Аутор Тема: Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???  (Прочитано 342 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже ZakDeLord

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???
« послато: јануар 04, 2014, 17:57:27 поподне »
Kome treba od admina da se obratim na zesci bag u igri, 2x mi se vec desava, gubim vojsku ko budala, jedva je obnovim, kad ono o5. U OPSADI TVRDJAVE NAPADNEM SA VOJSKOM I OVNOVIMA, A ONO OVNOVI SE ZABAGUJU I NE RUSE ZID, VEC SAMO MACEVI, I 2X NA ISTI NACIN IZGUBIM BITKU, I TOVARNA KOLA I SVE U QR**!!! iSPIZDEO SAM!!!
kOME TREBA DA SE OBRATIM???

Ван мреже Tiger

  • Редов
  • *
  • Поруке: 3
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???
« Одговор #1 послато: јануар 04, 2014, 19:26:47 поподне »
Flash izvješće u V6 nije najpreciznije. Vaše opsadne sprave sudjeluju u bitci, ali sigurno niste uspjeli srušiti zid utvrde prie 50 morala i izgubili ste jer vam je moral pao ispod 50 i vojska je pobjegla.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???
« Одговор #2 послато: јануар 04, 2014, 21:30:53 поподне »
Kome treba od admina da se obratim na zesci bag u igri, 2x mi se vec desava, gubim vojsku ko budala, jedva je obnovim, kad ono o5. U OPSADI TVRDJAVE NAPADNEM SA VOJSKOM I OVNOVIMA, A ONO OVNOVI SE ZABAGUJU I NE RUSE ZID, VEC SAMO MACEVI, I 2X NA ISTI NACIN IZGUBIM BITKU, I TOVARNA KOLA I SVE U QR**!!! iSPIZDEO SAM!!!
kOME TREBA DA SE OBRATIM???
Морам да поновим тврђаве су велике снагу у верзији 6 и ако су празне боре се куле као балисти.
Пазите на морал,пазите на казну у нападу.
Обавезно симулирајте пре напада.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ZakDeLord

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???
« Одговор #3 послато: јануар 05, 2014, 00:38:55 пре подне »
Ja ovo ne igram od juce pa da ne znam, ovo igram odavno! Znam i za moral, i za ovo i za ono, ja kad posaljem vojsku u bitku, ovnovi moraju da se vide kad ruse zid, kao i uvek, i mora sa strane da mi pise koliko imam, i koliko mi ginu kad rusim zid, ovde ih nema kao da ne postoje, i kad mi se vojska razbezi, posto samo macevi i koplja ruse zid, onda mi prikaze da sam izgubio vise od pola vojske!

Drugo: Simulacija je onda golo sranje, ako po nju da gledam, jel uvek simuliram pre bitke, pokazalo mi da sam samo 1 ovna izgubio, i oko 100 vojnika, a ovamo kad sam izgubio, izginulo mi preko 1000!!! Jel mogu da se nekom obratim za ovaj glupi bag, da mi se donira neki dijamant ako je moguce, ako ne, da prekidam???

Pozz

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???
« Одговор #4 послато: јануар 05, 2014, 00:58:40 пре подне »
Ja ovo ne igram od juce pa da ne znam, ovo igram odavno! Znam i za moral, i za ovo i za ono, ja kad posaljem vojsku u bitku, ovnovi moraju da se vide kad ruse zid, kao i uvek, i mora sa strane da mi pise koliko imam, i koliko mi ginu kad rusim zid, ovde ih nema kao da ne postoje, i kad mi se vojska razbezi, posto samo macevi i koplja ruse zid, onda mi prikaze da sam izgubio vise od pola vojske!

Drugo: Simulacija je onda golo sranje, ako po nju da gledam, jel uvek simuliram pre bitke, pokazalo mi da sam samo 1 ovna izgubio, i oko 100 vojnika, a ovamo kad sam izgubio, izginulo mi preko 1000!!! Jel mogu da se nekom obratim za ovaj glupi bag, da mi se donira neki dijamant ako je moguce, ako ne, da prekidam???


Pozz
У бета верзији не постоји компезација.
« Последња измена: јануар 05, 2014, 01:03:01 пре подне ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ZakDeLord

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +2/-0
    • Погледај профил
Одг: Bag u Igri, svet Srb/hrv 7!!!???
« Одговор #5 послато: јануар 05, 2014, 01:02:10 пре подне »
Bitno je da bagovi postoje! Ok, hvala.