Аутор Тема: Zasto cekam previse na odgovor od administratora  (Прочитано 14013 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #120 послато: децембар 28, 2012, 19:17:35 поподне »
Evo opet link da se nemucite i radite copy http://screenshooter.net/7045693/byiwwdm


hrvati kazu napolje??nebi reka bas ovo ja nisam pisa i ti najbolje znas da nisam nacionalist prema tome nemoj pisat vise tako nesto jer i sam znas da su se prvu eru di smo bili protivnci hrvati ispricavali srbima kad je decko kojeg ja znam psova tvom igracu "cetnicku majku" i sam znas da sam ga natra da se isprica prema tome i srbi su otvorili na forumu nick mikac0901 i pozivali se u moje ime na ustasluk!!!ja nisam zaosta u proslosti ko mnogi tu(s vase i nase strane)  kakve veze ima sto ja igram sad sa zrkyom da sad smo u fedu i iskreno kad sam se zalija na hakiranje acc,samo sam trazija da se banuju max,obilici i hadakura da nemogu osvojit nijednu medalju jer ovo nema smisla!!!zrku samo pocistili vojsku jer su bili 200m u minusu minimum,snimali smo 5 dana kretanja vojske njihove kao i od geoo,to sto vama nije palo na pamet tako nesto nemoj mene okrivljivat!!!podnesi dokaze da je to istina!!??nemoj pricat okolo glposti koje nemaju veze s istinom!!!i daj reci mi nesto o nikzi??tu si vecer vodija akciju i oces rec da nisi zna nista?nisi zna da ce se kate prosetat 5 puta van dvorca??samo budala bi napa sa svom vojskom 5X3m vojske a kucate se 5 puta a mi imali jos 6m kata  sastrane,nemoj bit licemjeran,nestoji ti to!!!!!

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #121 послато: децембар 28, 2012, 19:27:27 поподне »
eritreya jeli ti mislis da sam ja to napisa??reci iskreno?

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #122 послато: децембар 28, 2012, 19:29:54 поподне »
Mikac ti znas i sam da si ti to napisao i nemoj da se pravis lud ako nisi ti onda je to ledeni neko od vas dvojice jeste ja sam tek kad sam vidjeo tu poruku shvatio koliko ti ustvari nosis mrznje u sebi i koliko mrzis sve sto je srpsko ajde budi covjek pa reci kad sam ja rekao nesto lose o tebi ili bilo kom hrvatu.Za Zyrk necu da komentarisem jer znam da je nakon rata izmedju njega i solunaca kad sam ga pitao da ide sa nama da rusime tebe rekao necu meni je dovoljno i drugo mjesto to mi je obecao mikac..i jos nesto ovo je tvojih ruku djelo i nemoj da se sad krijes i pravdas trazis krivca u nekom trecem ovo si ti napisao znam 100%       http://scr.hu/screenshooter/7045693/byiwwdm

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #123 послато: децембар 28, 2012, 19:33:10 поподне »
Mislim da si ti to napisao ili ti ili ledeni jedan  od vas dvojice je to napisao ajde reci mi jesi ti ovo napisao ???   http://screenshooter.net/7045693/akljicc    evo neka ljudi vide i moje odgovore ja nemam sta da krijem>?

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #124 послато: децембар 28, 2012, 19:48:24 поподне »

hrvati kazu napolje??nebi reka bas ovo ja nisam pisa i ti najbolje znas da nisam nacionalist prema tome nemoj pisat vise tako nesto jer i sam znas da su se prvu eru di smo bili protivnci hrvati ispricavali srbima kad je decko kojeg ja znam psova tvom igracu "cetnicku majku" i sam znas da sam ga natra da se isprica prema tome i srbi su otvorili na forumu nick mikac0901 i pozivali se u moje ime na ustasluk!!!ja nisam zaosta u proslosti ko mnogi tu(s vase i nase strane)  kakve veze ima sto ja igram sad sa zrkyom da sad smo u fedu i iskreno kad sam se zalija na hakiranje acc,samo sam trazija da se banuju max,obilici i hadakura da nemogu osvojit nijednu medalju jer ovo nema smisla!!!zrku samo pocistili vojsku jer su bili 200m u minusu minimum,snimali smo 5 dana kretanja vojske njihove kao i od geoo,to sto vama nije palo na pamet tako nesto nemoj mene okrivljivat!!!podnesi dokaze da je to istina!!??nemoj pricat okolo glposti koje nemaju veze s istinom!!!i daj reci mi nesto o nikzi??tu si vecer vodija akciju i oces rec da nisi zna nista?nisi zna da ce se kate prosetat 5 puta van dvorca??samo budala bi napa sa svom vojskom 5X3m vojske a kucate se 5 puta a mi imali jos 6m kata  sastrane,nemoj bit licemjeran,nestoji ti to!!!!!

