Аутор Тема: Generali Guverneri  (Прочитано 234 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Generali Guverneri
« послато: фебруар 11, 2015, 03:31:52 пре подне »
General mi 48 ima, prepun je cinova i zanima me koliko jos moze da zivi ili sta kako ide to godine starosti odredjene penzionisanje , razumeo sam da uvek imam mladje ljude i u njih ulazem ne u stare generale sto nisam odma primetio nego sam dizao ovog od 48 godina a on osedeo lik zena odlazi od njega sto znaci da je blizu kraja. . . :D

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Generali Guverneri
« Одговор #1 послато: фебруар 11, 2015, 03:36:01 пре подне »
General mi 48 ima, prepun je cinova i zanima me koliko jos moze da zivi ili sta kako ide to godine starosti odredjene penzionisanje , razumeo sam da uvek imam mladje ljude i u njih ulazem ne u stare generale sto nisam odma primetio nego sam dizao ovog od 48 godina a on osedeo lik zena odlazi od njega sto znaci da je blizu kraja. . . :D
Не постоји прецизно одређено време живота великана, систем  то одређује аутоматски...тако да може живети прилично дуга али и кратко. :( :( :(

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Generali Guverneri
« Одговор #2 послато: фебруар 11, 2015, 03:38:44 пре подне »
Moracu da oduzmem znaci da mu zabranim alkohol,  cigare i kafane i pijancenje do zore i spremam pare za sahranu koliko to kosta zlata 10 000 ? :)

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Generali Guverneri
« Одговор #3 послато: фебруар 15, 2015, 14:35:42 поподне »
Premunio mi je Car u 56 godina bas je dugo ziveo :) Sada mi je sve skolonjeno samo cara i caricu imam i od pre 2 min njihvog sina. a imam i daljeo ne rodjake njihove da li mogu da ih stavim gore na pozicije ?