Аутор Тема: Brzina vojske  (Прочитано 3246 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

le$a

  • Гост
Brzina vojske
« послато: децембар 12, 2012, 18:57:37 поподне »
Ovako. Igram u savezu Velika_Srbija_ . Novi sam u ovom svetu tako da bas i ne poznajem toliko igraca a jedan sam od vodecih u njemu. Kao savez mnogo smo ratovali sa Bugarima. I sa velikim zadovoljstvom mogu reci da od 4 rata sa bugarskim znatno jacim savezima mi smo izlazili kao pobednici iz 3 rata. Sinoc u kasne sate taj jedan savez koji je odneo pobedu nad nama nam objavi rat ponovo. Mi se dogovorimo ajde pre rata da uklonimo ove koji ce nam stvarati najvece probleme i tako i uradimo unistimo sve vojsku koju su imali i ti nalozi bivaju izbaceni iz saveza i odmah na odmor modul. Tako da su sada ostali ovi koji su malo dalje od nas ali ipak i oni su dota jaki , cak jedan od njih je priblizno jak kao ja. Nego da predjem na glavnu stvar. Posmatram tog igraca koji se zove boris1313 2 sata i vidim da ne trosi rese i ne pomera vojsku, posaljem bitku na polju u glavnoj. Da napomenem svi fortovi su bili puni sa vojskom a u prestonici je imao oko 140k teskih koplja na polju , blizu 70k teskih strela, 24k elitnih strela 20k maceva i ostalo opsadne masine i 50 k spijuna pored kojih mozes proci kao pored jednog spijuna. Nego posaljem ja napad u glavnoj i raspodelim spijune svuda po njegovom carstvu sem u glavnoj i posmatram na svakih desetak sekundi. na drugom minutu pred udar moje vojske spijuniram ga jos jedno zatim kliknem da vidim jos koliko ima do udara i odmah opet spijuniram. Spijunaze su bile u razmaku od nekih 5-10 sekundi. I tada kada sam uradio tu drugu spijunazu vojska iz svih prove, takodje i iz prestonice stoji cela, ali ama bas cela u trecoj provi! :o Ja stanem pa ne mogu da verujem, prvo ovo je svet x2 tako da vojska ne moze toliko brzo putovati a i on je bio pod napadom tako da nije mogao iskoristiti trenutni dolazak vojske. A cisto sumnjam da za tih 10 sekundi vojska se moze premestiti. Da naglasim nije ovo prvi put da se desi nesto neobjasnjivo u ovom svetu sa Bugarima. Kontam da je ovo njihova igra ali niko nije toliko velika budala da poveruje da moze za toliko da se premesti njegova vojska ...
E sada glavno je pitanje sta ja da radim??? Zato sto ja posteno da kazem nemam pojma da se borim protiv ovakvih igraca kojima treba za premestanje vojske kada je pod napadom samo nekih 10 sekundi... Ako moze neko iz IO tima neka pomogne nekako da proverimo tog igraca. Nije mi tesko da napadnem opet pa da vidite to sto radi.
« Последња измена: децембар 12, 2012, 19:00:51 поподне le$a »

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #1 послато: децембар 13, 2012, 11:13:10 пре подне »
druze na ovo pitanje tesko da ces dobiti odgovor... moje licno misljenje je da ako je tako kao sto si rekao,to nemoguce,nemoguce u bilo kom svetu a ne x2 brzine,znaci da je neko varanje...sto stvarno nije u redu,ne bitno cija je ovo igrica,ali takve stvari se nesmeju dogadjati...meni se nisu desavale takve stvari,neki bugovi da ali bas tako ocigledno i nije...treba se voditi red inace se prestati mnogi igrati zbog ovakvih stvari... >:( nije fer

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #2 послато: децембар 13, 2012, 11:22:30 пре подне »
Evo ovako. Ja cu ovde svaki put kada se desi nesto neobjasnjivo u ovom ratu postavljati na ovoj strani pa da se i vi cudite pored mene .  :o

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #3 послато: децембар 13, 2012, 11:29:08 пре подне »
hehe,naravno...zato i sluzi forum,da ljudi vide i dobro i lose,i naravno ako moze da se razjasne problemi ili nedoumice vezane za IO  :)

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #4 послато: децембар 13, 2012, 11:30:35 пре подне »
Da napomenem u savezu smo samo stari igraci. Oni koji su od pocetka ere i medjusobno imamo veliko poverenje. Dzesika iz naseg saveza poslala je na off 6h vojsku na napusteno. Sada pred povratak se ovo pojavilo http://prntscr.com/m25gy . Izgleda da nije lepo izracunao napad. Kasni malo ali ipak pitanje je kako je on znao tacno vreme povratka njene vojske.  ??? Ponavljam opet u savezu smo svi provereni igraci iz Srbije tako da nije mogao neko odati informaciju kada se njena vojska vraca!