Ajmo da se vratimo malkice u prošlost.... 20- mesec dana unazad... Max_, GameofThrones ( čiji je vođa zyrk - gore pominjani ) i GeoWarrior ZAJEDNO ORGANIZOVANO napadaju savez HadakUra i pri tom HadakUri uzimaju zamak... Uključuju se obilići kad je već počelo odbrojavanje za gospodara sveta i uzimaju zamak Max__ -u i samim tim produžuju trajanje ere.... Počinje borba između Max_-a i Obilića... U kome obadve strane gube vojsku... Već tada, Max__ počinje da dobija ogromna poajčanja u vojsci a da nisu povećali broj članova.... ODJEDNOM.... MAX_ OBJAVLJUJE RAT dojučerašnjem savezniku GameofThrones, čiji je vođa Zyrk, gore pominjan,  (kažeš da ste ih špijunirali??? a zajedno ste ORGANIZOVANO napadli hadakUru??? ) i u tom ratu pobeđuje sa fenomenalnom razlikom 550.000 hiljada naspram jedva 100.000 vojnih poena!!!! DOK JOŠ TRAJE RAT sa GameofThrones, savez Max_ objavljuje rat i drugom savezniku, savezu GeoWarriors.... Savezu čijim igračima u vreme trajanja realma, mogućnost da se uhvati vojska je bila kao sedmica na loto-u, i njih pobeđujete sa fenomenalnom razlikom  500+hiljada naspram jedva 100.000 vojnih poena????

Ovo što sam napisao je da razjasnimo situaciju moderatorima, reporterima i drugim posetiocima ovog topica da bi imali uvid u tok događaja.... tek da se zna....

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #125 послато: децембар 28, 2012, 19:52:17 поподне »
Mislim da si ti to napisao ili ti ili ledeni jedan  od vas dvojice je to napisao ajde reci mi jesi ti ovo napisao ???   http://screenshooter.net/7045693/akljicc    evo neka ljudi vide i moje odgovore ja nemam sta da krijem>?

ko god da je to pisao, to nisu stvari za IO.... To su mnogo teške stvari i za decu i za roditelje i ne treba o tome raspravljati ovde.... Ne dao bog nikome...

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #126 послато: децембар 28, 2012, 19:59:49 поподне »
To sam i ja rekao ali sam siguran 100% ono o srbima poslato sa profila mikac0901 sad neznam da li su mozda i njemu tad ukrali nalog.Ovo nisam htjeo da iznosim u javnost ali me je natjerao na to neka ljepo prizna sta je uradio ili sta je neko vec napisao sa njegovog profila...

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #127 послато: децембар 28, 2012, 20:07:56 поподне »
I jos nesto zasto se svaki forum na kome mi pricamo javno zakljuca nakon nekog vremena mi nikog nevrjedjamo iznosimo cinjenice i dokaze nista vise naravno i svoje misljenje i vidjenje stvari u ovom trenutku pa zar nije cilj tima IO da bude sto vise diskusija i raprava na temu ove igre jer ce to da doprinese kvalite i poboljsanju ove igri ili ja mozda grjesim neka me neko ispravi ako ja milsim pogresno i posalje me na pravi put molim vas...

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #128 послато: децембар 28, 2012, 20:17:05 поподне »
Ajmo da se vratimo malkice u prošlost.... 20- mesec dana unazad... Max_, GameofThrones ( čiji je vođa zyrk - gore pominjani ) i GeoWarrior ZAJEDNO ORGANIZOVANO napadaju savez HadakUra i pri tom HadakUri uzimaju zamak... Uključuju se obilići kad je već počelo odbrojavanje za gospodara sveta i uzimaju zamak Max__ -u i samim tim produžuju trajanje ere.... Počinje borba između Max_-a i Obilića... U kome obadve strane gube vojsku... Već tada, Max__ počinje da dobija ogromna poajčanja u vojsci a da nisu povećali broj članova.... ODJEDNOM.... MAX_ OBJAVLJUJE RAT dojučerašnjem savezniku GameofThrones, čiji je vođa Zyrk, gore pominjan,  (kažeš da ste ih špijunirali??? a zajedno ste ORGANIZOVANO napadli hadakUru??? ) i u tom ratu pobeđuje sa fenomenalnom razlikom 550.000 hiljada naspram jedva 100.000 vojnih poena!!!! DOK JOŠ TRAJE RAT sa GameofThrones, savez Max_ objavljuje rat i drugom savezniku, savezu GeoWarriors.... Savezu čijim igračima u vreme trajanja realma, mogućnost da se uhvati vojska je bila kao sedmica na loto-u, i njih pobeđujete sa fenomenalnom razlikom  500+hiljada naspram jedva 100.000 vojnih poena????

