca cu Vam poslati W.U. i kada vam banka vrati vase pare zbog hakiranja bicete u plusu 50%
covek je objasnio neke stvari

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #177 послато: децембар 29, 2012, 13:43:33 поподне »
Tačno Zvezdo... to je priča i iz ovog realma... U 105 je već počelo bilo odbrojavanje za gospodara sveta kada smo mi Maxu uzeli zamak i vratili ih na 40% uticaja... E, tada su počele igranke....

I ovde će najverovatnije biti pat pozicija, barem je sad takvo stanje.... Mi, iako smo uvek imali manje vojske od njih, smo uspeli nešto da uradimo... Oni, pak, su pokušavali raznim "varijacijama" da povrate izgubljeno i na žalost, uspeli u tome... Čak ni duplo veća vojska im nije bila dovoljna, jer oni ne znaju da igraju sa saveznom vojskom, za razliku od mojih drugova iz saveza koji su samo u ovoj godini osvojili 2-3 realma..... I to pošteno.... Na srpskom forumu postoji i dvorana uspeha, čini mi se, pa pogledajte tamo u R93....

Ja znam samo jedno... Čestito i pošteno sam igrao, dok sam igrao... I tako i završavam svoje prisustvo na IO...

 

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #178 послато: децембар 29, 2012, 13:56:56 поподне »
pozzz moji drugari, evo i mene konacno i nadam se prvi ali i poslednji put ; za Mikca samo jedna poruka...docice jedan profitabilniji mikac tigeru pa ce ti isti okrenuti ledja....i mislim da si u afektu napisao neke izjave koje ti apsolutno nisu potrebne , jer kao i u zivotu tako i na ovoj Igri treba da ostavis neki licni pecat po kome ce te ljudi pamtiti i respektovati...ovde ima imena starih ratnika, dokazanih generala koje mozda mnogi ne vole ali ih verujte svi iskusniji igraci postuju zbog velikih dela i pohoda. shodno tome, Mikac mislim da dugujes izvinjenje Lakiju. a tebi Mikac i svima ostalima koi planiraju da nastave sa ovim  sve najbolje i neka vam je bog u pomoci zbog bacenog vremena, nerava i novca u ovoj igri. budite svesni i zapitajte se zasto su uvedeni cro-srb svetovi...da bi se pojednici modertori,admini, reporteri i kojekakvi znalci obogatili na racun ratova  koje su zadesile  nesrecne narode, namerno pomazu jednima da bi ih svadjali sa drugima znajuci da je ta tema jako osetljiva, a posle zadovoljno trljaju rucicama i broje eurice. sve je to planski odradjeno. ja sam od stare gare igraca koja se borila hrabro ijunacki samo uz pomoc svog znanja, domisljatosti u nadmudrivanju neprijatelja, ali ovo sto su tiger i krum i ostala bratija ovde radili prevazilazi sve granice. jedno je domisljatost u nadmudrivanju protivnika, spijuna je bilo i bice ih...ali druga stvar je kada neko tendenciozno koristi moc i polozaj i komjuterski program da se bori...na zalost uvukli su Mikca i ostale u svoje mahinacije, ni krive ni duzne. tebi crvena zvezdo samo jedno...zavrsio si karijeru u ocima srpskih igraca, jer prosto placaju te a ti moras da cutis ili ih branis, moras nesto da napises tek da opravdas svoj status ovde, sto u najmanju ruku ispada smesno jer se obracas ljudima koji ovo igraju duze i uspesnije od tebe. tj. poceli su jos kada si ti igrao tetris. zato, kao i tvoje kolege npr martina, mo38 ostani dosledan i principijalan,sa dozom postovanja prema svima prisutnima, ne drzeci evidentno stranu nikome  i prestani da pametujes iskusnijima od sebe ispadas smesan a dobro znas i ti i svi o cemu se ovde radi.

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #179 послато: децембар 29, 2012, 14:20:51 поподне »
Па ја теби покушавам да објасним једну ствар већ данима... Ок, претпоставимо да су они наместили ратове, нико од Администратора није реаговао... Зашто се спуштати на њихов ниво? Зашто их не победити на поштено?
Ок, нисте могли да победите другачије, онда узмеш и олупаш им неког играча, узмеш медаљу, узмеш неке друге дворце, узмеш бронзану медаљу и ОНДА тек ОНДА одеш и поспеш паљбу по њима да су преваранти... Али ти останеш доследан својој игри, не спушташ се на њихов ниво... Ја као неко ко гледа са стране, за мене ту тренутно нема разлике између вас, варали они варате ви... Бољи преварант је победио... За мене је ту крај приче... А да сте ви одиграли до краја поштено као што сам рекао, сви би вам скинули капу и били бисте већи победници него они...
o boze , boze,,, ti  Crvena.Zvezda da nesto objasnjavas lakiju????