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #5 послато: децембар 13, 2012, 11:32:54 пре подне »
e to je vec previse sumnjivo...znao je kad se vojska vraca...mada sto kazes malo kasni,izgleda lose izracunao....neznam stvarno druze ali ako nemate spijuna u savezu,onda je to mogao samo nekom prevarom znati  >:(

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #6 послато: децембар 13, 2012, 11:34:50 пре подне »
Te informacije kada se cija vojska vraca drzimo samo ja i vodja. Mi sigurno ne bismo izdali nekog zato sto smo ih vec dobro nakovali u ovom ratu i nebismo da izgubimo toliki prihod.

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #7 послато: децембар 13, 2012, 11:36:45 пре подне »
znam,ali ako dobro pogledas on salje napad u pogresnu provinciju,ne gde joj se vraca vojska...tako da je mozda to samo slucajnost...ipak se moramo malo voditi i logikom da nije sve namesteno... :)

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #8 послато: децембар 13, 2012, 11:38:38 пре подне »
A znas kakve su sanse da se tako nesto desi. Da pogodi vreme a omasi provu. Ajde da smo rekli da je omasio vreme a pogodio provu pa lakse bismo progutali tu pricu ali to sto je pogodio vreme vec je mnogo sumnjivo

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #9 послато: децембар 13, 2012, 11:53:50 пре подне »
znam druze veoma male,skoro nikakve heh...mada ipak sve je moguce  :)

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #10 послато: децембар 13, 2012, 15:55:44 поподне »
Evo jos nesto zanimljivo sto mi se desilo. Moj pass je veoma dug i slozen  normalno zbog sigurnosti. Danas posaljem napad opet na tog boris1313 uradim spijunazu odmah svih kolonija i svih njegovih prova. Da napomenem svoj pass nikome nisam davao i nikome ne dajem zato sto ne verujem nikome iz igre. Moja konjica je bila na drugom minutu od carstva i odjednom me nesto izbacilo iz igre. Ja odmah pomislim da mi je neko provalio sifru zato sto smo u ratu sa ovim bugarcicima. Brzo se ulogujem i vidim da mi je prof prebacen na engleski jezik ja odmah kliknem na podesavanja da promenim sifru i samo sto sam poceo kucati a to je bilo veoma brzo ono me opet izbaci. ja se odmah ulogujem i opet pocnem menjati sifru i po treci put me izbaci ja se onda posle toliko pokusaja malo uvezbam- ubrzam rad  ;D i stignem da promenim pass u jedan veoma kratak, dok posle kada sam uspeo postavio sam neki malo komplikovaniji. Jos jedna stvar jedan igrac koji se prestavlja kao Tiger mi je rekao da to ovo sto sam prvo naveo u brzo premestanje vojske rade boris1313 i neki semka koji je takodje jedan od vodecih ovde, ali jednostavno ne mozemo im nista.

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #11 послато: децембар 13, 2012, 16:05:51 поподне »
Da napomenem u savezu smo samo stari igraci. Oni koji su od pocetka ere i medjusobno imamo veliko poverenje. Dzesika iz naseg saveza poslala je na off 6h vojsku na napusteno. Sada pred povratak se ovo pojavilo http://prntscr.com/m25gy . Izgleda da nije lepo izracunao napad. Kasni malo ali ipak pitanje je kako je on znao tacno vreme povratka njene vojske.  ??? Ponavljam opet u savezu smo svi provereni igraci iz Srbije tako da nije mogao neko odati informaciju kada se njena vojska vraca!

Ово је највероватније случајност, али постоје разни начини чак и да се ухвати некоме тако војска у повратку... За то нису потребни хакови или било шта нелегално... :)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

le$a

  • Гост
Одг: Brzina vojske
« Одговор #12 послато: децембар 13, 2012, 16:33:08 поподне »
Ako ovo sto sam do sada pisao nisu hakovi ili nesto nelegalno onda zasto nije nacin da se to uradi napisan u pravila. Ili su to samo neka pravila koja su dostupna odredjenim igracima... >:(

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #13 послато: децембар 13, 2012, 16:40:46 поподне »
Ako ovo sto sam do sada pisao nisu hakovi ili nesto nelegalno onda zasto nije nacin da se to uradi napisan u pravila. Ili su to samo neka pravila koja su dostupna odredjenim igracima... >:(

Нису то никаква правила, то је ствар знања и умећа играча... Причам о хватању војске у повратку из АС-а. ;)
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Brzina vojske
« Одговор #14 послато: децембар 13, 2012, 17:47:36 поподне »
ja jos nisam cuo da neko ume hvatati vojsku u povratku ako igras salje na napusteno carstvo napad hehehe...ok,kad napada nekog igraca,to se lako izracuna ali kad saljes na napusteno e to bogami nema nigde hehe...a ti si rekao da je ta osoba slala na napusteno...