Ovo što sam napisao je da razjasnimo situaciju moderatorima, reporterima i drugim posetiocima ovog topica da bi imali uvid u tok događaja.... tek da se zna....

ma nije to namesteno ssta ti je :D :D to su umetnici da vecih nema hahah :))) ali samo budala i retard ograniceni moze da poveruje u to da je to ravnopravno ..a to je ono sto ja kazem da je administracija radila svoj posao i da su iole praceni svi ratovi od samog pocetka ere do kraja i da se videlo ko skime igra itd.. jasno bi bilo kao dan pri samoj objavi rata a ne sad kad je sve proslo a nista nije sankcionisano ... uzalud su price u r93 de su radjene koje kakve stvari uzalud pisane zalbe i koje kakve gluposti igraci su bili kaznjeni samo zabranama napada 24h i to dok su bili na odmor modulu hahha sta reci .. zalosno je sve i nije ni cudo sto mnogi igraci napustaju IO jer ne zele da se mlate sa takvim ljudima i da gube uzalud vreme i zivce ...

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #129 послато: децембар 28, 2012, 21:03:58 поподне »
ono drugo si se dopiisva s icom a oov ni ja ni on nismo napisali i nemoj mi vise dizat zivce,da sam napisa reka bi nebi se krija iza neceg sta sam napravija a necu da priznam,nisam ja ti!!!ti kazes da nisi zna da ce se manit kaze iz dvorca!!ok ti si onda prava kemikaza ako je tako!!i ti i xena.ja sta mislim to i kazem a to nebi pisa jer su mi ic i slavko 2 najbolja prijatelja tu i nemam ti se vise sta opravdavat.ti misli sta oces a neka ode sad na srpskom forumu bilo kolji igrac pokaze razgovor di ja nekog vridam oa da vidim,erit nemoj izmisljat jer oboje znamo bar sto se nacionalizma tice kakav sam!!

Ван мреже Erithreya

  • Редов
  • *
  • Поруке: 8
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #130 послато: децембар 28, 2012, 21:34:20 поподне »
Ko je onda napisao tu poruku Mikac sta mislis da sam ja povjerovao u tu poruku trazio sam da se uvjerim u to i uvjerio sam se ako nisi ti onda je neko sa tvog profila ja  nisam nista izmislio cak sto vise i sam se uvjerio da je poruka stigla sa tvog profila nisam vjerovao dok se nisam uvjerio.Kazi mi sta sam ja to znao i uradio pa da se krijem iza necega evo slobodno iznesi dokaze za neku moju prevaru i ja ti skidam kapu ti mozes samo da pricas neke suplje price znas da si radio nedozvoljene stvari na ovom realm-u i neka si ako ti je to dozvoljeno to je propust IO tima a ne tvoj igraj i dalje ako ti je to draz igre da varas i da ti Tiger pomaze u svim svjetovima.Nemogu da zamislim kakv je tvoj cilj igre ti ustvari neigras igru samo trosis dijamante i to je ono sto znas najbolje:)Ajde reci kako si za manje od 7 dana digao spijunazu sa 37 na 44 lv:D:d:d Jel i to laz?

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #131 послато: децембар 28, 2012, 21:36:58 поподне »
on je jaci od cak norisa  :D

Ван мреже ---SCORPION---

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #132 послато: децембар 28, 2012, 22:07:02 поподне »
skorpijon jos mi nisi pokaza ko ce da nas u 105 nauci da igramo??proziva si i sve ali vidim samo da na prevaru pucate!!!kiler nemogu ti pokazat bitke kad je nemmoguce ih imat u evidenciji!!!a ja sam u tom ratu izgubija svu vojksu i sta oces koji jos konkretan odogovor sta ti nije jasno!!!=??i nemojte vise pisat gluposti ko je koga napa pitam??? jali ijednom game of trons napa vas??????
jesli max i geme ikad imali ikakvu akciju udruzenu na savez oblici ili hadakuru???kiler eci na kojem profilu igrate ti i oblak???konkretan odgovor molim!??
prozivao???? ko kaze da te ne prozivam i dalje pljujem te de stignem jer si i zasluzio
nego sad necu ovde ne pristojno je
a ovo za ucenje naucili su vas ovde u 105 objasnili vam neke stvari a vi odma poleteli kod admina kad ste posaftali za vojsku

Ван мреже DeMar

  • Редов
  • *
  • Поруке: 2
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #133 послато: децембар 28, 2012, 23:09:08 поподне »
Da ne bi razvacili temu ovako stvari stoje :

1.  Max  je saradjivao sa game of throne  i  zajendo su cak napadali hadakaura savez.   Pored toga pre rata a verujem i u toku njihovog rata razmenjivali su igrace .  I na  kraju  kada ste  nas napadali zajedno kod severa namerno si mikac kucao  game of thrne vojsku da bi nas oslabio . 

2 .  E sad takvi partneri sve akcije rade zajedno da bi vi u ratu njih pobedili sa 500 k vojnih  i pobili im samo koplja koja su imali  nomadska od savezne  2.7 m  i samim time pridobili imovinsku korist u resursima iz rtatnog tako i sa alijasnom geo warriors ste namestili oba rata do bozica ovog vaseg.  Da bi u Nedelju kada ste pokupili ratni naglo skocili sa bodovima i dobili automatske banove . A naravno veliki Tigar  je dosao odbanovao vas i dao vam dijamante za dzabe . Da bi sa tim dijamantima napravili 270 k baliste instnt jer ste u nedelju imali 90k a u ponedeljak vec 370  i napunili svoje naloge sa konjicom oko  6 m u barakama na svim nalozima .

3 . Kada vas je prodao komandir i dao sifru nekom liku koji je dao nekom liku i td .  I mi vas pocepali ono sto ste dobili na prevaru opet si plakao kod tigra i on je ubedio ovog nesposobnog kruma  da vam se vrate baliste i sva vojska koja je potucena tj vratili su vam 370 k balista i  3 m konja .  i vi ste ubacili jos ovih konja sa naloga sto ste napravili u vasem postenom ratu kao prosle godine sto je aoooo koji je tu sada sa tobom namestao ratove.

4 I sada si dosao ovde da prodajes muda za bubrege idi bre na svoj Hrvatski forum i tamo pisi o svom postenju nemoj ovde da zamajavas ljude jer si dosadan sa svojim praznim prcama.


A vi izdajice Srpskog roda sto igrate sa hrvatima protiv Obilica koji nikada nisu vas prvi napali nego vi njih  treba da vas je stid .  U ostalom mozda i niste srbi  mozda je samo ovaj jadni Icemman jer koliko vidim ovaj aleksandar je iz crne gore ko zna mozda je i siptar.

I samo jos jedno da dodam zbog ovakvih stvari  i jos monogih a sada cu reci i kojih :

svet 93 gde smo jedva uzeli  medelju jer je Muhambe igrac iz gruzije napravio takav sistem svojih farmi i uzimao farmao svoje igrace tako sto sa duplim nalozima napravi farme i kupi resurse odnade  . Bio je prjavljivan hiljade i hiljade puta ali naravno niko nije hteo da ga proveri osim jer je decko uredno placao reket IO timu tj kupovao dijamante . Taj je znao da pokupi i do 150 m resursa za 2 sata.

svet 64 opet sam uzeo medalju  poznati gde sam video samo jedno zlo  od igraca koji su koristili bug za liderske komande i videli povratak svake vojske svih clanova ukoliko imaju bilo kakav nalog u tom savezu i hvatali igrace u sekundu kada se vracaju sa goldova. Pored toga da imaju svoje programe i namestene alarme kada te neko napada da ti progamr salje sms ili ti zvoni  pa do mape koje ucitavaju na svakih 15 minuta i proverajvaju svaki novo  nastali  objekad od golda do Rp. Sve sam dokaze prikupio dao crno na belo tom istom tigru trazio ban za te igrace i nisam dobio nista bugovi su ispravljeni neki a neki nisu . Cak sam i martini dao program sa alarmom i imam ga i ja  . Sta mislis kako sam nalazio vase kolonije kako sad nalazim vase RP  pa niko nije preduzeo nista  samo znaju trpati pare po dzepovima .


svet 105  gde se pojavljues ti koji pojima o igri nemas da sam ga igrao ozbiljno odavno bi  farma. A da sam jos koristo windooo da vam hvatamo vojsku ili neki spijunski nalog u sekund kada se vracate sa goldova da vidim da li bi preziveo prvih 2 meseca. Ali priznaj sad javno kako si namestio ratove  ja od ove igre odustajem jer iako sam sve dao IO timu oni nisu nista uradili niti ce . Zato i palniram da javno sve predam sto na youtobe  sto na free donwload sve alate koje posedujem koje sam pribavio cackajuci po svetovima i malo ja sto sam programirao. Pa neka sve potone  jer dok nesto ne padne nemoze da ustane.
« Последња измена: децембар 28, 2012, 23:22:19 поподне DeMar »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Zasto cekam previse na odgovor od administratora
« Одговор #134 послато: децембар 28, 2012, 23:15:06 поподне »
DeMar druze jel ima link,pozovi prijatelja za taj svet,daj izbaci ako ima,da se ulogujem tamo da izvidim situaciju,bas ste me zainteresovali sa ovolikim pisanjem  ;)